reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Od 08.10 w Biedronce będą śpiworki niemowlęce, jakby którąs z Was to interesowało :-)
Właśnie oglądałam gazetkę z zapowiedziami promocji.
 

Załączniki

  • s12_b.gif
    s12_b.gif
    68,3 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Hmmm... a my właściwie dopiero w sobotę rozpoczniemy akcję zakupy;-)oprócz paru ciuszków nic nie mamy, ale bałam się zapeszać..
Najważniejsze , ze lista jest, ceny porównane i można szaleć
 
Agusisko ja tez długo zastanawiałam się nad monitorem oddechu i w końcu M mnie namówił żeby kupić. Mam monitor oddechu z nianią 2 w 1 Angelcare. Nowy, trochę kosztował, ale myślę że warto zainwestować i spokojniej spać w nocy, jak również w dzień nie trzeba co chwila zaglądać do malca podczas drzemki sprawdzać czy oddycha :tak: A z niani można potem jeszcze długo korzystać, nawet jak dziecko podrośnie :)
 
patrze na allegro i ceny sa podobne...moj synek wychowal sie na Canpolu Baloniku potem zwyklym i nie mial kolek...Ale avent ma chyba lepsze, twardsze smoki...
Pomocy!!!
 
Dziewczyny pomóżcie !!!
Chcę kupić ten cholerny stanik do karmienia...
Skąd mam wiedziec jaki wziąć rozmiar ??????

Przed ciążą:

Piersi 90 cm
Obwód pod 78 cm
Nosiłam staniki 75C

Teraz 34 tydzień:

Piersi 100 cm
Obwód pod 84 cm (wiadomo brzuch mam wysoko)
Noszę teraz stanik 80C

Czy waszym zdaniem ten stanik będzie na mnie dobry ?
BIUSTONOSZ MAMA-EKO*do karmienia czarny/biały 75I (753379237) - Aukcje internetowe Allegro

Obwód pod biustem: 73 - 78 cm
Obwód w biuście: 103 - 105 cm
 
niestety nie pomogę bo moja Zuzia nigdy nie piła z butelki pomimo tego mam w domu butelki chyba każdej firmy która jest na rynku włączjąc w to butelkę za prawie 100 zl za sztukę :szok:bo byłam tak zdesperowane żaby nauczyć moją córkę pić z butli
wizualnie avent wydawał mi się lepszy takie jakieś bardziej solidne były te butelki
 
Chce isc kupic jakas butelke ze smoczkiem dla maluszka i dalej nie wiem, co wybrac, Canpola Balonik, Canpola Lovi, Aveta czy TT...

Ja polecam butelki TT a to dlaego ze jako zedyne nie moja szkodliwego skladnika BPA Free!!moze jestem przewrazliwiona ale ja takie bede kupowac!!i sa tak samo dobre jak aventy!
 
Dziewczyny pomóżcie !!!
Chcę kupić ten cholerny stanik do karmienia...
Skąd mam wiedziec jaki wziąć rozmiar ??????

Przed ciążą:

Piersi 90 cm
Obwód pod 78 cm
Nosiłam staniki 75C

Teraz 34 tydzień:

Piersi 100 cm
Obwód pod 84 cm (wiadomo brzuch mam wysoko)
Noszę teraz stanik 80C

Czy waszym zdaniem ten stanik będzie na mnie dobry ?
BIUSTONOSZ MAMA-EKO*do karmienia czarny/biały 75I (753379237) - Aukcje internetowe Allegro

Obwód pod biustem: 73 - 78 cm
Obwód w biuście: 103 - 105 cm
Kupowanie stanika bez przymierzania to loteria - będzie ok albo nie :-(
 
reklama
Kupowanie stanika bez przymierzania to loteria - będzie ok albo nie :-(

Kilka dni temu w hurtowni Bajka przymierzałam staniki, ale wiadomo, że trzeba kupić większy niż ma się cycki obecnie :)
I nie mogłam nic wybrać, bo poprostu nie wiedzialam ile większy wziąć....
W dodatku w tej hurtowni wszystkie były koszmarnie brzydkie-takie namioty, że szkoda gadać....
 
Do góry