reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dziewczyny a wy macie cesarki?? że już wiecie??
a tak pozatym to cały czas nie mogę kupić kombinezonu bo to co mi się podoba na allegro podoba się też większości osób bo w ostatnich minutach licytują jak szaleni:(:( a tylko to mi zostało do kupienia
 
reklama
Jakie szczeście, że nie jestem sama w swych pragnieniach powrotu do 'starych' ubran... Juz sie nie moge doczekac, tylko ze niestety bede musiała pare kg zrzucic.

A propos ubran, to juz nie chciałam nic kupowac. Śmigam w dresach i adidasach, a tu sie okazuje, że za dwa tyg mamy rodzinny obiad w restauracji (18-tka siostrzeńca) no i w spodniach dresowych przeciez nie pojde. Mierzyłam jeansy w h&m, ale na tyle kupowac ciuch za 180zł to przegiecie. W używanej odziezy tez szukalam ale ciezko... Cop robic???
 
Jakie szczeście, że nie jestem sama w swych pragnieniach powrotu do 'starych' ubran... Juz sie nie moge doczekac, tylko ze niestety bede musiała pare kg zrzucic.

A propos ubran, to juz nie chciałam nic kupowac. Śmigam w dresach i adidasach, a tu sie okazuje, że za dwa tyg mamy rodzinny obiad w restauracji (18-tka siostrzeńca) no i w spodniach dresowych przeciez nie pojde. Mierzyłam jeansy w h&m, ale na tyle kupowac ciuch za 180zł to przegiecie. W używanej odziezy tez szukalam ale ciezko... Cop robic???
a jakas sukieneczka??nie myslalas o czyms takim??
no ja 24-go rodzę :-) i też liczę na to, że wyjdę ze szpitala w normalnych ubraniach. Porównalam nasze suwaczki.. jesteś w starszej ciąży o 2 dni, a suwaczek pokazuje Ci więcej dni do końca... hmmm...

ja mam termin na 9listopada a ten suwaczek zawsze pod koniec tyg przeskakuje o tydz do przodu:-)a skad wiesz ze 24rodzisz??ja tez chce:-)
 
Dziewczyny a wy macie cesarki?? że już wiecie??
nie, ale planować można :-D i są sposoby, żeby przyspieszyć akcję :tak:

Mierzyłam jeansy w h&m, ale na tyle kupowac ciuch za 180zł to przegiecie. W używanej odziezy tez szukalam ale ciezko... Cop robic???
załozyć długą spódnicę z dzianiny na gumce. Ja zakłądam taką, pod brzuchem. RObi się bardzo długa i wygląda nieźle. Najlepiej wygląda wąska.. Do tego szeroka długa bluzka i git :-) np coś takiego: 2 x spódnica z dzianiny (757849512) - Aukcje internetowe Allegro
albo taka zawse taniej niz te dżinsy : SPÓDNICA CIĄŻOWA - JEANS SUPER JAKOŚĆ ROZMIA (757399298) - Aukcje internetowe Allegro

płakac bede na porodówce:-D

oczywi scie z radości :-)
 
ja mam termin na 9listopada a ten suwaczek zawsze pod koniec tyg przeskakuje o tydz do przodu:-)a skad wiesz ze 24rodzisz??ja tez chce:-)

dziwny suwaczek ;-) a 24 - dzidzia donoszona, będzie już skorpionem, no i sobota, to korków nie będzie, a to ważne, bo do szpitala mam 22 km alei Jerozolimskich ....... odstawię nospę, magnez, umyję okna, pójdę na zakupy, sama je przyniosę na 3 piętro i pójdę na energiczny spacer, sama zniosę torbę szpitalną do samochodu i szybki seks. :tak: powinno wystarczyć:cool2:
 
reklama
dziwny suwaczek ;-) a 24 - dzidzia donoszona, będzie już skorpionem, no i sobota, to korków nie będzie, a to ważne, bo do szpitala mam 22 km alei Jerozolimskich ....... odstawię nospę, magnez, umyję okna, pójdę na zakupy, sama je przyniosę na 3 piętro i pójdę na energiczny spacer, sama zniosę torbę szpitalną do samochodu i szybki seks. :tak: powinno wystarczyć:cool2:
Iza ja przez Twoje posty to chyba zaraz zaczne rodzić:-D:-D:-Dnie mogę ze smiechu , bijesz na głowe wszystkich:-D:-D:-Djest niemożliwa
 
Do góry