reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
a gdzies już pisałam tylko nei pamiętam gdzie, ze są też leki homeopatyczne na laktację. Ricinus Communis sie nazywają i są w różnych stężeniach od 5ch do 200ch. Są bez recepty (mi lekarz polecił) dopiero stężenie 200ch jest na receptę. Są naprawdę dobre, ale to juz na większe problemy, na pewno nie profilaktycznie.
 
Ostatnia edycja:
bujaczek na pierwszym zdjęciu, stoi na kanapie, poduszka jest oświetlona przez lampkę i nie widać że ma taki sam kolorek, ale już nie chce mi się robić kolejnych zdjęć..., a na drugim coś dla mnie wreszcie: super zakup z lidla za jedyne 17 pln :tak: na prawdę super pokręcić biodrami na takiej piłce, od razu sie czuje rozluźnienie!!!

ja też mam piłkę bo kupiliśmy dla Zuzi jak miała rehabilitację ale jakoś mi nie przyszło do głowy żeby na niej poczwiczyć :zawstydzona/y:dobrze że przypomniałaś;-)

jeżeli chodzi o herbatki to ja też polecam tą z herbapolu w smaku jest bardzo dobra bo co do skuteczności trudno powiedzieć bo nie wiem jak byłoby bez

udało mi się w końcu dzisiaj zamówić materac dla Helenki ma przyjść do sklepu za tydzień :-)
 
Wiecie co?Ja też mam piłkę. Leży w salonie, kuba sie nią bawi. Kupiłam ja w poprzedniej ciąży i od 8 miesięcy głownnie na nią pattrze i myślę sobie, ze warto by ruszyć dupsko i z kkanapy przesiąść się na piłkę :sorry: ale na mysleniu się kończy :-(
 
a ja czekam na pościel w koncu zamówiłam bo mąż kończy juz modernizować łóżeczko wiec wcześniej nie widziałam sensu... jeszcze tylko materac i wszystko....
no oprócz wózka....:-)
 
reklama
właśnie stwierdziłam że muszę kupić jakieś rękawiczki maleństwu bo trzeba coś ubrać na rączki do kombinezonu i szaliczek żeby po szyjce nie wiało.
 
Do góry