reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Świetne są wszystkie rzeczy, które pokazujecie. Jesli jednak chodzi o wózek to ja muszę szukać czegoś bardzo stabilnego gdzyż mieszkam w okolicy pełnej łąk i pagórków więc nie wchodzi w rachubę ani wózek z mniejszymi kołami przednimi ani tym bardziej 3-kołowy. Zastanawiam sie nad czymś takim: NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNY POLSKI WÓZEK - FULL OPCJA (621506194) - Aukcje internetowe Allegro . Jest to wózek niedrogi a myślę, że ma wszystko co powinien posiadać każdy wózek. Jeśli chodzo o łóżeczko to też bardzo podobają mi sie kojce ale martwię się czy te siatki nie puszczają.
Pokazywałyście ciekawe naklejki na ściany, ja jednak jestem za szablonami bo mozna je wielokrotnie używać i malować na jaki kolor ma się ochotę. Ogromny wybór zarówno szablonów jak i naklejek znajdziecie tutaj: Naklejki dekoracyjne na ściany :: Szabloneria - szablony malarskie, naklejki ścienne i lustra łazienkowe, kształtowe, do przedpokoju, dekoracje na ściany, aranżacje wnętrz
 
reklama
Ja narazie zrobie ten pokoik dla Zuzi, a jak sie urodzi maluszek to Zuzia chyba sie przeniesie na kilka tygodni do taty do naszego pokoju, tylko na noce z łóżeczkiem a ja będe spała w tamtym pokoju z maluchem(dlatego wersalkę tam narazie zostawiamy). Takie rozwiązanie myśle zeby zrobić dopóki sie nie ustabilizują pory karmienia w nocy i wstawania, góra 2 tygodnie, a potem już niech razem spią. Taki mam plan ale szczerze to też sie boje czy nie beda sie nawzajem dzieciaki budzily, chociaz z drugiej strony im wczesniej przyzwyczają sie do takiej sytuacji tym lepiej. Narazie musze zobaczyc jak Zuzia poradzi sobie z przeprowadzką bo do tej pory spała z nami w łóżku i dopiero jak skończyła rok to spi w swoim łóżeczku ale i tak nad ranem albo jak cos zlego sie przysni to przylatuje do nas.
 
dziś byłam połazić po sklepach, popatrzeć na ciuszki dla mamusiek i dzidziusiów...
jestem przerażona cenami odzieży ciążowej!!!
masakra! i wzystko takie jakieś... bezpłciowe...
a ja bym chciała wyglądać kobieco i też trochę sexy- w granicach rozsądku oczywiście!:baffled:
 
Świetne są wszystkie rzeczy, które pokazujecie. Jesli jednak chodzi o wózek to ja muszę szukać czegoś bardzo stabilnego gdzyż mieszkam w okolicy pełnej łąk i pagórków więc nie wchodzi w rachubę ani wózek z mniejszymi kołami przednimi ani tym bardziej 3-kołowy. Zastanawiam sie nad czymś takim: NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNY POLSKI WÓZEK - FULL OPCJA (621506194) - Aukcje internetowe Allegro . Jest to wózek niedrogi a myślę, że ma wszystko co powinien posiadać każdy wózek. Jeśli chodzo o łóżeczko to też bardzo podobają mi sie kojce ale martwię się czy te siatki nie puszczają.
Pokazywałyście ciekawe naklejki na ściany, ja jednak jestem za szablonami bo mozna je wielokrotnie używać i malować na jaki kolor ma się ochotę. Ogromny wybór zarówno szablonów jak i naklejek znajdziecie tutaj: Naklejki dekoracyjne na ściany :: Szabloneria - szablony malarskie, naklejki ścienne i lustra łazienkowe, kształtowe, do przedpokoju, dekoracje na ściany, aranżacje wnętrz
ja miałam bardzo podobny wózek
SUPER EKSKLUZYWNY WÓZEK SAFARI TRAVEL+GRATIS!!! (624114773) - Aukcje internetowe Allegro
i jako głeboki był po prostu wspaniały! Też lubię chodzic na spacer na łaki albo do lasu. Ale niestety jako spacerówka był fatalny. Po przełożeniu rączki do tyłu praktycznie nie dało się go prowadzić i musiałam kupić spacerówkę
 
KILOLEK dzięki za informację. Najgorsze jest to, że tak naprawdę nie ma idealnego wózka, w każdym wciąż coś jest nie tak. Jeszcze mamy wszystkie czas na podjęcie decyzji więc mam nadzieję, że coś się jeszcze ciekawego na rynku pokaże :)))
 
Ja tez mialam taki wozek. I rzeczywiscie z ta spacerowka to sie nie popisali:no: A najgorsze jest to ze bez dzieciaczka wozek sie elegancko prowadzi, jest leciutki nawet po przelozeniu raczki. Dopiero jak dziecko siedzi i sie wychyla na wszystkie strony to ciezar przewaza i nie daje sie go podniesc. Ale mimo wszystko dla mnie sie sprawdzil, bo Zuzia dlugo w nim jezdzila, a na zime mimo ze byla duza to opatulalam ja jak noworodka w glebokim i byla tylem do kierunku jazdy takze nic jej nie wialo, a na lato to i tak spacerowke kupilam bo wygodna i mala:tak:
 
