reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
ja dzisiaj byłam oglądać materace i się przeraziłam bo uparlam się że kupię taki jak ma Zuzia i okazało się że kosztuje ok 300 zł :szok:mąż mnie oświecił że materac Zuzki kosztował jeszcze więcej bo byl na 140 (akurat sam wybierał) czego ja nie byłam świadoma ale cóż łożeczko komodę fotelik i wózek Helenka dostała w spadku to chociaż materac będzie miała nowy zastanawiałam się tylko dlaczego jest taki drogi i okazało się że to nie jest pianka-kokos-gryka tylko lateks-kokos-gryka myślę jeszcze nad tymi materacami z pianki termoizolacyjnej ale ich cena to też ok 300 zł
więc chyba nie będę eksperymentować bo tem materac który ma Zuzia jest super i nie ma porównania do tych innych które widziałam w sklepie
 
właśnie oglądam gazetkę z biedronki i od 15 .10 maja być
* rajstopki fajnie takie z krówka na pupie czy pieskiem za 6,99 szt
rozmiar 68/74 - 80/86
i od 22.10
* kombinezon niemowlęcy takie słodki misiowi z uszkami ;) , naprawdę uroczo wygląda na zdjęciu
rozmiary 62-86 , 49,99 zł
* śpioszki , pajacyk, bluza ze spodniami
rozmiary 56-86
cena 19,99 za sztukę lub komplet

Trzymaj fason
 
właśnie oglądam gazetkę z biedronki i od 15 .10 maja być
* rajstopki fajnie takie z krówka na pupie czy pieskiem za 6,99 szt
rozmiar 68/74 - 80/86
i od 22.10
* kombinezon niemowlęcy takie słodki misiowi z uszkami ;) , naprawdę uroczo wygląda na zdjęciu
rozmiary 62-86 , 49,99 zł
* śpioszki , pajacyk, bluza ze spodniami
rozmiary 56-86
cena 19,99 za sztukę lub komplet

Trzymaj fason

bardo mi sie podobaja te rajstopki:-)i chyba sie skusze...tj na bluze ze spodniami bo to smieszne pieniadze kosztuje:-)kombinezony cudne ale ja juz mam 3wiec mi starczy:-)
Ola a Ty co bedziesz z tego kupowac??
 
to jest tzw. tes machine u nas w Anglii jest ona dostepa dla kazdej rodzacej za darmo jako jeden ze srodkow przeciwbolowych. mi np. zapropoowano skorzystanie z tego, z tym ze podkreslono, ze na jedne babki dziala a a inne nie. trzeba by bylo poszukac na internecie opini babek ktore to uzywaly.
 
cześć, czy słyszałyście o takim urządzeniu? ciekawa jestem czy ktoś już to wypróbował...
Elle TENS poród bez bólu technologia Opti-Max (774854671) - Aukcje internetowe Allegro
czytałam o tym w gazecie. Na "sposobach radzenia..." dziewczny troszkę pisały o tym.

Ja byłam dziś w biedronce i glądałam te spiworki ale nie zdecydowałam się kupić, bo zbyt cienkie moim zdaniem. ja chciałam zamiast kołdry na noc a to jednak za mało. Musze kupić taki gruby w sklepie, bo cienki polarowy (zamiast kocyka) to już mam.
 
reklama
Do góry