reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Z racji tego, ze u nas zacznie sie niedlugo sezon deszczowy i wietrzny, nie zawsze bedziemy mogly wyjsc na dwor i chcialabym malej urzadzic kacik zabaw, zeby mogla sie troche poruszac. Chce kupic taki mini namiocik z tunelikiem dla malych dzieci, cos takiego:
Pink Pop Up Tunnel & Tents : play tents & tunnels : Early Learning Centre UK Toy Shop

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3498671/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/3|cat_15701330|Baby+toys|14417556.htm?_$ja=tsid:11527|cc:|prd:3498671|cat:toys+%26+games+%3E+pre-school+toys+%3E+baby+toys

Co o tym myslicie? Miala ktoras cos takiego? Jak to zdaje egzamin?
ja mam taki DUŻY NAMIOT OGRODOWY DLA DZIECI LACZONY TUNEL 10 (1211741141) - Aukcje internetowe Allegro u mnie zdaje super egzamin. Gnaiaja się obaj. Tylko jak stał caly to zainteresowanie bylo przez 1 moze 2 dni. Potem byla posucha, az jeden wynioslam do ogrodu a drugi stoi w domu wypelniony pluszakami. Chlopaki chodza sobie tam i lezakują w pluszakach, a jak maja ochotę to wyciagają rurę i się w niej ganiają
 
reklama
bardzo fajny [pomysl. ale czy to nie jest dla starszych dzieci? tzn. tak 2-3 lata?

ja mam taki DUŻY NAMIOT OGRODOWY DLA DZIECI LACZONY TUNEL 10 (1211741141) - Aukcje internetowe Allegro u mnie zdaje super egzamin. Gnaiaja się obaj. Tylko jak stał caly to zainteresowanie bylo przez 1 moze 2 dni. Potem byla posucha, az jeden wynioslam do ogrodu a drugi stoi w domu wypelniony pluszakami. Chlopaki chodza sobie tam i lezakują w pluszakach, a jak maja ochotę to wyciagają rurę i się w niej ganiają

No wlasnie widzialam te laczone, ale chyba zajmuja caly pokoj razem z tunelem:) ale dobrze wiedziec, ze dzieciaki to lubia.
Jutro chyba sie przejde po ten mniejszy z jednym namiocikiem (z drugiego linku). Na teraz bedzie jak znalazl:) No a producent poleca po roczku (pierwszy od 2 lat).
 
To ja się pochwale, kupiłam 2 czapeczki na jesień bo w sumie nie mam za bardzo co ubierać:
Super Czapka raster KROKODYL 46-50 JESIEŃ 1-3l (1216224711) - Aukcje internetowe Allegro
Super Czapka raster pilotka 47-51 JESIEŃ 1-3l (1211774555) - Aukcje internetowe Allegro
i przesyłka gratis :))) Miałyście rację, zimowych czapek w sklepach pełno a jesiennych znikome ilości. Dziś kupiłam też w Rossmanie zabawke do kąpieli za 15 zł, jest to żółw, który świeci, kręci się i robi fontanne. Mam nadzieję, że się małemu spodoba...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny macie już kombinezony zimowe dla maluchów?
Ja oglądałam na razie Marquitta, ale dla dziewczynek są same jakieś różowe landryny :/.

Możecie polecić jakąś inną firmę ?

I jak myślicie, lepiej kupić jedno czy dwuczęściowy? Jednoczęściowe mają takie odpinane buty, a Alicja raczej dopiero bliżej końca zimy zacznie chodzić, więc chyba taki byłby lepszy, bo tak to bez sensu jakieś buty zakładać....
 
Mnie sie wydaje ze nie ma różnicy, tzn jednoczesciowy i dwu-czesciowy jest tak samo praktyczny bo jesli sa spodnie z szelkami to i tak wiatr plecków nie podwieje, ewentualnie te buty doczepiane hm.... Osobiscie bardziej mi sie podobaja komplety dwu-czesciowe, dzieciaczek chodzący wyglada wg mnie super :-) tak jakos w jednoczesciowym kojarzy mi sie z wyrośnietym bobaskiem a to juz sa/beda chodzace dzieciaczki :-D Kwestia gustu.
 
Z jednoczęściowym jest problem jak dziecku po ubraniu zachce się siusiu :) Trzeba wtedy rozbierac całe dziecko, a tak tylko spodenki można. Ja jestem za dwuczęściowym :)

Ilonko Spodnie od kombinezonu są bardzo przydatne, po pierwsze ciepłe, po drugie w sam raz na śnieg i sanki. Sama kurtka na zimę nie zdaje egzaminu przy takich maluchach.
 
reklama
Z jednoczęściowym jest problem jak dziecku po ubraniu zachce się siusiu :) Trzeba wtedy rozbierac całe dziecko, a tak tylko spodenki można. Ja jestem za dwuczęściowym :)

Ale nasze roczniaki jeszcze chyba nie beda wolaly siuuuu :D niemniej dwuczesciowy wydaje mi sie faktycznie bardziej praktyczny, bo nie zawsze trzeba malucha gacić od stop do głów :)
 
Do góry