reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Widze ze juz szalejecie z zakupami na calego:tak:
A ja jeszcze w proszku, przekopalam tylko wszystkie pudła z ubrankami i odłożyłam te najmniejsze. I tak mi strasznie żal tych ślicznych sukieneczek i płaszczyków:zawstydzona/y:
Ja planuje w tym miesiacu napewno łożeczko kupic i moze jeszcze kilka drobiazgow
Wanienke zostawiam tą co mam bo jeszcze Zuzia sie w niej kąpie,czyli zwyklą duza, moim zdaniem jest niezawodna. Nie mialam okazji korzystac z wych "nowoczesnych" wyprofilowanych wiec nie chce sie na ich temat wypowiadac ale nie wiem czy wygodnie byloby w nich kąpac dziecko albo np. przekrecic maluszka na brzuszek. Mialam lezaczek taki plastikowy ale jakos tak sie nie przydal bo ciazko mi bylo na nim corke myc, tzn wygonie bylo umyc brzuszek i raczki ale zeby umyc glowke i plecki to juz musialam wyjmowac go.

A no i pampersy musze kupic ze 2 paczki i kosmetyki powoli.

A tak propo pampersow to ja mialam 1 paczke tych Newborn czyli 1, i pozniej tylko jeszcze jedna dokupilam i trzeba bylo na 2 przejsc, wiec lepiej chyba kupic zapas 2 a najwyzej 1 dokupic. A wogole jak z tymi zapasami, kupujecie więcej? Bo spotkalam sie z opiniami ze lepiej duzo nie kupowac bo dziecko moze miec uczulenie np na Pampersy.
 
reklama
Ja nie wierzę w przesądy i powiem Wam Kochane co już kupiłam.
*torbę jonson s baby z przewijakiem
*jedną pieluszkę tetrową
*dwie czapeczki bawełniane
*dwie pary bodów: jedne z napisem KOCHAM MOJĄ MAMĘ
a drugie z napisem JESTEM MISIACZKIEM DZIADZIUSIA
*jedne śpiochy z napisem DLA MOJEJ MAMUSI
*jedne pół śpiochy
*jeden cieńki kocyk
*krem przeciw odparzeniom
*puder
*oliwkę
*mydełko
*szampon
*gruszkę do noska
*pampersy
*chusteczki nawilżające
*płatki kosmetyczne dla niemowląt
*pałeczki do uszek dla niemowląt
*wkładki laktacyjne
*3 pary skarpetek
*szczotka do włosków
*obcinak do paznokci z pilniczkiem i cążkami
*dwie pary rękawiczek niedrapek
*dwie pieluchy flanelowe

TO WSZYSTKO. KUPUJE JEDNĄ RZECZ NA TYDZIEŃ.
 
ja tk z tym wierzeniem pół na pół...
ale wiem że na zakupy razem z D jeździmy więc nie zawsze mamy na to czas więc trochę teraz trochę później..
cukiereczek masz dużo ciuchów dla dziecka już:tak:

to są moje zdobycze z ostatnich zakupów jak narazie jedyne jakie kupiłam:
p1070616.jpg
p1070618g.jpg

p1070625d.jpg
p1070620g.jpg

sukienka różowa na 0-3month, buciki adidasa rozmiar3 :-) , sweterek na ekspres rozmiar0-3month oraz ręczniczek kąpielowy:-D tani był to brałam :-p

mary_mary to jest link do mojego łóżeczka , kolor turkusowy zamawiam już dziś wieczorkiem
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE MELODY BABY DESIGN KOJEC @ (680445402) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczynki - pamiętajcie tylko przy zakupach ubranek o sezonie pogodowym, że np. sukieneczki letnie na 56 za bardzo się nam w grudniu nie przydadzą, a do wakacji trzeba już będzie kupić sukieneczkę na 74 ;-)
to taka porada z własnych przygód w tym temacie, tylko u mnie odwrotnie - Emiśka urodziła się na początku września, było ciepło i np. kombinezonik jesienny w rozmiarze 56 na spacer jej się nie przydał :-D
Z ubrankami nie ma co szaleć za bardzo - no chyba że mowa o śpioszkach, kaftanikach, body itp.
 
