reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
klaudzia, ja tez musze dokupic termometr, ale bardziej spac po nocach nie daje mi niania. myslalas o takiej z detektorem ruchu? ktora monitoruje oddech dzieciatka i alamuje jesli dzieciatko nie rusza sie dluzej niz 20sek. kilka moich kolezanek stwierdzilo, ze w nastepnego dzidziusia zainwestowalyby w takie urzadzenie, gdyz nasluchiwanie czy malenstwo oddycha sprawialo, ze nie przesypialy na spokojnie nawet godziny.

Tak myslalam i doszlam do wniosku ze chyba kupie, tylko ostatnio ceny cos podskoczyly. Decyduje sie na uzywany bo na nowy mnie nie stac, wezme albo angelcare albo Baby sense 2.
Angel care ma jeszcze odbiornik glosu na ktorym mi nie zalezy bo chce kupic kamerke ktora ma odbior glosu i monitorek zebym widziala malucha, bo nie bedzie spal z nami w sypialni tzn wsumie to samo pomieszczenie bo miedzy jednym a drugim nie mamy drzwi ale wole miec malego ciagle na oku a pozniej przyda sie tez napewno jak bedzie starszy.

a termometr zakupilam wczoraj na ebayu :-):-)

patrze na allegro i ceny sa podobne...moj synek wychowal sie na Canpolu Baloniku potem zwyklym i nie mial kolek...Ale avent ma chyba lepsze, twardsze smoki...
Pomocy!!!

Ja kupilam buteleczki z aventu, slyszalam dobre opinie o nich a byly tez na promocji wiec na nie sie zdecydowalam, ale o TT tez same pozytywy slyszalam.

Dziewczyny pomóżcie !!!
Chcę kupić ten cholerny stanik do karmienia...
Skąd mam wiedziec jaki wziąć rozmiar ??????

Olica, ostatnio pojechalam do mothercare bo tez strasznie sie balam tych biustonoszy :dry:
Aktualnie normalne biustonosze nosze 85 C/D, przed ciaza 80 B,
w Mothercare przymierzalam 85C, 80C, 90C, 85D, 80 D, 80 E i powiem Ci ze zaden nie pasowal tak w 100% wkoncu zdecydowalam sie na 85C ktory pod bistem jest na styk (zapinam na ostatni haczyk) ale pamietajac o tym ze mam jeszcze brzucho wysoko, bede mogla sobie zapiac na mniejszy rozmiar po porodzie, ma 5 roznych haczykow, wiec na najmniejszym to tak jakbym kupila na 80.
Miseczki teraz leza bardzo ladnie ale jakby wrazie jeszcze mi urosl biust napewno zmiesze sie do miseczek. Tak wiec kupilam biustonosz na rozmiar ktory aktualnie nosze. Powiem tlyko tyle ze bez przymierzenia nie ma co kupowac, bo bylam skolnna tez kupic 80 E, nie mozna sie sugerowac ta rozmiarowka, tymbardziej ze kazdy biustonosz jest inny!

Wiesz ja też uwielbiam kupować dla maluszka ale ja bardziej spodnie bluzy koszulki:) i przede wszystkim buciki:) natomiast nie wiem jak z pajacykami czy z pół śpiochami:)

No to mamy tak samo. doszlam do zalozenia ze jak zabraknie pajacow itp do zawsze moge dokupic :):tak::-)



a ja dzis dziewczyny zaszalalam! I wkoncu kupilam cos DLA SIEBIE :-D:-)

Zwiedzilam wszystkie ciucholandy w malym miasteczku gdzie zagladaja same staruszki wiec caly towar byl dla mnie
Udalo mi sie wydobyc 3 bluzki z dlugim rekawkiem, jeansy- 3/4 nogawka nowki z metka z H&M :-) nie ciazowki ale leza IDEALNIE a wygodniejsze niz ciazowki takze do kozaczkow bedzie fajnie wygladac, sweterek z dlugim rekawem rozpinany na chlodniejsze dni, kurtke jesienna czarna taka luzna na brzuszku (nie planowalam ale za grosze wiec bralam) no i udalo mi sie buty jesienne kupic wiec jestem zadowolona w 100%


Dla synka nie moglam sie oprzec i kupilam "kozaczki" hehe zamieszczam zdjecie :-D:-) futerko powinno byc bardziej zagiete na gorze ale zauwazylam to dopiero po zrobieniu zdjecia
dsc02263.jpg



I wiadomosc dla dziewczyn z Anglii! Logujcie sie pieknie na emmasdiary.co.uk tam dostaniecie 40pkt to wykorzystania na paczki do odebrania w kazdej aptece lloyds pharmacy. wystarczy je wydrukowac i zaniesc, ja dzis odebralam swoje i mam cala siate probek, pampersy, husteczki, sudocrem, plyn do sterylizacji powierzchni, darmowe wkladki dla mam po porodzie chyba, i jeszcze kilka innych przydatnych rzeczy np. zeby nie brac ogromnych paczek do szpitala. czy do torby na spacerek.

