reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Dziewczyny mam pytanie co do fotelika, wydaje mi się że któraś z Was pisala że kupiła Maxi Cosi. Chodzi mi o to czy lepiej wybrac model Citi czy Cabrio?
Pozdrawiam :)
 
mi sie wydaje ze ma drugie siedisko bo takie na allegro kolorki sa wlasnie z tym wiekszym siedziskiem:-)ale niech Weri sie wypowie:-):-):-)

Tez tak mysle :-p;-)

Dziewczyny mam pytanie co do fotelika, wydaje mi się że któraś z Was pisala że kupiła Maxi Cosi. Chodzi mi o to czy lepiej wybrac model Citi czy Cabrio?
Pozdrawiam :)

Ja ostatnio kupilam maxi cosi, wybralam cabriofix bo wsumie nawet nie slyszalam o citi teraz dopiero na google zerklam o ktory chodzi. hehe nie wiem jaka jest dokladnie roznica miedzy nimi, ale z tego co zawsze slyszalam to tylko o cabrio sie mowi, wiec moze to lepszy model? :confused:

zerklam teraz na opinie na necie:

"Przede wszystkim różnią się wynikami w testach bezpieczeństwa, na korzyść
cabriofix oczywiście. City jest starszą konstrukcją i jest trochę mniejszy i
węższy. Ja polecam cabriofix."

"Taniej można cabriofix kupić w Niemczech np. na ebayu a bezpieczeństwo dziecka
jest bezcenne."

"Popełniłam ten błąd i kupiłam fotelik City, bardzo tego żałuję. City wykonany
jest z gorszego materiały, i ma gorszą budkę. A ponadto City jest węższy, gdybym
miała teraz jeszcze raz kupować bez zastanowienia wybrałam bym Cabrio"

"Ja mam fotelik Maxi Cosi Cabriofix różowiutki.Też przy kupnie się
zastanawiałam czy nie City ale sprzedawca powiedział że ten jest
lepszy i zlepszych materiałow.Faktycznie jest rewelacyjny i moja
Asiunia uwielbia w nim jeżdzić.Ma 10 miesięcy a fotelik dalej jest
obszerny.Poleca"


No to sprawa chyba wyjasniona :-)
 
A to pochwale sie kilkoma ciuszkami i matą do zabaw dla maluszkow ktora moj synus dostal od przyszlego ojca chrzestnego (Adidaski tez od niego) Oszalal juz na punkcie syna hehehe
 

Załączniki

  • mata.jpg
    mata.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC02749.JPG
    DSC02749.JPG
    33,9 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC02745.JPG
    DSC02745.JPG
    38,4 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC02746.JPG
    DSC02746.JPG
    37,7 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC02747.JPG
    DSC02747.JPG
    36,2 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC02748.JPG
    DSC02748.JPG
    35 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC02750.JPG
    DSC02750.JPG
    34,3 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC02751.JPG
    DSC02751.JPG
    35,5 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC02752.JPG
    DSC02752.JPG
    28,7 KB · Wyświetleń: 21
Klaudzia wielkie dzięki za pomoc :-) Zobaczyłam sobie na allegro i używany Cabrio Fix można kupić za około 300 zł, także spoko :) A Ty jaki masz kolorek? Ja szukam dla Synka. A te Twoje ciuszki super, szczególnie butki powalają...:szok::-D:-D:-D
 
Klaudzia wielkie dzięki za pomoc :-) Zobaczyłam sobie na allegro i używany Cabrio Fix można kupić za około 300 zł, także spoko :) A Ty jaki masz kolorek? Ja szukam dla Synka. A te Twoje ciuszki super, szczególnie butki powalają...:szok::-D:-D:-D

Pyszczku ja kupilam blekitny, starszy model uzywany akurat sie trafil. wstawilam zdjecie kilka stron wczesniej. Kolorek i dla chlopca i dla dziewczynki, a wsumie to cabriofix maja raczej uniwersalne kolorki no chyba ze rozowe hehe :-) ale jak ktos lubi to i dla chlopca bedzie ok :-D
 
Klaudzia aha błękitny, a ja znalazłam na allegro fajny czerwony, heh :sorry2: ale co tam dla chłopca tez mógłby być, skoro faceci się nie wstydzą czerwonymi ferrari jeździć :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry