reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
pytanie do dziewczyn z uk: czy wy kupowalyscie te angielskie podklady czy zalatwialyscie sobie te z belli?
bo kupilam ostatnio paczke angielskich w wilkinsonie i one wygladaja jak dlugasne podpaski bez skrzydelek. wedlug mnie troche waskie. mialam dzisiaj isc do bootsa i ich kupic i porownac,ale bedac na miescie zapomnialam:zawstydzona/y:
 
pytanie do dziewczyn z uk: czy wy kupowalyscie te angielskie podklady czy zalatwialyscie sobie te z belli?
bo kupilam ostatnio paczke angielskich w wilkinsonie i one wygladaja jak dlugasne podpaski bez skrzydelek. wedlug mnie troche waskie. mialam dzisiaj isc do bootsa i ich kupic i porownac,ale bedac na miescie zapomnialam:zawstydzona/y:
ja kupilam z tena takie wielgachne podpaski, w paczce jest 6, chociaz one orginalnie sa chyba raczej na popuszczanie moczu ale co za roznica....i 2 paczki najwiekszych allways na noc
View the TENA range of products for women’s bladder weakness and incontinence - TENA
 
ja mam podkłady i majtki jednorazowe!!!
w dzień będą nosić i jedno i drugie, wieczorami jak nie będzie gości będę się wietrzyc i leżeć na podkładach seni, które kupiłam :))))
Dziś kupiłam wózek Jedo Bartatina :)))) no i jest w pudle w samochodzie :))))
 
ja mam te pieluszki belli i majtki jednorazowe na dzień :)))) na noc się będę wietrzyć i będę leżała na podkładzie seni :)))

Kupiliśmy wózek! Jedo Bartatina na wahczach :)))
 
Justi super, że macie wreszcie wózeczek.
Ja mam zamiar mój zacząc wietrzyć na balkonie, tak samo materac od łóżeczka.

Wróciłam z badan krwi i moczu. Nie wiem czy ja mam na twarzy napisane „ZARAZ RODZĘ” ?
Babki w przychodni jak weszłam to chórem „OOO dziewczyna chyba zaraz rodzi” :-)
Ale się zmachałam tym krótkim spacerem do przychodni-normalnie rencistka ze mnie….

AAA kupiłam jednak ten kombinezonik z Biedronki-no nie mogłam sobie odmówić…..
Wzięłam zielony-będzie pasował do koloru wózka -zielonego X-Landera :-)
Na zmianę mamy inny kombinezonik czerwony :-)
 
Ostatnia edycja:
ja mam podkłady i majtki jednorazowe!!!
w dzień będą nosić i jedno i drugie, wieczorami jak nie będzie gości będę się wietrzyc i leżeć na podkładach seni, które kupiłam :))))
Dziś kupiłam wózek Jedo Bartatina :)))) no i jest w pudle w samochodzie :))))

Tez chcialam poczatkowo Bartatine, ale w koncu zdecydowalam sie na Nowalex Focus. No i jestem bardzo zadowolona bo gondola duza i do wiosny dzidzia spokojnie pojezdzi, a mama sie wkurzyla, ze wczesniej nie wynalazlam tego wozka jak ona szukala, bo ma Roan Marite, a moj jej sie bardziej podoba ;-)
 
reklama
Te majtki mają podtrzymać podkład jak np. najdzie Cię ochota na jogging :-D
aa! zapomniałam o joggingu!! masz rację, brak amjtek mocno by mnie ograniczył :-D :-D :-D

Tez chcialam poczatkowo Bartatine, ale w koncu zdecydowalam sie na Nowalex Focus. No i jestem bardzo zadowolona bo gondola duza i do wiosny dzidzia spokojnie pojezdzi, a mama sie wkurzyla, ze wczesniej nie wynalazlam tego wozka jak ona szukala, bo ma Roan Marite, a moj jej sie bardziej podoba ;-)

ja mam te pieluszki belli i majtki jednorazowe na dzień :)))) na noc się będę wietrzyć i będę leżała na podkładzie seni :)))

Kupiliśmy wózek! Jedo Bartatina na wahczach :)))

a gdzie zdjęcia na wątku wóeczkowym??? :tak:
 
Do góry