KILOLEK dzięki za informację. Najgorsze jest to, że tak naprawdę nie ma idealnego wózka, w każdym wciąż coś jest nie tak. Jeszcze mamy wszystkie czas na podjęcie decyzji więc mam nadzieję, że coś się jeszcze ciekawego na rynku pokaże :)))
no dokładnie! Fajne są wózki wielofunkcyjne, ale jak głeboki spełania nasze wymagania to spacerówka się nie nadaje i na odwrót. Choć to tez zalezy od warunków jakie mamy wokół domu. U mnie na osiedlu nawet asfaltu nie ma, a właściwie w całym miescie jest jedna ulica z porządnym chodnikiem tzn nie wyboistym.

Ja tez mialam taki wozek. I rzeczywiscie z ta spacerowka to sie nie popisali:no: A najgorsze jest to ze bez dzieciaczka wozek sie elegancko prowadzi, jest leciutki nawet po przelozeniu raczki. Dopiero jak dziecko siedzi i sie wychyla na wszystkie strony to ciezar przewaza i nie daje sie go podniesc. Ale mimo wszystko dla mnie sie sprawdzil, bo Zuzia dlugo w nim jezdzila, a na zime mimo ze byla duza to opatulalam ja jak noworodka w glebokim i byla tylem do kierunku jazdy takze nic jej nie wialo, a na lato to i tak spacerowke kupilam bo wygodna i mala:tak:
Ja właśnie cała zimę też w tym przewoziłam Kubę, bo chicco nie dawał rady na śniegu - zapychały się osie. Ale nie miałam siły pchać go z rączką do tyły więc jechał przodem do mnie, a wtedy z takim duzym dzieckiem jest mega wywrotny. Raz Kuba wychylił mi się do przodu i przeważył cały wózek. Dobrze, ze na rączce się oparł, bo by dziecko twarzą na ziemię poleciało nakryte wózkiem. I sama za nic nie mogłam go z tej pozycji podnieść. Aż dwóch facetów musiało mi pomagać.
 
Kikolek - ojej:szok: no to rzeczywiscie stracha sie musialaś najeść. Ja mam taki wielofunkcyjny tylko Gemini, nie wiem moze to od firmy zalezy bo moj jest stabilny. Kolezanka niedawno kupila taki podobny jak AZA wkleila link, chodzi mi o te resory co są w polowie stelarza i przekrecilam rączke i wsadzilam moją Zuzie do spacerówki to do polowy ten wozek sie wyginał, ze caly ten resor sie skracal dopiero do gory sie unosil, takze tez lipa.
Ja z tego mojego Gemini bylam zadowolona tyle ze nie mialam paląka tylko tacke, takze zostawilam sobie i o ile podwojny nie bedzie konieczny to mysle ze drugi maluszek tym posmiga. A i jeszcze w tym moim latwiej mi bedzie usadzic Zuzie w razie potrzeby.
 
A ja Wam się pochwalę, bo kupiłam sobie ogrodniczkę ciążowa na allegro:tak: za jedyne 47 zł z przesyłką- cena okazyjna:-)
jeansowa ogrodniczka noppies M/L ciazowa MB (627223098) - Aukcje internetowe Allegro

a tak w ogóle to w sklepach ceny ciuchów ciążowych są przerażające. Jeszcze napalam się na leginsy ciążowe 3/4 zakończone koronką, do tego jakieś tuniki i pięknie :-) Bo przecież w ciąży trzeba wyglądać atrakcyjnie:tak:

Pozdrawiam i spadam pizze robić, bo coś mnie na nią naszło:-)
 
reklama
A ja Wam się pochwalę, bo kupiłam sobie ogrodniczkę ciążowa na allegro:tak: za jedyne 47 zł z przesyłką- cena okazyjna:-)
jeansowa ogrodniczka noppies M/L ciazowa MB (627223098) - Aukcje internetowe Allegro

a tak w ogóle to w sklepach ceny ciuchów ciążowych są przerażające. Jeszcze napalam się na leginsy ciążowe 3/4 zakończone koronką, do tego jakieś tuniki i pięknie :-) Bo przecież w ciąży trzeba wyglądać atrakcyjnie:tak:

Pozdrawiam i spadam pizze robić, bo coś mnie na nią naszło:-)
też zastanawiałam się nad ogrodniczką, ale stwierdziłam że w lecie to troszkę na nią za gorąco, no chyba że byłaby jakaś przewiewna, ale na pewno nie jeans. :zawstydzona/y:Ale leginsy to mogą się sprawdzić :)) :tak:w sklepach ceny są straszne ale ja nietety w sierpniu idę na wesele z wielkim brzucholem i będę musiała kupić jakąś sukienkę, więc będę musiała kupić w sklepie żeby można było przymierzyć. Póki co zaopatruje się na allegro :)) i w zwykłych sklepach :)), bo przecież tuniki wyglądają tak samo w sklepie zwykłym co ciążowych, a są dwa razy tańsze;-)
 
Do góry