reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

a ja kupilam dzis wozek dla naszej oliveczki nie wiem czy to typowy kolor dla dziewczynki ale akurat granatowy tylko byl w promocji;-)
Buy your Quinny Buzz 3 Pushchair Midnight Inc Pack 80 reviews from Kiddicare 3 Wheelers | Online baby shop | Nursery Equipment_

no Weri gratuluje zakupu..ja tez bede taki kupowac dla synka i chyba wlanie ten kolor:-)powiem ci ze moja corka tez miala tego koloru wozek:-)a pisalas ze jakis tanszy kupiciie..masz juz gow domku>>
 
reklama
no Weri gratuluje zakupu..ja tez bede taki kupowac dla synka i chyba wlanie ten kolor:-)powiem ci ze moja corka tez miala tego koloru wozek:-)a pisalas ze jakis tanszy kupiciie..masz juz gow domku>>
no mam jest swietny!!! no tak pierwsza wersja byla taka ze kupujemy jak najtaniej bo zbieramy na slub ktory mamy za rok ale stwierdzilismy ze lepiej zainwestowac w dobra firme planujemy drugiego dzidziusia zaraz po tym wiec mam nadzieje ze wozek wytrzyma poza tym mojemu facetowi zadne sie nie podobaly wiec naciagnelam go na ten!:-)
 
a ja czekam na meza i jedziemy tez na zakupy jakies pierdołki na poczatek kupie bo ubran mysle ze starczy :)

A pozniej sie nam pochwalisz co kupilas :-D:-p

super ta karuzela taka subtelna:-)i pewnie grosze za nia dalas:-)

Dziekuje, szukalam wlasnie jakies delikatnej zeby pasowala do poscielki ktora uszyla moja mama, i wogole nie lubie jak wszystkiego za duzo i za kolorowo jak w wesolym miasteczku hehe :tak: a cena wsumie nie najtansza bo 10 funtow z przesylka ale nowki stoja w granicach 35 funtow wiec sie oplacalo. no i wsumie te 10 funtow to dla mnie tutaj tak jak 10 zl w Polsce.

Czemu tak bardzo lubie watek zakupowy i wozeczkowy? :-p
 
no mam jest swietny!!! no tak pierwsza wersja byla taka ze kupujemy jak najtaniej bo zbieramy na slub ktory mamy za rok ale stwierdzilismy ze lepiej zainwestowac w dobra firme planujemy drugiego dzidziusia zaraz po tym wiec mam nadzieje ze wozek wytrzyma poza tym mojemu facetowi zadne sie nie podobaly wiec naciagnelam go na ten!:-)

hihi mi tez sie mojego udalo tylko na buzza namowic, a wozeczek napewno wytrzyma do drugiej dzidzi :-) a bedziesz kupowac tez ten wklad na wieksze dziecko tzn ten od 18 miesiaca zycia?
 
no mam jest swietny!!! no tak pierwsza wersja byla taka ze kupujemy jak najtaniej bo zbieramy na slub ktory mamy za rok ale stwierdzilismy ze lepiej zainwestowac w dobra firme planujemy drugiego dzidziusia zaraz po tym wiec mam nadzieje ze wozek wytrzyma poza tym mojemu facetowi zadne sie nie podobaly wiec naciagnelam go na ten!:-)
faceci sa po to zeby ich naciagac hehe:-)
A pozniej sie nam pochwalisz co kupilas :-D:-p


Czemu tak bardzo lubie watek zakupowy i wozeczkowy? :-p
bo my baby lubimy zakupki:-)i wozeczki:-0
hihi mi tez sie mojego udalo tylko na buzza namowic, a wozeczek napewno wytrzyma do drugiej dzidzi :-) a bedziesz kupowac tez ten wklad na wieksze dziecko tzn ten od 18 miesiaca zycia?

Klaudia Weri chyba ma w zestawie to wieksze siedzisko":-):-)
 
reklama
Do góry