reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
a ja umylam okna, chodze po schodach, nosze zakupy, seku niestety nie da rady bo jestem za duza....w kazdym razie nic...niestety nie mam lisci malin bo napewno bym pila....w kazdym razie nie moge sie doczekac kiedy to sie w koncu stanie...
 
A sposob na porod niezły i widze, że juz zapłanowany na cacy ;-)
i przećwiczony raz :-D:-D:-D zadziałał :cool2: wtedy dodatkowo pojechałam kupić jesczze lampę stojącą i wentylator, i lampę sama nosiłam po sklepie... ale to już ze skurczami:tak:

hehe to ja zaczyznam od poniedzialku u mnie juz donoszona bedzie

jeszcze wstrzymaj się tydzień.. w poniedziałek będziesz dopiero na początku 37 tc, daj mu się skończyć :tak: ja czekam na koniec 38, tak bezpieczniej.

dziewczyny bedziecie uzywac termomenrow do wody??

ja nigdy nie używałam...


za to w międzyczasie listonosz przynósł mi chustę, to się pochwalę przy okazji.. W chuście w charakterze modelki oczywiście moja wnuczka, nie pamiętam imienia... musze córkę spytać znowu.
 

Załączniki

  • IMG_3926.jpg
    IMG_3926.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_3927.jpg
    IMG_3927.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 19
a ja umylam okna, chodze po schodach, nosze zakupy, seku niestety nie da rady bo jestem za duza....w kazdym razie nic...niestety nie mam lisci malin bo napewno bym pila....w kazdym razie nie moge sie doczekac kiedy to sie w koncu stanie...

liscie malin hmmm to w zielarskim chyba... a polecałybyście je? bo ja mam lekkie obawy przed takim wspomaganiu wywoływania ...
 
liscie malin hmmm to w zielarskim chyba... a polecałybyście je? bo ja mam lekkie obawy przed takim wspomaganiu wywoływania ...
rózne są teorię na ten ttemat. Jedni zalecają przez całą ciążę inni na końcówce. W donoszonej ciąży na pewno nie zaszkodzą a czy pomogą??? kto to wie?!
 
Jakie szczeście, że nie jestem sama w swych pragnieniach powrotu do 'starych' ubran... Juz sie nie moge doczekac, tylko ze niestety bede musiała pare kg zrzucic.

A propos ubran, to juz nie chciałam nic kupowac. Śmigam w dresach i adidasach, a tu sie okazuje, że za dwa tyg mamy rodzinny obiad w restauracji (18-tka siostrzeńca) no i w spodniach dresowych przeciez nie pojde. Mierzyłam jeansy w h&m, ale na tyle kupowac ciuch za 180zł to przegiecie. W używanej odziezy tez szukalam ale ciezko... Cop robic???

Ja ostatnio na poprawianch śmigałam w leginsach i w szerszej tunice... Za leginsy jeśli nie masz to zapłacisz max. 20 zł
 
(...)
za to w międzyczasie listonosz przynósł mi chustę, to się pochwalę przy okazji.. W chuście w charakterze modelki oczywiście moja wnuczka, nie pamiętam imienia... musze córkę spytać znowu.
Ladna ta chusta. Podoba mi sie zwlaszcza jej kolorek. Ona jest taka milusia mechata? Taka wydaje sie byc na zdjeciu. Ja mozna stosowac od chwili narodzin, prawda? Duzo za nia dalas? Nowa czy uzywana?

Ale pytan zadalam...
 
reklama
P.S. dodam tylko, że pościel do kołyski udało mi się wybrać dzięki dziewczynom z tego rorum, bo tez nie wiedzialam co i jak i dzieki wam sie udało :) teraz tylko czekam na przesyłkę i się pochwalę.

ciesze sie ze moglysmy pomoc :)

Jakie szczeście, że nie jestem sama w swych pragnieniach powrotu do 'starych' ubran... Juz sie nie moge doczekac, tylko ze niestety bede musiała pare kg zrzucic.

A propos ubran, to juz nie chciałam nic kupowac. Śmigam w dresach i adidasach, a tu sie okazuje, że za dwa tyg mamy rodzinny obiad w restauracji (18-tka siostrzeńca) no i w spodniach dresowych przeciez nie pojde. Mierzyłam jeansy w h&m, ale na tyle kupowac ciuch za 180zł to przegiecie. W używanej odziezy tez szukalam ale ciezko... Cop robic???

A moze leginsy i dluzsza tunika? :) ja ostatnio kupilam sobie normalne spodnie tylko o rozmiar wieksze niz ciazowki i powiem Ci ze sa wygodniejsze niz ciazowe! wiec moze popatrz za normalnymi jeansami? wkoncu w Polsce macie takie fajne biodrowki :tak:
 
Do góry