reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Mam takie pytanko, czym planujecie przykrywać niemowlaczki do spanka???????? Czy kupujecie do łóżeczka pościel, czy cieplejszy kocyk. Sorki, jeżeli powieliłam temat, próbowałam odnaleść, czy był poruszony, ale nie wpadłam na niego.
 
ja planuje lekka kolderke, bo to przeciez bedzie jzu okres grzewczy. ale jak maluszkowi bedzie za cieplo to wtedy kocyk. trzeba sprawdzic jak maluszkowi bedzie najlepiej :)
 
a wiec przetestowalam i jest SUPERRRRR!!!! naprawde polecam. Idealny obraz i odbior. zgrabny i lekutki monitorek. a wszystko widac super dokladnie :tak::tak:
wklejam linka VIDEO BABY MONITOR ★ Night Vision ★ 100M Range★ Colour on eBay (end time 09-Oct-09 08:32:08 BST)

jak sama widzisz kosztuje dosc sporo bo 50 funciakow ale jest najtanszy ze wszystkich tych monitorkow na ebayu i wogole w sklepach, bo wiekszosc jest od 89.99 w gore :dry:
Uzywane na ebayu schodza razem z przesylka nie raz wiecej niz 50/60 funtow. (ogladalam chyba kazda aukcje)
A wiesz jak to jest czasem z uzywanym sprzetem, no i nie raz pewnie sprzedaja bo nie dzialal tak jak sie spodziewali itp.
sprzedawca pisze ze mozesz zwrocic produkt i nawet nie tlumaczyc z jakiego powodu, nie podoba ci sie i tyle ;-) takze mozna wyprobowac i odeslac w razie czego ;-)
Naprawde POLECAM!
fajny....cena faktycznie nie najgorsza zwlaszcza. ze ma monitorek....musze poczekac az sie te wszystkie moje sprawy wyjasnia i wtedy chyba sie skusze....:tak:
 
Ja na początku mam śpiworek do spania i planuje jutro w biedronce w promocji :-) dokupić drugi. Myślę, że jak w domu będzie ciepło to wystarczy. Na pewno odpada u mnie kołdra. Słyszałam, że u maluszków to nie wskazane.
 
fajny....cena faktycznie nie najgorsza zwlaszcza. ze ma monitorek....musze poczekac az sie te wszystkie moje sprawy wyjasnia i wtedy chyba sie skusze....:tak:

Ja zakupilam go za pieniazki z health in pregnancy grant ;-) takze nie bylo mi szkoda a zawsze go moge pozniej sprzedac.
mam nadzieje ze ulozy ci sie sprawa z tym macierzynskim itd i bedziesz mogla sobie pozwolic na taki zakup ;-)


a ja planuje przykrywac kolderka ktora uszyla moja mamuska w dzien a w nocy mysle ze jak sie sprawdzi spiworek to tylko w spiworku :tak: a jak kolderka bedzie za ciepla to zawsze mam jeszcze kocyki hehe a kolderke i tak bede miec chocby dla wystroju no i jest to prezent wiec wykorzystam napewno :-) jak nie teraz to jak bedzie starszy napewno
 
reklama
O właśnie sobie uświadomiłam, że dostałam przecież od kumpeli taki śpiworek :-) I chyba też pojadę sprawdzić ten śpiworek z biedronki, dzięki za cynk:-) Widziałam, też taką lekką kołderkę, już sama nie wiem........ zaczynam się w tym wszystkim gubić :sorry:

Chyba po prostu kupię i kołderkę i kocyk, tak czy tak, pewnie się przydadzą.
 
Do góry