reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

i jeszcze za PRIMARKI:) - WY CHYBA MACIE JAKIEŚ ODPOWIEDNIKI TYCH IRLANDZKICH O ILE SIĘ NIE MYLĘ:)
DZIEWCZYNY WIDZIAŁAM NA ALLEGRO KOMBINEZONY FIRMY LADYBIRD POWIEDZCIE MI CZY TO MOŻNA U NAS W SKLEPIE ZOBACZYĆ??A JAK TAK TO W JAKIEJ SIECI??

Aga ja mieszkam w Anglii a fakt odpowiednik PRIMARKA jest w IE : ) Peenys czy jakos tak, Kamcia pewnie mnie poprawi :-) Moja znajoma mowila na niego poprostu Penis :-D:-)
 
reklama
Nareszcie zamowione, pościel, łóżeczko, przescieradełka:-):-):-)
Myślę że po niedzieli przyjdzie już wszystko to sie pochwalę:-D
 
Aga ja mieszkam w Anglii a fakt odpowiednik PRIMARKA jest w IE : ) Peenys czy jakos tak, Kamcia pewnie mnie poprawi :-) Moja znajoma mowila na niego poprostu Penis :-D:-)
Dokładnie tak jak mówisz :tak: Nie znam Polki/aka która/y wymawiałby to inaczej :-p
Wiadomo ze jakościowo są to ciuszki z reguły na 1 (max2) sezony ale wiele rzeczy faktycznie taniej można kupić.
Ostatnio np zaopatrzyłam sie tam w długaśny cieplutki szlafrok dla mojej mamy na jej przyjazd i zapłaciłam zaledwie 8euro :tak:
 
w BOOTSIE po zalozeniu karty, zajmuje to doslownie chwilke! po zakupieniu malej paczki pampersow New baby dostaje sie trobe do wozia za DARMO!!!! nie jest najpiekniejsza ale funkcjonalna, ja mam problem torby do wozka z glowy :-)

ja właśnie wczoraj zakładałam tą karę sobie...
ale zakupki zronbię innym razem w bootsie w ie bo wczoraj strasznie mnie brzuch bolał i już nie chcieliśmy przesadzać z chodzeniem....:-(
Aga ja mieszkam w Anglii a fakt odpowiednik PRIMARKA jest w IE : ) Peenys czy jakos tak, Kamcia pewnie mnie poprawi :-) Moja znajoma mowila na niego poprostu Penis :-D:-)
dobrze mówisz:-D

Dokładnie tak jak mówisz :tak: Nie znam Polki/aka która/y wymawiałby to inaczej :-p
haha ja mówię penys :-pa mnie znasz:-D:-D:-D
 
reklama
A ja wlasnie jeszcze siedze nad lista dla dziecka i siebie na ktorej mam wypisane rzeczy ktore jeszcze musze lub chcialabym dokupic, i z racji ograniczen finansowych coroz skreslam jakas pozycje z mysla: wlasciwie mam po synku, nie potrzebne jest tak bardzo nowe...Albo: ostatnio nie mialam i przezylam i teraz przezyje...I w ten sposob lista mi topnieje...
 
Do góry