reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

A ja dziś dostałam dla synka w prezencie od mojej mamy firankę z Kubusiem Puchatkiem do jego pokoiku i dywan, ale dywan jest kremowo-rudo-zielony z tej długiej puszystej wełny:-) śliczny i milusi. Jak wszystko wsadzę do pokoiku to zrobię fotkę i umieszczę na forum. Już nie mogę się doczekać, bo remont prawie zakończony, teraz tylko sprzątamy i przenosimy się na swoje :tak::-)
 
reklama
Jak wcześniej pisałam kupiliśmy w hurtowni juz jakiś czas temu wózek X-LANDER XA 2008 ZIELONY (głęboko-spacerowy) za 1199 zł.

A teraz dokupiłam na Allegro używany fotelik Maxi-Cosi Cabrio-Fix za 250 zł.
Odbiór osobisty, bo akurat mąż jest w Wawie w delegacji.

Cieszę się bo wyszło na to, że cały wózek X Lander XA (3w1) wyniósł nas tylko 1450 zł !!!!:tak::-):-D

Oto fotka fotelika (gratis babka dołączyła pałąk z wiszącymi zabawkami) :-)
 

Załączniki

  • 702637012.jpg
    702637012.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
A ja dziś dostałam dla synka w prezencie od mojej mamy firankę z Kubusiem Puchatkiem do jego pokoiku i dywan, ale dywan jest kremowo-rudo-zielony z tej długiej puszystej wełny:-) śliczny i milusi. Jak wszystko wsadzę do pokoiku to zrobię fotkę i umieszczę na forum. Już nie mogę się doczekać, bo remont prawie zakończony, teraz tylko sprzątamy i przenosimy się na swoje :tak::-)

Madzia a jaki dywan dostalas z jakims motywem??nie moge sie doczekac zdjec:-)

Klaudia super ciuszki:-)szalejesz hehe:-)

Kilolek super komplecik i naklejki
 
kilolek rewelacyjny ten komplecik...
dzięki :-) ja generalnie nie kupuję takich rzeczy, bo wydaje mi się, ze w nich dzieciaczkowi niewygodnie. Raczej jestem zwolenniczką śpioszków i pajacyków ale fajnie jest mieć coś takiego na specjalną okazję np. na święta. Ciesza oko ;-)
 
A ja ostatnio wybrałam się na zakupki po hurtowniach w Białymstoku. I a propos ciuszków mam do Was kochane pytanko - do jakiego mniej więcej okresu starczają rozmiary 56, 62 i 68. Ja kupiłam sporo tych 56, chociaż ciągle słyszę od mamy i teściowej, że na pewno okażą się za małe dla dziecka... Jaki rozmiar nosi niemowlak jak ma ok 1,5 miesiąca - jeszcze 62? Pytam bo kupiłam ubranko do chrztu i liczę się z tym, że chrzest odbędzie się może na Boże Narodzenie, ale jeśli nie, to czy jeśli ubranko ma przedział od 62 do 68 to 3-miesięczna dzidzia jeszcze się w nie zmieści?

Mam z tymi rozmiarami naprawdę duży kłopot i byłabym wdzięczna za zbliżone namiary :)
 
reklama
W mojej książce przy siatkach centylowych sa takie dane:
0-3 miesiące: 60 cm, waga do 4,5 kg
3-6 miesięcy: 70 cm, waga do 6,5 kg
6-12 miesięcy: 80 cm, waga do 8,5 kg
 
Do góry