Ka..m
Faktycznie, też o nim myślałam - głównie dlatego że jest cięższe od tego o którym wspominałam wcześniej tj Łóżeczko, kojec dziecięcy SUN BABY dwa poziomy 03 [Kojec] - 329.00 PLN : Maked : Wózki Łóżeczka Krzesełka Foteliki Zabawki dziecięce
w związku z czym podejrzewam mniej stabilne chociaż łatwiej ze sobą zabrać z drugiej strony...
Tak czy siak, sprawdzę osobiście w sierpniu ale daj znać jak już je dostaniesz - jakie Twoje wrażenia? Zamawiasz bezpośrednio do Ie czy do Pl i tam ktoś będzie wysyłał dalej?
Konkretnie od tego sprzedawcy?
Jeśli bezpośrednio do Ie to ile Ci doliczył za przesyłkę?
 
Ostatnia edycja:
ja tk z tym wierzeniem pół na pół...
ale wiem że na zakupy razem z D jeździmy więc nie zawsze mamy na to czas więc trochę teraz trochę później..
cukiereczek masz dużo ciuchów dla dziecka już:tak:

to są moje zdobycze z ostatnich zakupów jak narazie jedyne jakie kupiłam:
p1070616.jpg
p1070618g.jpg

p1070625d.jpg
p1070620g.jpg

sukienka różowa na 0-3month, buciki adidasa rozmiar3 :-) , sweterek na ekspres rozmiar0-3month oraz ręczniczek kąpielowy:-D tani był to brałam :-p

mary_mary to jest link do mojego łóżeczka , kolor turkusowy zamawiam już dziś wieczorkiem
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE MELODY BABY DESIGN KOJEC @ (680445402) - Aukcje internetowe Allegro

ciuszki uper a lozeczko to moj typ i kolor rowniez :) idealne bedzie dla córki i pozniej dla drugiego dzidziusia nawet chlopca :) odrazu pisz jak ono ci sie podoba :) ja czekam do sierpnia bo babcia przylatuje z anglii i ma kupic hehe :)

dziewczynki - pamiętajcie tylko przy zakupach ubranek o sezonie pogodowym, że np. sukieneczki letnie na 56 za bardzo się nam w grudniu nie przydadzą, a do wakacji trzeba już będzie kupić sukieneczkę na 74 ;-)
to taka porada z własnych przygód w tym temacie, tylko u mnie odwrotnie - Emiśka urodziła się na początku września, było ciepło i np. kombinezonik jesienny w rozmiarze 56 na spacer jej się nie przydał :-D
Z ubrankami nie ma co szaleć za bardzo - no chyba że mowa o śpioszkach, kaftanikach, body itp.

no ja ostyatnio sie opamietalam :) i prosilam mame zeby kupila kilka fajnych sukieneczek na pół roczku dla niuni zeby jak cieplej bedzie mozna bylo nalozyc :)
 
Ka..m
Faktycznie, też o nim myślałam - głównie dlatego że jest cięższe od tego o którym wspominałam wcześniej tj Łóżeczko, kojec dziecięcy SUN BABY dwa poziomy 03 [Kojec] - 329.00 PLN : Maked : Wózki Łóżeczka Krzesełka Foteliki Zabawki dziecięce
w związku z czym podejrzewam mniej stabilne chociaż łatwiej ze sobą zabrać z drugiej strony...
Tak czy siak, sprawdzę osobiście w sierpniu ale daj znać jak już je dostaniesz - jakie Twoje wrażenia? Zamawiasz bezpośrednio do Ie czy do Pl i tam ktoś będzie wysyłał dalej?
Konkretnie od tego sprzedawcy?
Jeśli bezpośrednio do Ie to ile Ci doliczył za przesyłkę?

jak oglądałam to Twoje łóżeczko z bratową na allegro to uznałyśmy że wygląda jakby się miało rozwalić......:sorry2:ale kwestia gustu.... moje będzie ważyć 12-13kg więc nie tak źćle chyba......;-)
a jak chcę je dostać to sama nie wiem jeszcze ie pytałam ile będzie kosztowała prtzesyłka do IE ale jak już zamówię do pl to napewno mi prześlą dalej bo ja nie lubię na coś długo czekać:-D:zawstydzona/y:

kasiiulka napewno powiem Ci jakie jest:tak:
 
reklama
a jakie mebelki dla synka kupilas??jaka seria??Wozek mutsy jaki model ogladalas na zywo??

Mebelki kupiłam takie bardziej już dorosłe komody z serii Malm a regały Expedit wszystkie w kolorze brzozy - wszystkie już zlożone i wyglądają naprawdę super.
A wózek Mutsy to był Urban Rider przemawiają do mnie tylko wózki na rówych kołach z przodu i z tyłu.
 
Do góry