reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Szkoda że jeszcze muszę się z zakupem trochę wstrzymać, ale poczytałam jeszcze inne opinie na necie i rzeczywiście Cabrio Fix lepszy :) Także pozostaje juz tylko wybór kolorku :-)
 
reklama
Szkoda że jeszcze muszę się z zakupem trochę wstrzymać, ale poczytałam jeszcze inne opinie na necie i rzeczywiście Cabrio Fix lepszy :) Także pozostaje juz tylko wybór kolorku :-)

Ja nie mialam wypatrzonego kolorku, ale myslalam ze fajny by byl niebieski, ogolnie czekalam na okazje i akurat sie trafila wiec nie moglam jej przepuscic :-) powodzenia w szukaniu
 
Klaudzia aha błękitny, a ja znalazłam na allegro fajny czerwony, heh :sorry2: ale co tam dla chłopca tez mógłby być, skoro faceci się nie wstydzą czerwonymi ferrari jeździć :-D:-D:-D
Moj Macio w nosidelku-kolysce czerwonej jezdzil, a teraz jak ma fotelik 9-18kg tez ma czerwony z szarymi elementami:tak::-D. Brat po nim odziedziczy w spadku;-):-). Kolorki ladne a nam do auta jeszcze dodatkowo pasuja:-)

Klaudziu, te ciuszki extra:tak:
 
hihi mi tez sie mojego udalo tylko na buzza namowic, a wozeczek napewno wytrzyma do drugiej dzidzi :-) a bedziesz kupowac tez ten wklad na wieksze dziecko tzn ten od 18 miesiaca zycia?
ja w zestawie mialam:
*gondole z materacem , moskitera i folia przeciwdeszczowa(podaja od 0 do 6 miesiecy)
*spacerowka od 6 miesiecy miekka jakby z gabki z daszkiem ktory mozna odczepic, spiworek dla dziecka , folia przeciwdeszczowa i torba przypinana na dole do ramy wozka plus adaptor- tzn. takie wkladki zeby przyczepic pozniej fotelik albo gondole
*spacerowka - siedzisko dla wiekszego dziecka

musimy dokupic fotelik maxi cosi cabriofix , kosz na zakupy i parasolke ale to juz pozniej:happy2: wozek prowadzi sie swietnie nawet jedna reka jak dla mnie jest po prostu extra!!!
 
Dziewczyny, byłam wczoraj na zakupach i w Mothercare jest ogromna wyprzedaż - super ciuszki w niskich cenach jak na tą jakość np. super słodkie bojówki przecenione z 60 zł na 25 zł. Jak macie gdzieś w pobliżu to polecam.
 
pasiingby ja tez wszystkie pościelowe kupuje od tego sprzedawcy.

Ja wczoraj zakupiłam firaneczki (co prawda dla starszego)
BAJKOWE LAMBREKINY - 3 WZORY - GOTOWE, NA WYMIAR (701005965) - Aukcje internetowe Allegro - tygryski
A dla młodszego upatrzyłam takie naklejki na ściany
PODWODNY ŚWIAT NAKLEJKI NA ŚCIANĘ 8 ZESTAWÓW (697134125) - Aukcje internetowe Allegro
wzór 2 i 3.
a firaneczki juz ma w okienku takie (zostały po bracie)
DISNEY - NEMO, PUCHATEK - 10 WZORÓW - !! WOAL !!! (700244400) - Aukcje internetowe Allegro - puchatek tęczowy
teraz szperam na allegro, troszkę spioszków chcę kupic.
 
reklama
Do góry