w BOOTSIE po zalozeniu karty, zajmuje to doslownie chwilke! po zakupieniu malej paczki pampersow New baby dostaje sie trobe do wozia za DARMO!!!! nie jest najpiekniejsza ale funkcjonalna, ja mam problem torby do wozka z glowy :-)
 
Ostatnia edycja:
I wiadomosc dla dziewczyn z Anglii! Logujcie sie pieknie na emmasdiary.co.uk tam dostaniecie 40pkt to wykorzystania na paczki do odebrania w kazdej aptece lloyds pharmacy. wystarczy je wydrukowac i zaniesc, ja dzis odebralam swoje i mam cala siate probek, pampersy, husteczki, sudocrem, plyn do sterylizacji powierzchni, darmowe wkladki dla mam po porodzie chyba, i jeszcze kilka innych przydatnych rzeczy np. zeby nie brac ogromnych paczek do szpitala. czy do torby na spacerek.

w BOOTSIE po zalozeniu karty, zajmuje to doslownie chwilke! po zakupieniu malej paczki pampersow New baby dostaje sie trobe do wozia za DARMO!!!! nie jest najpiekniejsza ale funkcjonalna, ja mam problem torby do wozka z glowy :-)
[/QUOTE]


Dzieki Klaudzia, wlasnie sie zarejestrowalam na Emma, dobre to sa stronki, bo kupa probek jest na roznym etapie przysylaja rozne gadzety:) Zarejestrowalam sie tez na pampers.co.uk i tam tez przysylaja co jakis czas probki pieluszek, chusteczek itp.
 
Dzieki Klaudzia, wlasnie sie zarejestrowalam na Emma, dobre to sa stronki, bo kupa probek jest na roznym etapie przysylaja rozne gadzety:) Zarejestrowalam sie tez na pampers.co.uk i tam tez przysylaja co jakis czas probki pieluszek, chusteczek itp.

Nie ma za co... ja na pampersie mam konto od kilku miesiecy, ostatnio przyslali mi znizki na pampersy :-) jest jeszcze hipp baby club i bounty ( w bounty po zalogowaniu masz do wyfrukowania tez forme na probki tak jak w EMMA i paczke odbierasz w CUSTOMER SERVICE w ASDA a hipp baby przysylaja darmowki co jakis czas)

klaudzia to pochwal sie torba :) ocenimy ;)

zrobie jutro fotki, ale mam zamiar ja "podrasowac" troszke zeby nie byla taka smetna :tak::-)

klaudzia- kozaczki sa czadowe...uwielbiam buciki dla maluszkow...sa mega slodkie!!!!:tak:

Dziekuje, ja tez uwielbiam buciki :-):-):-)
 
Tak myslalam i doszlam do wniosku ze chyba kupie, tylko ostatnio ceny cos podskoczyly. Decyduje sie na uzywany bo na nowy mnie nie stac, wezme albo angelcare albo Baby sense 2.
Angel care ma jeszcze odbiornik glosu na ktorym mi nie zalezy bo chce kupic kamerke ktora ma odbior glosu i monitorek zebym widziala malucha, bo nie bedzie spal z nami w sypialni tzn wsumie to samo pomieszczenie bo miedzy jednym a drugim nie mamy drzwi ale wole miec malego ciagle na oku a pozniej przyda sie tez napewno jak bedzie starszy.

ja rowniez poszukuje uzywanego angelcare, ale to nie takie proste, wszystkiego uzywanego pod dostatkiem, ale monitorow niestety nie znalazlam, a jesli nawet na ebay to jak do ceny dolicze cene przesylki to wychodzi na to, ze w tej samej cenie kupie nowy :( marzy mi sie takie cudenko, ale niestety nie stac mnie na to :-( Angelcare Deluxe Movement Sensor w Sound Baby Monitor
 
Dziewczyny, ma ktoras z was posciel z darlanda? Bo ja wlasnie piore ochraniacz i sie zastanawiam czy sie nic z nim nie stanie :eek: ale juz chyba i tak za pozno na zastanawianie sie :-p
Wkurzylam sie bo dostalam sliczna posciel, jedna w koniki pony, a druga w misia Yogi i niestety bede musiala ja chyba komus wydac lub sprzedac bo okazalo sie ze za mala na moja koldre. Jestem wsciekla jak smok :wściekła/y:
 
reklama
Dziewczyny, ma ktoras z was posciel z darlanda? Bo ja wlasnie piore ochraniacz i sie zastanawiam czy sie nic z nim nie stanie :eek: ale juz chyba i tak za pozno na zastanawianie sie :-p
Wkurzylam sie bo dostalam sliczna posciel, jedna w koniki pony, a druga w misia Yogi i niestety bede musiala ja chyba komus wydac lub sprzedac bo okazalo sie ze za mala na moja koldre. Jestem wsciekla jak smok :wściekła/y:
A moze rozpruj ja i wstaw po bokach jakies jednolite wstawki w kolorze pasujacym do poscieli? Jesli oczywiscie masz chec i zdolnosci:tak:
 
Do góry