reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Mamuśki a kupujecie pieluszki tetrowe dla dzidzi?? Ja chce kupic ale nie wiem jaką ilośc.Będą mi głownie służyly a to do wytarcia buzi , czy podłożenia gdzieś dzidzi. Myślałam o 20 szt i nie wiem czy nie za mało??
 
reklama
ale super te zakupki!
Ja póki co jeszcze się powstrzymuję, ale nie wiem czy nie zacznę powolutku czegoś kupować! :-)
tyle, że mam problem z rozmiarem, bo mam sporo koleżanek dopiero co po porodach i wszystkie urodziły bardzo duże dzieci :szok: rozmiar 56 jest za mały! i nie wiem teraz co robić ? w sumie ja się urodziłam mała (50 cm), mój mąż również , ale i tak zamierzam kupić ubranka od rozmiaru 56, a i tych wcale nie za dużo. myślicie, że dobrze kombinuje? no, bo ja będę ciutkę za duże, to raczej nie tragedia, ale jak będą za małe to już zonk
 
Mebelki kupiłam takie bardziej już dorosłe komody z serii Malm a regały Expedit wszystkie w kolorze brzozy - wszystkie już zlożone i wyglądają naprawdę super.
A wózek Mutsy to był Urban Rider przemawiają do mnie tylko wózki na rówych kołach z przodu i z tyłu.
Sylaba, jeździłaś tym Urbanem ? Ja jeździłam nim i 4riderem, i zdecydowałam się na ten drugi. Na pompowanych kołach.
 
Mamuśki a kupujecie pieluszki tetrowe dla dzidzi?? Ja chce kupic ale nie wiem jaką ilośc.Będą mi głownie służyly a to do wytarcia buzi , czy podłożenia gdzieś dzidzi. Myślałam o 20 szt i nie wiem czy nie za mało??
Pieluchy tetrowe są duże, ja kupię 10 szt, z tego 5 potnę na mniejsze.
 
Mamuśki a kupujecie pieluszki tetrowe dla dzidzi?? Ja chce kupic ale nie wiem jaką ilośc.Będą mi głownie służyly a to do wytarcia buzi , czy podłożenia gdzieś dzidzi. Myślałam o 20 szt i nie wiem czy nie za mało??
ja zapomniałam o pieluchach...
hehe razem z dopplerem zamówiłam 10 kolorowych pieluch tetrowych z myślą że będę tylko wycierała dziecku buźkę i chcę dokupić 5 białych na pampersa żeby bioderka się wyrobioły bo pamiętam że bratowej lekarz tak kazał przy używaniu pampersów.....:tak:więc one się nie będą tak często brudziły bo będą na pampersie a nie pod;-)
http://www.allegro.pl/item676310029_sliczne_pieluchy_tetrowe_pieluszki_kolor_promocja.html
 
Ostatnia edycja:
Mamuśki a kupujecie pieluszki tetrowe dla dzidzi?? Ja chce kupic ale nie wiem jaką ilośc.Będą mi głownie służyly a to do wytarcia buzi , czy podłożenia gdzieś dzidzi. Myślałam o 20 szt i nie wiem czy nie za mało??
ja kupuję, ale dosłownie kilka... zdarza się, choć bardzo rzadko, że maluszki mają uczulenie na pampersy, więc na wszelki wypadek kupię kilka sztuk... ;-)
 
ja kupuję, ale dosłownie kilka... zdarza się, choć bardzo rzadko, że maluszki mają uczulenie na pampersy, więc na wszelki wypadek kupię kilka sztuk... ;-)
ja tez kupie okolo 5-6 takich pieluch glownie do wycirania buzi albo podkladania pod mala przy np. przebieraniu jako takie przydasie mam nadzieje ze nie bedzie na pampersy uczulona bo bedzie cyrk z praniem:szok:
 
reklama
Mojej kuzynki córcia ma uczulenie na Pampersy, ale za to nie ma problemów z pieluchami z Biedronki. Czyli, w razie czego, trzeba posprawdzać jednorazówki kilku firm.
 
Do góry