reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

a mi przyszło dzis łózeczko :) tylko ze do teściowej na adres czekam na mojego mężusia az przywiezie juz doczekac sie nie moge :)
A ja czekam własnie.W poniedziałek zrobiłam przelew i chyba powinen już dojść, a sprzedawca milczy..poczekam do jutra jak się nie odezwie to dzwonię:-D
Po niedzieli myśle , że posciel też przyjdzie i już kącik bedzie huraaaaaaa:-D
 
reklama
Ja wlasnie zakupilam na allegro materacyk do lozeczka(lozeczko mamy po synku, ale materacyk uwazam, ze trzeba nowy). Pianka-kokos 120x60 grubosc 8cm. Synek mial podobny, nawet nie wiem, czy nie cienszy i bylo ok. Posluzyl 2 lata i maly dostal wieksze lozko:)
Cena dobra bo 45zl+15zl kurier, czyli razem 60zl, a jak bylam przedwczoraj na miescie i pytalam w sklepach(bo chcialam kupic szybciej i taniej) to wolali za taki 90zl! Zglupieli chyba...
 
Bylam po ten spiworek w biedronce i...nie kupilam. Bo takie jakies cienkie i nie umywaja sie do tych np. ze Smyka. Wiec chyba doloze troche i kupie porzadny ;-)
Te kombinezony sa po 22.10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja wlasnie zakupilam na allegro materacyk do lozeczka(lozeczko mamy po synku, ale materacyk uwazam, ze trzeba nowy). Pianka-kokos 120x60 grubosc 8cm. Synek mial podobny, nawet nie wiem, czy nie cienszy i bylo ok. Posluzyl 2 lata i maly dostal wieksze lozko:)
Cena dobra bo 45zl+15zl kurier, czyli razem 60zl, a jak bylam przedwczoraj na miescie i pytalam w sklepach(bo chcialam kupic szybciej i taniej) to wolali za taki 90zl! Zglupieli chyba...

a pokaz linka do materaca u nas w hurtowni patrzylam ceny okolo 70 i na allegro tanszych nie widzialam jak z wysylka 70 wiec bez sensu kupowac przez neta
 
Iza te city w porownaniu do cosi to podobno tragedia....

1.Przede wszystkim testy bezpieczeństwa Cabrio Fix są o niebo lepsze niż City.
2.Sama konstrukcja Cabrio fotelika jest oparta na nowszej technologii. Jest głębszy, szerszy, tapicerka uszyta z lepszych jakościowo materiałów.
3. Cabrio fix ma możliwość montowania z bazą, City niestety takie możliwości nie ma.

no i cabrio fix predzej sprzedasz niz city jak juz maluch z niego wyrosnie. :tak:
Dokładnie tak jak mówisz - City był poprzednikiem Cabrio.
Klaudzia
, a prałaś już to pokrycie? Bo mnie kusi żeby jednak wrzucić do pralki zamiast w rękach....
 
Ja w tamtym tygodniu kupiłam materacyk pianka-kokos firmy komfort 8 cm 120*60 cm z białym zdejmowanym pokrowcem w sklepie za 70 zł, szukałam na allegro i też uważam że ceny są porównywalne.
 
Ja w tamtym tygodniu kupiłam materacyk pianka-kokos firmy komfort 8 cm 120*60 cm z białym zdejmowanym pokrowcem w sklepie za 70 zł, szukałam na allegro i też uważam że ceny są porównywalne.
Ten tez ma zdejmowany pokrowiec i wszystkie atesty. Mialam taki przy pierwszym synku. Ale ja nigdy nie pralam pokrowca, bo nie bylo potrzeby. Zawsze bylo przeciez przescieradelko co bylo systematycznie zmieniane.
Ta cena 60zl z przesylka jest super. Ja bym materacyka nie kupila sama w sklepie czy hurtowni, bo nie mialabym jak go do domu dowiezc, a maz wraca do domu o 18-19tej, a tak dowioza mi go do domu i jeszcze zaoszczedze i 10zl i na paliwie:-)
 
reklama
Do mnie wczoraj przyszedl fotelik samochodowy , udalo mi sie wylicytowac za dobra cene :-) Chce jeszcze kupic jakis lezaczek , ale nie wiem dokladnie jaki, podobaja mi sie z Fisher Price ale ceny maja ze :szok: A no i torbe do wozka trzeba kupic -ale tez nie wiem jaka ;-)Moze macie jakies na oku??
 
Do góry