reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

a ja zamowilam kombinezon przyszedl na adres tesciowej :) i dzis bede go podziwiala jutro 2 paczki z allegro maja przyjsc wszytsko do pralki wyjscie do apteki po beprahen linomag i nivea do buzki dla dzidziusia wysuszy sie wyprasowac i moge isc na porodowke ;) heheh
 
reklama
Niunias mnie dziewczyny poinstruowaly ze szaliczka nie trzeba :) u mnie kombinezon z lapkami od razu ale na wszelki wypadek biore niedrapki jeszcze... rekawiczek malych jak szukalam to nie bylo... a treraz jak sezon po malu sie zaczyna juz sily nie mam :)
 
niunias tak oglądałam i mnie sie podoba, fajnie się go prowadzi-moja opinia.... także na poczatku listopada będe zamawiać....
co do szaliczka to też sie zastanawiam czy będzie potrzebny no ale raczej kupie komplet z czapeczka... do szpitala niedrrapki-w domu też będe ich uzywać na poczatku bo na poczatku nie obcina sie paznokci tylko nie wiem przez jaki okres....
 
niunias tak oglądałam i mnie sie podoba, fajnie się go prowadzi-moja opinia.... także na poczatku listopada będe zamawiać....
co do szaliczka to też sie zastanawiam czy będzie potrzebny no ale raczej kupie komplet z czapeczka... do szpitala niedrrapki-w domu też będe ich uzywać na poczatku bo na poczatku nie obcina sie paznokci tylko nie wiem przez jaki okres....

paznokci się nie obcina w szpitalu, można je obciąć natychmiast po przyjściu z maluszkiem do domu :-) w sumie neidrapki do domu nie są potrzebne.. na samo wspomnienie obcinania ciarki mnie przeszły po plecach... te paznokietki są taie malutkie i mięciutkie.. ja używam obcinaczki, łatwiej mi sie steruje nią niż nożyczkami, nożyczkami zupelnie nie byłam w stanie..
 
paznokci się nie obcina w szpitalu, można je obciąć natychmiast po przyjściu z maluszkiem do domu :-) w sumie neidrapki do domu nie są potrzebne.. na samo wspomnienie obcinania ciarki mnie przeszły po plecach... te paznokietki są taie malutkie i mięciutkie.. ja używam obcinaczki, łatwiej mi sie steruje nią niż nożyczkami, nożyczkami zupelnie nie byłam w stanie..

ja powiedzialam dla meza ze on bedzie kompal i obcinal paznokietki hehe i sam obcina obcinaczkami wiec dla synka tez kupil maluśkie takie hehe zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce w sumie wrazie czego mam tez nozyczki :)
 
właśnie stwierdziłam że muszę kupić jakieś rękawiczki maleństwu bo trzeba coś ubrać na rączki do kombinezonu i szaliczek żeby po szyjce nie wiało.
szaliczka sie takim maleństwom nie zakłada, bo zwyczajjnie nie ma na co. Maja tak króciutkie szyjki, ze jak się pod szyjkę kombinezon zapnie to i tak trzeba uważać by bródki nie przyciąć.

A ja sie pochwalę - jednak sie zmobilizowałam i przesiadłam z kanapy na piłkę!!! Laptop na stoiliku kawowym a ja sobie kręcę bioderkami :-)
 
a jeszcze dzisiaj kupiłam sobie jedną rrzecz. Nie jest to artykuł pierrwszej potrzeby ale wpadłam na pewien pomysł i stwierdziłam, ze moze się przydać. Kupiłam mianowicie taki mały taborecik łazienkowy, taki stopień jak się dzieciom podstawia zeby dosięgły do kibelka albo umywalki. Pomyślałam sobie, ze mi po porodzie maz do szpitala przywiezie żeby mi było łatwiej na łóżko włazić i złazić. Bo łóżka wysokie i trochę z tym problemu. a schodeczek kosztuje raptem 20 zł.
 
reklama
Do góry