reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

ok:) będę szukać a mam pytanie do dziewczyn które mają fotelik maxi-cosi cabrio powiedzcie mi jak zamontować tą budkę ja fotelik kupiłam używany i teraz się zastanawiam gdzie to się doczepia bo że do uchwytu to wiem ale tą drugą część
 
reklama
Dziewczyny a mogły byście napisać ile macie sztuk pajaców, bodziaków czy śpiochów w rozmiarach 56 i 62 bo ja nie mam pojęcia ile tego kupić:)

a ja nie patrze ze mam wiecej tego mniej tego wszytskie ciuchy dostalam od siosttry i kolezanki i nie bede dokupowala nic wiecej :] wiem ze body mam w duzej ilosci i mysle ze to najlepsze ubranko dla dziecka oczywiscie z czyms w polaczeniu ale zawsze mozna zalozyc spiochy czy polspiochy na te body zreszta znajac zycie goscie beda przynosic jeszcze ubranka ... oby jak najmniej :)
 
Ja też mam wszystkiego nadmiar - jeszcze wczoraj dostałam 2 pudła do rozm 68 od koleżanki.

Piszecie o chustach, kurcze jakoś nie jestem do tego przekonana, mimo że wiele moich koleżanek i znajomych bardzo je sobie chwali. Kumpela obiecała, że mi pożyczy na próbę, może to mnie przekona:cool:

Wczoraj dostaliśmy prezent dla dzidzi od dziadków: FISHER PRICE LEŻACZEK bujaczek + GRATIS za 30pln (741821526) - Aukcje internetowe Allegro

Ależ się cieszę :) Myślałam podsunąc to rodzicom jako prezent gwiazdkowy bądź na chrzciny, a mamy już.
 
Ja też mam wszystkiego nadmiar - jeszcze wczoraj dostałam 2 pudła do rozm 68 od koleżanki.

Piszecie o chustach, kurcze jakoś nie jestem do tego przekonana, mimo że wiele moich koleżanek i znajomych bardzo je sobie chwali. Kumpela obiecała, że mi pożyczy na próbę, może to mnie przekona:cool:

Wczoraj dostaliśmy prezent dla dzidzi od dziadków: FISHER PRICE LEŻACZEK bujaczek + GRATIS za 30pln (741821526) - Aukcje internetowe Allegro

Ależ się cieszę :) Myślałam podsunąc to rodzicom jako prezent gwiazdkowy bądź na chrzciny, a mamy już.

Sliczny prezent :)

ja niestety tez mam nadmiar. A nadal mnie ciągnie do tych ciuszków :eek:

hehe no to mamy tak samo... :-D jak tylko wejde do jakiegos sklepu czy ciucholadnu to pierwsze co to lece na dzial dzieciecy :-D:-)
 
ok:) będę szukać a mam pytanie do dziewczyn które mają fotelik maxi-cosi cabrio powiedzcie mi jak zamontować tą budkę ja fotelik kupiłam używany i teraz się zastanawiam gdzie to się doczepia bo że do uchwytu to wiem ale tą drugą część
Tył budki wchodzi "na wcisk" (o ile dobrze pamiętam :baffled:).
 
ok:) będę szukać a mam pytanie do dziewczyn które mają fotelik maxi-cosi cabrio powiedzcie mi jak zamontować tą budkę ja fotelik kupiłam używany i teraz się zastanawiam gdzie to się doczepia bo że do uchwytu to wiem ale tą drugą część

tyl budki jest na gumece, jak przescieradlo, musisz naciagnac i wsadzic miedzy material fotelika a plastikowe wykonczenie fotelika....i sa jeszcze 2 gumeczki ktore musisz zachaczyc pomiedzy tym wykonczeniem a uchwytem.. hmmm nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc
 
Ja też mam wszystkiego nadmiar - jeszcze wczoraj dostałam 2 pudła do rozm 68 od koleżanki.

Piszecie o chustach, kurcze jakoś nie jestem do tego przekonana, mimo że wiele moich koleżanek i znajomych bardzo je sobie chwali. Kumpela obiecała, że mi pożyczy na próbę, może to mnie przekona:cool:

Wczoraj dostaliśmy prezent dla dzidzi od dziadków: FISHER PRICE LEŻACZEK bujaczek + GRATIS za 30pln (741821526) - Aukcje internetowe Allegro

Ależ się cieszę :) Myślałam podsunąc to rodzicom jako prezent gwiazdkowy bądź na chrzciny, a mamy już.


super prezencik bardzo mi się podoba....
 
No - właśnie nadeszły z dawna oczekiwane pieluchy wielorazowe, tym sposobem zakupy uważam za zakończone - cała wyprawka już jest (łącznie z moją) :-)
 
reklama
Do góry