reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Ale ty juz masz te rajstopki?? Bo mi sie tez bardzo podobają, zwłaszcza wieksze dla Zuzi, to i Julkowi pewnie kupie kilka na zime.. Ciekawe jak z bedzie z mechaceniem bo w zeszlym roku polaszczylam sie na Pepco i po 2-3 praniach byly do wyrzucenia

Mam i mały je juz nosi ale nie wiem jak z mechaceniem bo jeszcze w praniu nie były.
 
reklama
a ja dzis robilam porządki bo dostałam ciuchy w spadku po siostrzeńcu no i nic mi na zime nie brakuje oprócz czapki szalika ;-) i rajstopek a no i skarpetki wieksze ;] kurtke zimowa mam na jesien chyba ze 3 ;P spodnie na teraz wyciagnelam i wieksze odłozone tez wiec mysle ze mam z głowy bałam sie o bluzki z dł rękawem ale tez sie troche znalazło wiec polowanie na rajstopki skarpetki i czape :)
no wlasnie ... mam ta kurtke a co z dołem ? myslalam zeby kupic na allegro np dół sam ogrodniczki ocieplane np czarne i by było jak znalazł ... ale mysle zeby kierowac sie cm a nie rozmiarówka ... ta kurtka jest na 74 a za duza dla Pawła mimo ze nosi i ubrania na 80 jak i 68 ....aga miala racje co firma to rozmiar :)
 
a ja dzis robilam porządki bo dostałam ciuchy w spadku po siostrzeńcu no i nic mi na zime nie brakuje oprócz czapki szalika ;-) i rajstopek a no i skarpetki wieksze ;] kurtke zimowa mam na jesien chyba ze 3 ;P spodnie na teraz wyciagnelam i wieksze odłozone tez wiec mysle ze mam z głowy bałam sie o bluzki z dł rękawem ale tez sie troche znalazło wiec polowanie na rajstopki skarpetki i czape :)
no wlasnie ... mam ta kurtke a co z dołem ? myslalam zeby kupic na allegro np dół sam ogrodniczki ocieplane np czarne i by było jak znalazł ... ale mysle zeby kierowac sie cm a nie rozmiarówka ... ta kurtka jest na 74 a za duza dla Pawła mimo ze nosi i ubrania na 80 jak i 68 ....aga miala racje co firma to rozmiar :)

Ze spodniami będziesz miała kłopot, bo na allegro są za bardzo dużą kasę albo w komplecie. Sama nie dostałam dla Julki w zeszłym roku. Taniej wychodzi kupić cały kombinezon.



Oferta drogerii Rossmann - zobacz kosmetyki, perfumy i wiele innych! Ja kupuje takie ale 4+.
Z pampersa 4 są dobre, ale z Rosmana 4 za mało, 4+ w sam raz.
Mojej mamie pokazywałam ostatnio, myślała że to jakieś nowe Pampersa :D

ALe chusteczki z rossmana za suche są i odparzają nam tyłek. Zostajemy przy Dada z biedronki.
 
Ze spodniami będziesz miała kłopot, bo na allegro są za bardzo dużą kasę albo w komplecie. Sama nie dostałam dla Julki w zeszłym roku. Taniej wychodzi kupić cały kombinezon.




Oferta drogerii Rossmann - zobacz kosmetyki, perfumy i wiele innych! Ja kupuje takie ale 4+.
Z pampersa 4 są dobre, ale z Rosmana 4 za mało, 4+ w sam raz.
Mojej mamie pokazywałam ostatnio, myślała że to jakieś nowe Pampersa :D

ALe chusteczki z rossmana za suche są i odparzają nam tyłek. Zostajemy przy Dada z biedronki.

zalezy jakie bo sama przetestowalam chyba WSZYTSKIE :D sa np niebieskie 2 rodzaje <inne dzieci na op> albo Białe sa całe albo Białe z rózowym i tez roznia sie bardzo od siebie ... i ja uzywam z rossmana i nie sa suche :)
 
Hmm a ja z pampersów rosmana nie jestem zadowolona. Leze u nas na polce jako ostateczne awaryjne.Jak dla mnie sa sztywne i mokre w srodku jak maly nasiusia , w pampersach pampersach tej wilgosci tak nie czuc- zel dobrze ja absorbuje:tak:

Ale chusteczki da da niebieskie sa the best:tak:
 
Oferta drogerii Rossmann - zobacz kosmetyki, perfumy i wiele innych! Ja kupuje takie ale 4+.
Z pampersa 4 są dobre, ale z Rosmana 4 za mało, 4+ w sam raz.
Mojej mamie pokazywałam ostatnio, myślała że to jakieś nowe Pampersa :D

ALe chusteczki z rossmana za suche są i odparzają nam tyłek. Zostajemy przy Dada z biedronki.

Dziunka a pisalas ze te w fioletowych pakach sa takie jak pampersy a tu dalas w czerwonych??pisalas ze to te na noc sa jak pampers...no chyba ze cos zle zrozumialam..
a ja po poscie Dziunki kupilam te pampki rossmanowskie na noc i one faktycznie sa prawie jak prawdziwe papmki tylko wg mnie sa troche sztywniejsze i grubsze no i cenowo wyszlo mi tak jak oryginalne pampki
 
reklama
now lasnie te sa bardziej suche mi chodziło o te 646_04_3077.jpg :) a w rossmanie mozna kupic chyba 15 szt za 1.5 bodjaze na probe :) ja mam kilak takich paczek wrazie awarii :) a co do dada to mi za kremowe pozniej rece kleja sie
 
Do góry