reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Olaf? fajnie :tak:mocno brzmi!!
Ja też zamówiłam regały na książki.. ale mają je przywieźć dopiero 6 listopada.. to już dzidzi będzie na świecie...
no chyba wreszcie zapadła decyzja i będzie mały Olo :))))
mi chyba zaczął się etap wicia gniazda bo nawet naklejki na przedpokoju (motyw kwiatowy) mój Daniel musiał przykleić :))))
Cały czas przestawiam na półkach i organizuję przestrzeń, o ile samopoczucie mi pozwala i to ciśnienie.
 
reklama
A ja wlasnie upatrzylam sobie posciel z mamo-tato ktora ma nam kupic moja ciocia.
Poniewaz jak pisalam na innym watku, nasza sypialnia jest naciapana w kolorze rozowym, to posciel ma byc blekitna, gladka z aplikacja serduszka(serduszka w blekicie-konkretna nazwa). Powiem cioci aby kupila zestaw poszewka+poszwa+ochraniacz+baldachim(wymysl mojego M ktory twierdzi, ze zasloni on troche tapete-i w sumie ma racje)+stelaz, a my dokupimy zaslonki gladkie blekitne do kompletu(potem pojda do pokoju chlopaczkow wiec sie przydadza), 2 przescieradelka i moze rozek.
Mam juz 2komplety poscieli po pierwszym synku, ale sa bardzo wzorzyste I kolorowe(bo wtedy nasza sypialnia byla rozowa, ale jednolita, gladka) no a chcialoby sie tez cos nowego:)
kupiłam tą samą pościel z mamo tato jakiś miesiąc temu, jest śliczna, tez wybrałam serduszka w błękicie bo jest delikatna, tylko że baldachim wzięłam z białymi przezroczystymi wstawkami bo ten wydawał mi się za ciężki
 
wspaniała pościel, bardzo w moim guście :-)
Ciesze sie, ze komus oprocz mnie rowniez sie podoba:-D:-D:-D
kupiłam tą samą pościel z mamo tato jakiś miesiąc temu, jest śliczna, tez wybrałam serduszka w błękicie bo jest delikatna, tylko że baldachim wzięłam z białymi przezroczystymi wstawkami bo ten wydawał mi się za ciężki
Oj, to jest nas wiecej:-)
Tez wolalabym baldachim np szyfonowy(bo jest wlasnie lzejszy) ale prześwitywałaby mi tapeta, a tak to chociaz bedzie element wspolny z zaslonkami. Najpierw chcialam kupic material i szyc i baldachim i zaslonki, ale po przeliczeniu kosztow i moich zdolnosci:sorry: stwierdzilam, ze lepiej doplace 20 zl a bede miec przynajmniej ladnie.

Juz napisalam maila do ciotki, i jak da rade to zamowie ja w przyszlym tygodniu:-)
Juz nie moge sie doczekac:-D:-D:-D
 
ja za termometr dałam 6,20 ale teraz sobie tak myślę że to jest nie potrzebne:(
dziewczyny a napiszcie o co chodzi z tymi liśćmi z malin?? bo ja pierwsze słyszę, piję herbatę z sokiem malinowym ale o liściach nic nie słyszałam
 
reklama
Do góry