reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

no wlasnie o to chodzi, niby bez cukru a jednak. Checi sa najwazniejsze i podziwiam męza ze wpadl na pomysl by kupic :tak:

ja podziwiam, że wpadł na pomysł, żeby w ogóle coś kupić w temacie dzidziusia lub ciąży... ja to się chyba nie doczekam czegoś takiego :baffled:

Przyszedł w końcu mój bujaczek delti swing :-D:-D jestem zachwycona!!! ma boskie funkcje, a kolory ma idealnie jak moja kanapa narożnikowa i poduchy na niej :-) Jak od kompletu ;-)
 
reklama
Ja kupilam Fito-mix fix srodek mlekopedny Herbapolu. Jest bardzo dobry smakowo,a te Hipp sa cholernie slodkie (ja nie slodze nic wiec dla mnie byloby nie do picia). Kosztuje ok 6zł za 25 saszetek.
a gdzie ja kupilas w aptece??
Przyszedł w końcu mój bujaczek delti swing :-D:-D jestem zachwycona!!! ma boskie funkcje, a kolory ma idealnie jak moja kanapa narożnikowa i poduchy na niej :-) Jak od kompletu ;-)

super ze jestes zadowolona z zakupu to teraz czekamy na zdjeica:-)gondolka juz przyszla??
 
ja podziwiam, że wpadł na pomysł, żeby w ogóle coś kupić w temacie dzidziusia lub ciąży... ja to się chyba nie doczekam czegoś takiego :baffled:

Przyszedł w końcu mój bujaczek delti swing :-D:-D jestem zachwycona!!! ma boskie funkcje, a kolory ma idealnie jak moja kanapa narożnikowa i poduchy na niej :-) Jak od kompletu ;-)

My będziemy mieć wózek z tej firmy, koleżanka miała i była bardzo zadowolona:tak:
 
Ta Hippa jest bez cukru, ale jeszcze jej nie pilam...Ale sklad nie wyglada apetycznie...Ale maz chcial dobrze a licza sie dobre chceci :)
ja piłam poprzednio, jest całkiem smaczna. Ale szybko przerzuciłam się na herbapolu, bo raz, ze tańsza, a dwa, ze jednak mocniejsza = skuteczniejsza.
 
ja piłam poprzednio, jest całkiem smaczna. Ale szybko przerzuciłam się na herbapolu, bo raz, ze tańsza, a dwa, ze jednak mocniejsza = skuteczniejsza.
Dobrze wiedziec...Ja poprzednio pomimo problemow z karmieniem nie wpadlam jakos na to aby pic specjalne herbatki...Dobrze, ze teraz moj maz o tym pomyslal:tak::-)
 
super ze jestes zadowolona z zakupu to teraz czekamy na zdjeica:-)

bujaczek na pierwszym zdjęciu, stoi na kanapie, poduszka jest oświetlona przez lampkę i nie widać że ma taki sam kolorek, ale już nie chce mi się robić kolejnych zdjęć..., a na drugim coś dla mnie wreszcie: super zakup z lidla za jedyne 17 pln :tak: na prawdę super pokręcić biodrami na takiej piłce, od razu sie czuje rozluźnienie!!!
 

Załączniki

  • IMG_3932.jpg
    IMG_3932.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_3933.jpg
    IMG_3933.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 13
reklama
Do góry