reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
śliczne te komplety do wózka ja zastanawiam się jednak czy kupować, co radzicie....

sliczne sa :-) tez bym kupila, ale to kolejny wydatek. A poprzednim razem nie mialam wiec i teraz sie obede. Mam spiwor do wozka, ktory zajmuje cala gondole, mala ma kombinezon, takze gdzie jeszcze ta posciel mialabym upchac, to nie wiem. Poprzednim razem tez nie mialam. Moze jakbym urodzila na wiosne, lato to pewnie bym sie zdecydowala...
 
Madziek ja właśnie kilka dni temu kupiłam w Bajce materac :-)
Kokos-Pianka-Gryka
Na łożeczko 60x120 kosztuje 70 parę złotych
Za 70x140 zapłaciłam 106 zł

Materac wygląda mi na porządny, no ale okaże się w użytkowaniu :-)
 
Olica, Fajnie trafiłaś. Ja byłam ostatnio w Bajce i nie znalazłam tego materacyka :-( Może jeszcze będą. Za to kupiliśmy w końcu łóżeczko :-)
 

Załączniki

  • daupner_lozeczko_drewniane_ciuchcia_01.jpg
    daupner_lozeczko_drewniane_ciuchcia_01.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 19
Jestem po zakupach nareszcie zaczęłam kupować wyprawkę
A oto co zakupiłam na początek:
Dla synusia zakupilam: 2 pajace, 3 body z długim rękawkiem, 2 śpiochy i jeden kaftanik, który był w zestawie ze śpiochami.
termometr, gruszke do noska, nożyczki, chusteczki bambino do pupci, oliwkę bambino, krem bambino, płyn oilatum, butelkę i pieluchy tetrowe 30 sztuk może za dużo, ale na pewno się nie zmarnują :)
Zamawiamy wózek kolor S9:
www.allegro.pl/item735238136_zestaw_skrzat_wozek_speed_fotelik_ko la_pompowa.html
i łóżeczko:
www.allegro.pl/item746425933_drewex_kuba_ii_sosna_szuflada_matera c_g_k_posciel.html
pościel wzór 9:
www.allegro.pl/item720053173_super_promocja_posciel_10_ele_120x90_nowe_wzory.html
To czego mi jeszcze brakuje z kosmetyków?????

Dla siebie: 2 koszule, wkladki laktacyjne, majtochy te jednorazowe ich jest 7 sztuk i 2 pary takie z siatki one są ponoć wielorazowe, podkłady poporodowe 1 paczka (ależ one są ogromne!!!!!) wiem, że to malo, ale nie wiem czy później nie używać tych duuuużycz podpasek. Jak myślicie co jest lepsze ??????
 
Olica, Fajnie trafiłaś. Ja byłam ostatnio w Bajce i nie znalazłam tego materacyka :-( Może jeszcze będą. Za to kupiliśmy w końcu łóżeczko :-)
ładne to Twoje łóżeczko:tak:
nie jest takie proste jak większość.... i ma świetny kolorek...


już kiedyś pytałam ...ale nie pamiętam co pisałyście.... jak myślicie trzeba kupować materacyk do łóżeczka turystycznego??:sorry:
 
Jestem po zakupach nareszcie zaczęłam kupować wyprawkę
A oto co zakupiłam na początek:
Dla synusia zakupilam: 2 pajace, 3 body z długim rękawkiem, 2 śpiochy i jeden kaftanik, który był w zestawie ze śpiochami.
termometr, gruszke do noska, nożyczki, chusteczki bambino do pupci, oliwkę bambino, krem bambino, płyn oilatum, butelkę i pieluchy tetrowe 30 sztuk może za dużo, ale na pewno się nie zmarnują :)
Zamawiamy wózek kolor S9:
www.allegro.pl/item735238136_zestaw_skrzat_wozek_speed_fotelik_ko la_pompowa.html
i łóżeczko:
www.allegro.pl/item746425933_drewex_kuba_ii_sosna_szuflada_matera c_g_k_posciel.html
pościel wzór 9:
www.allegro.pl/item720053173_super_promocja_posciel_10_ele_120x90_nowe_wzory.html
To czego mi jeszcze brakuje z kosmetyków?????

Dla siebie: 2 koszule, wkladki laktacyjne, majtochy te jednorazowe ich jest 7 sztuk i 2 pary takie z siatki one są ponoć wielorazowe, podkłady poporodowe 1 paczka (ależ one są ogromne!!!!!) wiem, że to malo, ale nie wiem czy później nie używać tych duuuużycz podpasek. Jak myślicie co jest lepsze ??????

super łóżeczko :) z kosmetyków to ci brakuje mydełka patyczki do uszów takie specjalne spirytus sól fizjologiczna do oczek a no i krem jakis na odparzenia nie wiadomo jak dzidzie nasze beda reagowaly nawet na pieluszki wiec lepiej cos miec odrazu niz latac i kupowac pozniej napewno sie nie zmarnuje :) sudocrem dorosli na rozne zaczerwienienia moga rowniez uzywac a beprahen na sutki podobno jest rewelacyjny :) ja mam sudocrem i musze kupic wlasnie beprahen jeszcze na zakupy wybieram sie w nastepny weekend juz takie porzadne a brakuje mi

Łóżeczko i materac
Pościel do wózka

Maść linomag, beprahen
krem do buzi - „Nivea na Każdą pogodę”;
sól fizjologiczna
aspirator FRIDA do nosa
waciki nasączone spirytusem do pępka leko + spirytus
podklady higieniczne
tantum rosa
podklady na lozko


reszte juz mam jak to kupie moge isc rodzic hehe :)

[FONT=&quot][/FONT]
 
Może glupie pytanie, ale co to są te podkłady na łóżko zabiersza je do szpitala?

Mydelka nie kupuję, bo bedę kąpać w oilatum. Patyczki z ogranicznikiem i sudocrem też mam o tym zapomniałam napisać, bo kupilam wcześniej. Na kremie bambino mam napisane, że do twarzy i do cialka on jest, więc nie wiem czy do buzi kupować ten nivea na każda pogodę?
 
reklama
Do góry