reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Może glupie pytanie, ale co to są te podkłady na łóżko zabiersza je do szpitala?

Mydelka nie kupuję, bo bedę kąpać w oilatum. Patyczki z ogranicznikiem i sudocrem też mam o tym zapomniałam napisać, bo kupilam wcześniej. Na kremie bambino mam napisane, że do twarzy i do cialka on jest, więc nie wiem czy do buzi kupować ten nivea na każda pogodę?

bambino zawiera chyba wodę więc na mróz się raczej nie nadaje
 
reklama
Może glupie pytanie, ale co to są te podkłady na łóżko zabiersza je do szpitala?

Mydelka nie kupuję, bo bedę kąpać w oilatum. Patyczki z ogranicznikiem i sudocrem też mam o tym zapomniałam napisać, bo kupilam wcześniej. Na kremie bambino mam napisane, że do twarzy i do cialka on jest, więc nie wiem czy do buzi kupować ten nivea na każda pogodę?

pisalam ze musze kupic zawsze sie przydadza czy w domu czy do szpitala wrazie czego wole byc przygotowana i napewno choc 2 szt zabiore ze soba najwyzej spowrotem przywioze :)
 
OLCIA No to na allegro wcale taniej nie kupiłabyś, bo jak doliczysz przesyłkę to cena jest podobna, a jednak lepiej na żywo zobaczyć i dopiero kupić. Też kupię ten materac, ale 120x62.
 
Właśnie o taki mi chodzi, ale jak doliczę przesyłkę to cena jak w Bajce, a i tak jadę tam na ostatnie zakupy dla małego. Już nie mogę się go doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziś w Kauflandzie znalazłam maskotki Disney Prosiaczka i Kłapouszka, muszę je kupić do dekoracji pokoiku:tak:
 
wiecie a ja kiedyś malowałam na szkle i dziś znalazłam te swoje malowidła :-) na dwóch mam Kubusia Puchatka z przyjaciółmi, więc sobie wykorzystam, żeby powiesić nad łóżeczkiem malutkiej :-)
 
Olica, Fajnie trafiłaś. Ja byłam ostatnio w Bajce i nie znalazłam tego materacyka :-( Może jeszcze będą. Za to kupiliśmy w końcu łóżeczko :-)

Kochana na pewno był tylko wiesz co ?
Ja tez myślałam, ze nie ma bo na opakowaniu było napisane "KOKOS-GRYKA"
Więc poszłam do sprzedawcy i okazało się, że to jest kokos-pianka -gryka tylko oni nie piszą wszystkiego , bo jak to facet powiedział zaraz trzeba by napisac , że z zamkiem itd :-D
Facet miał zły dzień, bo widziałam jak go wymęczyła jakaś ciężarna z nawiedzoną mamuśką :-D

Oni w sklepie mają tylko kilka sztuk wystawionych, ale w magazynie mozna dostac każdy od ręki.
Szkoda, że wtedy nie spytałaś poprostu czy jest.
 
reklama
Do góry