reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

a ja włąśnie wróćiłam z zakupów. Dokupiłam wszystko, czego brakowało. Jeszcze fotelik i coś ciepłego na wyjście, ale tego nie dałąm już rady, najwyżej się pożyczy jakby co :cool2: Już nie mam siły dziś pakować torby, chociaż wydaje mi się, że powinnam. :-)
 
reklama
Czy ktoś się orientuje od kiedy do kiedy jest ta promocja w biedronce?
U nas biedronka malutka to może wcale nie być, może do milanówka skoczę, albo męża wyślę, w końcu ma 2 kroki z pracy.
 
dzieki! To musze koniecznie jutro iść tylko bez wózka będzie to problem :eek: miałam dziś kupić ale mąz wrócił dopiero godzinę temu :-(
a bo właściwie to nie wiem cyz pisałam, ze dziś ugrzęzłam w blotsku i straciłam kółko w spacerówce :((((((
 
dzieki! To musze koniecznie jutro iść tylko bez wózka będzie to problem :eek: miałam dziś kupić ale mąz wrócił dopiero godzinę temu :-(
a bo właściwie to nie wiem cyz pisałam, ze dziś ugrzęzłam w blotsku i straciłam kółko w spacerówce :((((((

ajjj wspolczuje :crazy: a nie moglabys zabrac nowego wozia na probe? wiem ze jest dla 2 dzieciaczkow ale tu nieraz jezdza z jednym dzieckiem w podwojnym wozku i na drugim siedzisku leza np. zakupy, a w Twoim wypadku widac ze przeciez wozio bedzie sluzyl drugiej dzidzi. No chyba ze nie chcesz go wyciagac zanim urodzi sie drugi synus?
 
a bo właściwie to nie wiem cyz pisałam, ze dziś ugrzęzłam w blotsku i straciłam kółko w spacerówce :((((((

ale ono zostało w tym błocie? :eek:

rozglądam się ciągle za fotelikiem, i jakos sie uparłam na maxi cosi cabrio fix.. ale są też maxi cosi city, trochę tańsze :tak: nie wiecie, czym się różnią? czy jest sens upierać się przy tym cabrio fix??
 
ale ono zostało w tym błocie? :eek:

rozglądam się ciągle za fotelikiem, i jakos sie uparłam na maxi cosi cabrio fix.. ale są też maxi cosi city, trochę tańsze :tak: nie wiecie, czym się różnią? czy jest sens upierać się przy tym cabrio fix??

te maxi cosi city podobno sa mniejsze od cabrio fix...Klaudia kiedys dawala linki porownawcze chyba tych dwoch fotelikow!!
 
hej laseczki :-)
u mnie leje od rana, ale jest w miare cieplo, zreszta mi :-)teraz ciagle goraco ;-)
co do kombinezonow to beda sliczne w biedronce, ja przynajmniej zamierzam kupic, o ile bedzie taki jak na zdjeciu ;-)

14.jpg


15.jpg


Torba spakowana, tak samo jak kuferek z kosmetykami , fotelik tez przygotowany. CZekaja w garderobie. A na lodowce lista dla mojego, co ma sprawdzic przed wyjazdem i co jeszcze spakowac. Np przepakowac ksiazeczke z torebki do kuferka.
A dzis bedziemy ustalac menu na pierwszy tydzien, zeby moj nie musial tracic czasu na zakupy. Miesko pozamrazamy, reszte do lodowki.
Och... teraz to juz tylko czekac na skurcze ;-)

Moge prosic tez o te cwiczenia na kregoslup? Bo ja po malych czynnosciach juz wysiadam i nie moge chodzic. Tylko leze :-(

A i chcialam wam jeszcze powiedziec, ze ponoc siedzenie wieczorem przed monitorem powoduje silne pobudzenie komorek nerwowych, i lepiej tego nie robic, jak sie chce przespac cala noc. No i wyprobowalam to wczoraj, nie wchodzilam na bb, chodz bylo to ciezkie ;) a i tak od 3 nie spalam.... dopiero nad ranem mala godzinke... ehhh....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej laseczki :-)
u mnie leje od rana, ale jest w miare cieplo, zreszta mi :-)teraz ciagle goraco ;-)
co do kombinezonow to beda sliczne w biedronce, ja przynajmniej zamierzam kupic, o ile bedzie taki jak na zdjeciu ;-)

14.jpg


15.jpg


Torba spakowana, tak samo jak kuferek z kosmetykami , fotelik tez przygotowany. CZekaja w garderobie. A na lodowce lista dla mojego, co ma sprawdzic przed wyjazdem i co jeszcze spakowac. Np przepakowac ksiazeczke z torebki do kuferka.
A dzis bedziemy ustalac menu na pierwszy tydzien, zeby moj nie musial tracic czasu na zakupy. Miesko pozamrazamy, reszte do lodowki.
Och... teraz to juz tylko czekac na skurcze ;-)

Moge prosic tez o te cwiczenia na kregoslup? Bo ja po malych czynnosciach juz wysiadam i nie moge chodzic. Tylko leze :-(

A i chcialam wam jeszcze powiedziec, ze ponoc siedzenie wieczorem przed monitorem powoduje silne pobudzenie komorek nerwowych, i lepiej tego nie robic, jak sie chce przespac cala noc. No i wyprobowalam to wczoraj, nie wchodzilam na bb, chodz bylo to ciezkie ;) a i tak od 3 nie spalam.... dopiero nad ranem mala godzinke... ehhh....

Też widziałam tą gazetkę, wyglądają na zdjęciach bardzo ładnie:tak: i na cieplutkie.
A tak sobie pomyślałam, że ten z krówką to z podobałby się mężowi mamulci, pisała nam kiedyś, że on jest weterynarzem i lubi krowy.
 
Do góry