reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
pochwale sie co kupilam dzis za 2 funciki...choc mam wrazenie, ze na zywo wygladaja lepiej niz na fotkach Zdjęcie128.jpg
Zdjęcie127.jpgZdjęcie126.jpg
 
jestem zadowolona bo sa troszke wieksze, na 3-6 miesiecy...wygrzebalam w lumpiaczku.....
ostatnio moj D przytargal do domu z pracy spodniczke i bluzeczke za 10...ja bym tyle nie dala bo lubie okazje, ale juz mu nic nie mowilam, bo cieszyl sie jak dziecko:-D czasem w pracy jak maja zwroty ze sprzedazy internetowej to pracownicy moga kupic za duzo mniejsza cene bo w monsoonie to w ogole maja ceny...sama ta spodniczka byla orginalnie za 26 funtow...chyba ich pogielo!!!!
 
reklama
Prawda jest taka, że tutaj bez jakiś promocji czy wyprzedaży ceny też czasem są jak z kosmosu :rofl2: Ja od początku staram sie cos na wyprzedazach wyhaczyc. bo wszystko sami musieliśmy kupic. Na szczeście troche siorka nas wspomogła carbudami ;-)
 
Do góry