reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Wiesz, to sa jakieś standardy i średnie wielkości/wagi ale myślę, że na poczatek mozna się tym posiłkować - zawsze znajdzie się coś, czego nigdy naszym dzieciaczkom nawet nie założymy. Moja kolezanka urodziła córke prawie 4.5 kg, która teraz jest całkowicie w normie.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła albo wcześniej używała kocyków/pledów welurowych z Drewexu? Wydaje mi się że któraś z Koleżanek o tym pisała :) Chodzi mi o to jakie te pledy są jakościowo, jak się prezentują i sprawują na żywo? Będę wdzięczna za odpowiedź :-)

Pozdrówki!
 
dzięki :-) ja generalnie nie kupuję takich rzeczy, bo wydaje mi się, ze w nich dzieciaczkowi niewygodnie. Raczej jestem zwolenniczką śpioszków i pajacyków ale fajnie jest mieć coś takiego na specjalną okazję np. na święta. Ciesza oko ;-)


Ja podobnie jak kikolek jestem zwolenniczką ubranek typu body, śpioszki, pajacyki przynamniej w tych pierwszych miesiacach. Te "dorosłe" ubranka sa cudne ale kiedy obserwuje, coreczke mojej szwagierki która ubiera ja po dorosłemu od pierwszych dni mam wrazenie, ze małej jest niewygodnie, bluzeczki, sukienki ciagle jej sie podciagają a od bojówek i jeansów itp. ma odciśniete gumki na brzuszku . Dla mojego synka kupiłam na takie specjalne okazje, wyjścia 2 pary spodenek, używanych zresztą i na razie to wystarczy :
Okazja!!! śliczne zestawy NEXT, MINI MODE (689175865) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja podobnie jak kikolek jestem zwolenniczką ubranek typu body, śpioszki, pajacyki przynamniej w tych pierwszych miesiacach. Te "dorosłe" ubranka sa cudne ale kiedy obserwuje, coreczke mojej szwagierki która ubiera ja po dorosłemu od pierwszych dni mam wrazenie, ze małej jest niewygodnie, bluzeczki, sukienki ciagle jej sie podciagają a od bojówek i jeansów itp. ma odciśniete gumki na brzuszku . Dla mojego synka kupiłam na takie specjalne okazje, wyjścia 2 pary spodenek, używanych zresztą i na razie to wystarczy :
Okazja!!! śliczne zestawy NEXT, MINI MODE (689175865) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo ładne. A włsnnie w spodenkach tak jak piszesz najgorsze te gumki. dlatego wolę ogrodniczki. No i z ogrodniczek tak wszystko nie wyłazi
 
Ale szalejecie. Śliczne zakupy.

Ja może uznacie ze jestem nienormalna ale mam problem:baffled: Mam dużo ubranek po córci ale ze urodziła sie w sierpniu więc mam wiecej ubranek letnich(tych najmniejszych) i strasznie sie ucieszyłam że będę mogła dokupić troche śpioszków i pajacyków. A tu moja koleżanka mi wczoraj powiedziała ze ma dla mnie całą torbę malutkich ubranek. Nie chcę jej zrobić przykrości i odmawiać ale z drugiej strony wiem ze jak wezmę te ubranka to juz mi nic wiecej nie bedzie potrzeba i nic nie kupie:no::-( Ale ja to mam problem, nie:baffled: Wiem ze to głupie, ale my naprawde duzo nie musimy kupować, a ja tak bym chciała... jeszcze nic nie kupiłam i źle sie z tym czuje:baffled:

I mam prośbe, jak dojdą do Was pościele do wózka, to prosze napiszcie jakie są jakościowo, i czy nie są zbyt sztywne.

A jesli chodzi o rozmiary to przewaznie liczą to tak:
56 - 0-3 miesiaca
62 - 3-6 miesiecy
68 - 6-9 miesiecy
ale najwazniejsze jest to ze rozmiar rozmiarowi nie równy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry