reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Super, ze masz kogos kto to zrobi:tak:. Posciel bedzie ladna i wykorzystana:tak::-D:-D:-D
Ja nie mam ani zdolnosci, ani nikogo chetnego do takiej pracy:-(, a nieraz by sie przydalo.

No faktycznie, pod tym wzgledem to mamy dobrze, bo ze wszystkim do niej jezdze. Ma w domu maszyne wiec skrocic spodnie to dla niej minutka. Albo zwezic, bo moja cora to jest taka chuda, ze nie mozna na nia znalezc zadnych spodni :eek:
 
ja rowniez poszukuje uzywanego angelcare, ale to nie takie proste, wszystkiego uzywanego pod dostatkiem, ale monitorow niestety nie znalazlam, a jesli nawet na ebay to jak do ceny dolicze cene przesylki to wychodzi na to, ze w tej samej cenie kupie nowy :( marzy mi sie takie cudenko, ale niestety nie stac mnie na to :-( Angelcare Deluxe Movement Sensor w Sound Baby Monitor

faktycznie wlasnie weszlam na waszego ebaya i dosc sporo chca nie raz za te monitorki uzywane... szkoda :-(

Dziewczyny, ma ktoras z was posciel z darlanda? Bo ja wlasnie piore ochraniacz i sie zastanawiam czy sie nic z nim nie stanie :eek: ale juz chyba i tak za pozno na zastanawianie sie :-p
Wkurzylam sie bo dostalam sliczna posciel, jedna w koniki pony, a druga w misia Yogi i niestety bede musiala ja chyba komus wydac lub sprzedac bo okazalo sie ze za mala na moja koldre. Jestem wsciekla jak smok :wściekła/y:

Dziunka ja jak kupilam kolderke w ikei dla dziecka to uznalalam ze jest za duza. i obcielam ja po bokach i z dlugosci, i przeszylam na maszynie, mniej roboty z taka kolderka niz z doszywaniem odpowiedniego materialu do poscielki.
 
No faktycznie, pod tym wzgledem to mamy dobrze, bo ze wszystkim do niej jezdze. Ma w domu maszyne wiec skrocic spodnie to dla niej minutka. Albo zwezic, bo moja cora to jest taka chuda, ze nie mozna na nia znalezc zadnych spodni :eek:
Dziunka ja też mam szczupłą córkę i spodnie fane są albo w tesco z cherokee albo w reserved(a jak jest przecena to można za 30zł kupić) i zawsze mają takie gumeczki w pasie:) do zwężenia
DZIEWCZYNY A SĄ JAKIEŚ POLSKIE STRONY Z TAKIMI PROMOCJAMI JAK W ANGLII??
 
Dziunka ja też mam szczupłą córkę i spodnie fane są albo w tesco z cherokee albo w reserved(a jak jest przecena to można za 30zł kupić) i zawsze mają takie gumeczki w pasie:) do zwężenia
DZIEWCZYNY A SĄ JAKIEŚ POLSKIE STRONY Z TAKIMI PROMOCJAMI JAK W ANGLII??

Heh chyba bedzie ciezko... ja przynajmniej nie znam :no:
 
reklama
Do góry