reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Oj, a ja mam nowy dylemat kombinezonowy.. Dziś dostałam od koleżanki roz. 68 (ale jest większy - na 74 chyba). I teraz pytanie, czy kupować mniejszy?
ten co dostalas moze faktycznie byc za duzy??:cool::cool:
Jeśli chodzi o kombinezon to ja miałam taki sam dylemat jak Ty. W końcu kupiłam taki za grosze na 56:
Zobacz załącznik 171027

i jestem z niego zadowolona, nie jest za gruby, ani za cienki i w sam raz dla maluszka i bedzie sie dobrze zapinal w foteliku i niech tam sobie z niego wyrasta, bo na potem to mam pełno kombinezonów i tym podobnych. Chcialam miec cos tylko na wyjsie ze szpitala i na te pierwsze tygodnie, dałam za niego na allegro 15zł + przesyłka. idzie znaleść coś taniego.
super ten kombinezon..ja mam taki bialy maly:-)
słyszałam, ze od przyszłego tygodnia maja byc przymrozki i opady sniegu. Chyba gruube ubranko trzeba od razu przygotowac :eek:
tez o tym slyszalam az mnie ciarki przelecialy bo myslalam ze zima raczej lekka bedzie w tym roku(Ludzilam sie:zawstydzona/y:)
 
Myślałam, że sprzedawcy z allegro to ludzie w miarę rozumni ale nie wszyscy..
5.10 zrobiłam przelew za łóżeczko (netem), więc na 100% kasa musiała już dojść.Wczoraj piszę maila do sprzedawcy co i jak, odzewu żadnego.Więc dzwonię dziś.A on mi mówi że jeszcze nie sprawdzał w banku, że mail doszedł z opoznieniem:-D, no zgroza, że może dziś wyśle a jak nie to w poniedziałek dopiero.
 
Myślałam, że sprzedawcy z allegro to ludzie w miarę rozumni ale nie wszyscy..
5.10 zrobiłam przelew za łóżeczko (netem), więc na 100% kasa musiała już dojść.Wczoraj piszę maila do sprzedawcy co i jak, odzewu żadnego.Więc dzwonię dziś.A on mi mówi że jeszcze nie sprawdzał w banku, że mail doszedł z opoznieniem:-D, no zgroza, że może dziś wyśle a jak nie to w poniedziałek dopiero.

czyli pewnie wysle w poniedzialek, czyli ze spokojną głową możesz się we wtorek spotykać w gronie warszwskich listopadówek :-D
 
czyli pewnie wysle w poniedzialek, czyli ze spokojną głową możesz się we wtorek spotykać w gronie warszwskich listopadówek :-D
Jak kupie buty bo ma być 7 stopni podobno, moze sie zaraz wybiore tylko gdzie??? i jakie??? nog mi wczoraj spuchly jeszcze bardziej, juz mam dosyc chce rodzic!!!!! chce sie normalnie ubierac, we wszystko zmiescic buuuuuu :-(
 
Jak kupie buty bo ma być 7 stopni podobno, moze sie zaraz wybiore tylko gdzie??? i jakie??? nog mi wczoraj spuchly jeszcze bardziej, juz mam dosyc chce rodzic!!!!! chce sie normalnie ubierac, we wszystko zmiescic buuuuuu :-(

hehe to masz tj ja tez chce rodzic gdzies ok 20pazdziernika..tez chce juz normalne ubrania nosic..zima idzie a ja nie mam nic cieplego bo sie nie oplaca wygawac kase skoro w przeciagu mca sie rozpakuje!!chce juz tak wygladac...to ja z poczatku ciazy
 
hehe to masz tj ja tez chce rodzic gdzies ok 20pazdziernika..tez chce juz normalne ubrania nosic..zima idzie a ja nie mam nic cieplego bo sie nie oplaca wygawac kase skoro w przeciagu mca sie rozpakuje!!chce juz tak wygladac...to ja z poczatku ciazy
ale chudzinka jesteś:):) ja też bym już chciała ciuchy sprzed ciąży założyć i buty zresztą też:(
CLEO a jakie łóżeczko sobie kupiłaś??
 
hehe to masz tj ja tez chce rodzic gdzies ok 20pazdziernika..tez chce juz normalne ubrania nosic..zima idzie a ja nie mam nic cieplego bo sie nie oplaca wygawac kase skoro w przeciagu mca sie rozpakuje!!chce juz tak wygladac...to ja z poczatku ciazy

no ja 24-go rodzę :-) i też liczę na to, że wyjdę ze szpitala w normalnych ubraniach. Porównalam nasze suwaczki.. jesteś w starszej ciąży o 2 dni, a suwaczek pokazuje Ci więcej dni do końca... hmmm...
 
reklama
hehe to masz tj ja tez chce rodzic gdzies ok 20pazdziernika..tez chce juz normalne ubrania nosic..zima idzie a ja nie mam nic cieplego bo sie nie oplaca wygawac kase skoro w przeciagu mca sie rozpakuje!!chce juz tak wygladac...to ja z poczatku ciazy
Ale laseczka , brzuszek jak modelka:)
Ide zaraz kupic jakies buty , tylko jakie nie wiem, czy zimowe czy jakie?mam jedne spodnie ciążowe rybaczki, na koniec juz rzeczywiscie sie nie opłaca kupowac ubrań, podobają mi się kozaczki takie z miśkowatego materiału ale jak ja będę wyglądać nie wiem, jak kot w butach chyba:-(albo słoń w butach...
A rurki leżą w szafie i czekają ....obcisłe i sexy ....buuuuuu....ale się uzalam wiem...:-(a dzidzi sie ze mnie smieje i mnie szturcha no :-)
 
Do góry