reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

wlasnie zamowilam wozeczek i jestem szczesliwa :)

gratuluje zakupu... teraz tylko zeby sie dobrze sprawowal :-)

Pamietamy tą kołderkę co Twoja mam uszyła:-)
śliczna:-)
Ja mam kocyk i śpiworek,zamówiłam też posciel do łóżeczka:-)Zobaczymy co Niuniowi przypasuje:-)

hehe dziekuje jeszcze raz, a widzisz tak pisalyscie ze moglaby zaczac szyc hurtowo a drugiej poscielki do teraz nie dokonczyla :-D siadla na laurach i tyle :-D:-D

O właśnie sobie uświadomiłam, że dostałam przecież od kumpeli taki śpiworek :-) I chyba też pojadę sprawdzić ten śpiworek z biedronki, dzięki za cynk:-) Widziałam, też taką lekką kołderkę, już sama nie wiem........ zaczynam się w tym wszystkim gubić :sorry:

Chyba po prostu kupię i kołderkę i kocyk, tak czy tak, pewnie się przydadzą.

a moze wstrzymaj sie z zakupem kolderki, wiadomo kocyki musisz kupic tak czy siak a mzoe wystarcza ci spiworki i kocyk?
zawsze pozniej mozesz kupic :tak:
 
reklama
Mam takie pytanko, czym planujecie przykrywać niemowlaczki do spanka???????? Czy kupujecie do łóżeczka pościel, czy cieplejszy kocyk. Sorki, jeżeli powieliłam temat, próbowałam odnaleść, czy był poruszony, ale nie wpadłam na niego.
Ja na początek rożek + kocyk polarowy, a później śpiworek + kocyk. O kołderce na razie nie myślę.
 
Dziewczyny, co sądzicie o tym staniku, którego zdjęcie wstawiłam na poprzednich stronach, czy to się sprawdzi do karmienia??

Malina ja nie testowalam ale tez sie zastanawialam czy na pierwsze dni nie zakupic takiego... bo te z klapkami mnie draznia :dry: a nie ugniata cie nic jak odchylasz zeby cycucha wyciagnac? czy podnosic caly do gory???
 
hehe dziekuje jeszcze raz, a widzisz tak pisalyscie ze moglaby zaczac szyc hurtowo a drugiej poscielki do teraz nie dokonczyla :-D siadla na laurach i tyle :-D:-D

Może jak Wnusio się urodzi to dokończy bedzie miała lepszą mobilizację:-)
Zapomniałam że jeszcze mam rożek dla Niunia:-Dniech no tylko łobuz mały nie będzie chciał spać:-D( kołderka, rożek, kocyk ,śpiworek)
Przy maminym cycku pewnie będzie najlepiej zasypiać:-D
 
Kurczaki pieczone, ależ jestam zła, chodzi o łóżeczko dla Maluszka.
Kupiliśmy je już w sierpniu, owszem rozłożyliśmy i sprawdziliśmy czy jest ok............. No i wydawało się wszytsko w porządku. W poniedziałek postanowiłam je rozłożyć juz tak na stałe, i cooo sie okazałooo .............
materiał w 2 miejscach sie rozszedł :szok: niby malutkie rozejścia, wiec moze wcześniej nie zauważyłam. Wczoraj oddaliśmy je do reklamacji, mają na nią 2 tygodnie. Najgorsze jest to, ze tych łóżeczek może już po prostu nie być i wtedy zwrócą nam gotówkę, a to łożeczko tak nam się podobało :sorry: Więc w najgorszym wypadku pozostanie nam od nowa szukać łóżeczka ehmmmmmmmmmmmmmmmmmm
dobrze,z ę teraz sie to okazało, a nie jak malec sie urodzi, bo wtedy dopiero byłby kłopot!

:sorry:A ja jeszcze nie mam łóżeczka:eek:.
Mój B. stwierdził,że jak zacznę rodzić albo jak już urodzę to poleci i kupi.. :crazy:
Tak samo jest z kosmetykami dla malucha...:shocked2: "Marto, jak zaczniesz rodzić to wskoczymy do apteki i się kupi potrzebne rzeczy do szpitala:eek:"
hahhaha dobre! Ciekawe czy taki hojrak będzie jak faktycznie zaczniesz rodzić! eh Ci faceci! Powiedz mu,z ę jak zaczniesz rodzić to już będziesz miała zajęcie - będziesz rodzić!!! nie da się wtedy chodzić po sklepach.

Mam takie pytanko, czym planujecie przykrywać niemowlaczki do spanka???????? Czy kupujecie do łóżeczka pościel, czy cieplejszy kocyk. Sorki, jeżeli powieliłam temat, próbowałam odnaleść, czy był poruszony, ale nie wpadłam na niego.
ja na poczatek rożek, a potem śpiworek. Muszę się też wybrać do biedroonki, bo na 62 mam tylko taki polarowy, a ciepły kołderkowy taki duzy na 74 chyba albo 68. Zupełnie zapomnialam o tej promocji. Jak któraś z Was będzie w biedronce to niech da cynk jakie te śpiworki są faktycznie.
 
Mam takie pytanko, czym planujecie przykrywać niemowlaczki do spanka???????? Czy kupujecie do łóżeczka pościel, czy cieplejszy kocyk. Sorki, jeżeli powieliłam temat, próbowałam odnaleść, czy był poruszony, ale nie wpadłam na niego.

ja poscieli wcale nie bede kupowala tylko dokupie jak dziecko bedzie starsze na poczatek rozek i gruby kocyk bo boje sie ze w spiworku zsunie sie zreszta zobacze wybrobuje w dzien i zobaczymy jak to bedzie a pozatym palnuje kupic jedna posciel do wozka i byc moze ta kolderka bede krzykrywala bo jest o wiele mniejsza od zwyklej poscieli... zobacyzmy w praktyce
 
Ja najpierw rozek a potem juz kolderka. Tak robilam z pierwszym synkiem i sprawdzilo sie. Nigdy nie zdazylo sie, aby sie nie daj boze zakryl kolderka czy co...zawsze mial raczki na wierzchu i pieknie spal.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za podpowiedzi :-) Na razie powstrzymuje się od zakupu kołderki.
Do Biedronki może uda mi się wyskoczyć jutro, (o ile mąż w normalnych godzinach wróci z pracki), jeżeli pojadę, to dam znać, jak jakościowo wygladają te śpiworki :tak:
 
Do góry