reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

no dokładnie troche tego jest i dlatego sie ciesze :-)
a co do ochraniacza to ja kupuje w zestawie z pościelą..... ten ochraniacz to raczej do połowy tam gdzie dziecko ma główke... mnie bardziej ten drugi sie podoba ze wzgledu na kształt...
 
reklama
Ja ochraniacz mialam do polowy lozeczka bo myslalam sobie ze lepiej calego nie zabudowywac zeby był dostep powietrza:tak:

Teraz ochraniacza nie kupuje bo do turystycznego to nie potrzeba, nie? A szkoda bo strasznie mi sie podobają:zawstydzona/y:

Moja Zuzia spała pod kołderka jak juz troche podrosła bo takto smiesznie to wygladało, na cztery bym ją złożyła i by była za duża. Tak około roku.

Co do poscieli do wozka to ja kupuje własnie taką i bede jej uzywała jako zwykłej poscieli, a poszewki pokupuje do niej zwykłe na dużą poduszkę 80/80, juz takie widzialam i sliczne były. :tak:

Dziewczynki sliczne ciuszki, ja tez musze sie rozejrzec nad zakupami bo nic jeszcze nie mam:-p Jakos lenia mam i nie dowierzam ciagle ze synek mieszka u mamusi w brzuszku:tak:
 
A ja dziewczynki juz po 2 klientkach (jedna wychodzi za maz) wiec zarobilam troszke a teraz czas to wydac. Ide na zakupy heheheh :-) zobaczymy moze przyszly jakies ciuszki wkoncu do lumpeksow :-):-):-) albo cos po przecenach znajde, i znowu trza mi spodnie wieksze kupic bo ciazowek to tu taki wybor ze poplakac sie mozna :dry:
Klaudia to pochwal sie co dzis upolowalas:-)
oto moje zdobycze, oczywiście z odzysku od koleżanki jak juz pisałam wczesniej....
sliczne te ciuszki:-)
Ale ubranek dostalas! Caly stos!! Super bo sporo zakupow juz ci odpadnie.

Chce zakupic ochraniacz na szczebelki. Wystarczy chyba na polowe lozka, prawda? Czy trzeba cale lozeczko nim zabudowac? Myslicie, ze taki bedzie ok:

OCHRANIACZ DO ŁÓŻECZKA 30X180cm WIELE WZORÓW (695148750) - Aukcje internetowe Allegro

czy lepiej taki:
OCHRANIACZ DO ŁÓŻECZKA *MATEX* (700326864) - Aukcje internetowe Allegro
Czy kupujecie komplet poscieli do wozka?
-NOWOŚC! KOMPLET POŚCIEL DO WÓZKA -NADIA (695153168) - Aukcje internetowe Allegro

bardzo podoba mi sie posciel do wozka...ale czy ona napewno sie przydaje??
 
Aha, to w takim razie i ja dwa kupię :) Kilolek a teraz Twój synek już spi pod kołdrą? Zastanawiam się od jakiego wieku dziecko śpi pod kołdrą i już nie ma niebezpieczeństwa że się przykryje i coś sobie zrobi :sorry2:
nie , śpi pod kocem. Tak na zime trochę sppal pod koładrą czyli miał 1-1,5 roku ale musiałam ta kołdrę kłaść w szerz, bo o wierrcioch jest i taka kołdra 70/120 ciagle się z niego zsuwa. Ale niestety szybko podrusl na tyle, ze kładziona w szerz była z kolei za krótka. Więc dlatego spi pod kocem, bo większy no i o niebo lepiej się układa. Moze się dziecko nim owinąć z każdej strony.

Ale ubranek dostalas! Caly stos!! Super bo sporo zakupow juz ci odpadnie.

Chce zakupic ochraniacz na szczebelki. Wystarczy chyba na polowe lozka, prawda? Czy trzeba cale lozeczko nim zabudowac? Myslicie, ze taki bedzie ok:

OCHRANIACZ DO ŁÓŻECZKA 30X180cm WIELE WZORÓW (695148750) - Aukcje internetowe Allegro

czy lepiej taki:
OCHRANIACZ DO ŁÓŻECZKA *MATEX* (700326864) - Aukcje internetowe Allegro
Czy kupujecie komplet poscieli do wozka?
-NOWOŚC! KOMPLET POŚCIEL DO WÓZKA -NADIA (695153168) - Aukcje internetowe Allegro
ja mam zaokrąglony, ale ja mam właśnie taki krrztałt łóżeczka. Na pół łóżka na peno wystarczy, bo przecież dziecciacczek tez musi coś widzieć z tego łóżeczka. A pościel do wózka ja mam ale wcale nie używałam, bo ja lubię opatulić a kołderką się nie da.
 
reklama
Heheh Klaudzia fajnie Ci, kaska sama do Ciebie przychodzi ;-):-)

ajjj niby przychodzi, ale praca fryzjerki juz mnie wykancza, szczegolnie modelowanie wlosow klientek i mycie (musze sie pochylas nad wanna bo nie mam specjalnej umywalki w domu) wiec po 2 klientkach wykonczona, ale na zakupach sobie odbijam :-)

Klaudia to pochwal sie co dzis upolowalas

Gosiu wsumie to nic szczegulnego, znalazlam kilka par body z dlugim rekawkiem wiec z tego sie ciesze bo ciezko tu znalezc z dlugim rekawkiem i wsumie nie zniszczone, a tak to znowu pustki. Za to przyszly tatus chrzestny zakupil ostatnio buty "pilkarskie" 3-6 miesiecy co by pasowaly do koszulki pilkarskiej (oczywiscie z godlem Polski) hehe rozbrajaja mnie takie male adidaski. :-D

A dzis przyszla karuzelka grajaca do lozeczka, uzywana ale kochana i ma swiatelka :-) wklejam zdjecie robione przez wczesniejsza wlascicielke :-)

a ja kupilam dzis wozek dla naszej oliveczki nie wiem czy to typowy kolor dla dziewczynki ale akurat granatowy tylko byl w promocji;-)
Buy your Quinny Buzz 3 Pushchair Midnight Inc Pack 80 reviews from Kiddicare 3 Wheelers | Online baby shop | Nursery Equipment_

No to widze ze nie tylko mi, gie-osce i anji buzz w glowie :-D:-D a kolorek sliczny :-) w sumie to cena dosc dobra jak na nowke. :tak:
 

Załączniki

  • karuzelka.JPG
    karuzelka.JPG
    17,2 KB · Wyświetleń: 38
Do góry