reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

moj maz twardo twierdzi ze dzidzia bedzie spala u siebie i ja tez wczesniej tak sadzilam a teraz zobaczymy chcialabym aby spało u siebie hehe pewnie i tak jak maz do pracy bedzie wychodzil to ja do lozka bede brala maleństwo :)

Nie, no rano to wiadomo. Jak moja Julia do nas w nocy nie przyjdzie, to ja z checia bym ja obudzila i do siebie przeniosla :tak: Tylko zal mi jej budzic, bo to maly spioch. U nas jest zasada, ze mala o 20 lezy juz w lozku, latem ewentualnie o 21 i staramy sie tego trzymac, bo jak raz odpuscisz to koniec. I bardzo cenie te wieczory spedzone tylko we dwojke, bo inaczej to bym chyba zwariowala. Sasiadka kladzie spac dziewczynki dopiero o 23-24 i dla mnie to porazka, bo chyba nie maja z mezem dla siebie czasu.
 
reklama
Nie, no rano to wiadomo. Jak moja Julia do nas w nocy nie przyjdzie, to ja z checia bym ja obudzila i do siebie przeniosla :tak: Tylko zal mi jej budzic, bo to maly spioch. U nas jest zasada, ze mala o 20 lezy juz w lozku, latem ewentualnie o 21 i staramy sie tego trzymac, bo jak raz odpuscisz to koniec. I bardzo cenie te wieczory spedzone tylko we dwojke, bo inaczej to bym chyba zwariowala. Sasiadka kladzie spac dziewczynki dopiero o 23-24 i dla mnie to porazka, bo chyba nie maja z mezem dla siebie czasu.

dobrze ze zwróciłaś właśnie uwagę na godzinę spania dzieci musimy pamiętać ze często jak pojawia się dziecko to mąż idzie w odstawkę a to początek do kłótni i problemów małżeńskich i tak jak mowisz dobra godzina nawet 20 i zawsze te pare godzinek przed snem ma sie dla siebie aby porozmawiac zjesc razem kolacje itp....musimy o tym pamietac
 
Moj syn tez okolo 20,30 juz w lozku.Tez niewyobrazam sobie latania do 23-24 czlowiek potrzebuje czasu dla siebie,odpoczynku bo cla dzien z takim dzieckiem naprawde bywa meczacy.
Teraz tez bedziemy wprowadzac taki wlasnie rytual.

Kasiula ja slyszalam i sama przezylam ze wlasnie gdy dziecko przychodzi na swiat jest pieknie ladnie ale na chwile,potem czas na kryzys (ja sam go przezylam)facet nienadaza tym obowiazkom,za duzo zmian dla niego.
 
Ostatnia edycja:
dobrze ze zwróciłaś właśnie uwagę na godzinę spania dzieci musimy pamiętać ze często jak pojawia się dziecko to mąż idzie w odstawkę a to początek do kłótni i problemów małżeńskich i tak jak mowisz dobra godzina nawet 20 i zawsze te pare godzinek przed snem ma sie dla siebie aby porozmawiac zjesc razem kolacje itp....musimy o tym pamietac

Jejku jak ja sie boje kryzysu miedzy nami. Ale mysle ze troche wprawy juz mamy i teraz drugie dziecko nie wplynie na stosunki miedzy nami. Bardziej sie martwie o moja corke, ktora prawie 5 lat byla jedynaczka i ogolnie jest delikatna i wrazliwa, a nie chce zeby poczula sie odrzucona.
A ten czas jak mala spi przeznaczamy na wspolne jedzenie kolacji, rozmowe a potem ogladanie filmow :) niby banalne a jednak nie wyobrazam sobie inaczej. I tak juz przezywamy ze nie mozemy razem jesc sniadan, i tylko niedzielny poranek jest wspolny :sorry:
Ale chyba weszlysmy nie na ten watek i zaraz nas wywala :sorry:
 

AHA dziewczyny przypominam gdyby ktoś był zainteresowany, że od jutra 22.10 w Biedronce są te fajne ciepłe kombinezony dla dzieci i ciepłe welurkowe śpiochy, kaftaniki.

Ja idę z samego rana po kombinezon, bo zawsze jak przychodze np po 8 00 to wszystko jest już przebrane.
 
AHA dziewczyny przypominam gdyby ktoś był zainteresowany, że od jutra 22.10 w Biedronce są te fajne ciepłe kombinezony dla dzieci i ciepłe welurkowe śpiochy, kaftaniki.

Ja idę z samego rana po kombinezon, bo zawsze jak przychodze np po 8 00 to wszystko jest już przebrane.

A da sie jakos obejrzec w internecie ulotke z biedronki??
 

AHA dziewczyny przypominam gdyby ktoś był zainteresowany, że od jutra 22.10 w Biedronce są te fajne ciepłe kombinezony dla dzieci i ciepłe welurkowe śpiochy, kaftaniki.

Ja idę z samego rana po kombinezon, bo zawsze jak przychodze np po 8 00 to wszystko jest już przebrane.

a jednak sie zdecydowalas na kombinezon hehe:-)jestes zakupoholiczna:-)a rajstopki nie wiesz czy jeszcze sa??
 
reklama
Do góry