reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Ja też sobie kupię pieluszek z tetry, jednak są niezastąpione,a te kolorowe w dodatku tak ślicznie wyglądają :-D Gdzieś w jakimś poradniku czytałam, że jeśli ma się zamiaru używać pampersów to pieluch tetrowych wystarczy 10 sztuk. A przydają się, a to się uleje dziecku, a to pod pupę podłożyć. :blink:
 
reklama
ja mam zamiar kupić 5 białych pieluszek tetrowych i 5 kolorowych tetrowych oraz 3 kolorowe flanelowe np żeby do wanienki były
 
ja to muszę jutro zabrać męża do hurtowni dziecięcej i chyba zacznę się rozglądać i porównam ceny z allegro bo niby tanie sa rzeczy ale dodac koszt wysyłki gdzie nie kiedy sprzedawca wysoko se ceni to sie nie oplaca ... ;]
 
ja to muszę jutro zabrać męża do hurtowni dziecięcej i chyba zacznę się rozglądać i porównam ceny z allegro bo niby tanie sa rzeczy ale dodac koszt wysyłki gdzie nie kiedy sprzedawca wysoko se ceni to sie nie oplaca ... ;]
To fakt, co z tego, że znajdziesz na Allegro coś za 3 zł, jak za przesyłkę musisz zapłacić 10. Ja znalazłam w Poznaniu hurtownię, która prowadzi też sprzedaż na Allegro. Super sprawa, w necie pooglądam co mają w ofercie i mogę jechać z gotową listą, wiem ile zapłacę i jeszcze pytam o rabaty ;-)
 
Witajcie :-)
Jesli chodzi o wózek Mutsy, to ja również dokładnie oglądałam w sklepie modele Urban Rider i 4 Rider i bardziej przypadł mi do gustu ten pierwszy. Głównie dlatego że blokadę skrętnej osi można właczyć i wyłączyć nogą, a nie jak w 4 Rider żeby zablokować lub odblokować przednie koła trzeba się do nich schylać za kazdym razem, ustawiać je prosto skierowane ku tyłowi i wtedy dopiero przesunąć blokadę. Strasznie mnie to wkurzało w sklepe ilekroć chciałam poobracać wózek w miejscu. Z jednej strony 4 Rider jest trochę lżejszy i dużo zwrotniejszy, ale jeśli koła przednie chodza we wszystkie strony to nie da się prosto jechać bo zaraz gdzieś skręca.

Pozdrowionka dla wszystkich! :)
 
ja tez kupie okolo 5-6 takich pieluch glownie do wycirania buzi albo podkladania pod mala przy np. przebieraniu jako takie przydasie mam nadzieje ze nie bedzie na pampersy uczulona bo bedzie cyrk z praniem:szok:

Ale pieluchy tetrowe sa bardzo tanie (ok 15 zł za 10 szt.) a 5 szt to na 1 lub dwa dni wystarczą bo mluchowi wiecznie się ulewa. Ja planuje minimum 20 szt zakupić, żeby zawsze miec czyste pod ręką i nie prac codziennie.
 
miałam 10 pieluszek tetrowych
z czego zostawiłam 6
a cztery podzieliłam na pół i babcia mi je obszyła

więc mam 6 dużych i 8 małych które bardzo przydadzą się przy ulewaniu

przy córce też tak zrobiłam i było to wystarczające

powiem Wam że jak szłam z dzidzią na kontrolę do lekarza zawsze zabierałam swoją pieluszkę tetrową
bo często jest tak że akurat podkłady sie skończyły i nie ma na czym położyć maleństwa
 
A powiedzcie mi co jest lepsze do obcinania paznokietków: nożyczki czy cążki? W sklepach można kupić te rzeczy osobno albo w zestawie. Tak się właśnie zastanawiam co jest lepsze i bezpieczniejsze?
 
no i nie muszę kupować łóżeczka :-)
męża siostra jednak nam pożyczyła turystyczne dwupoziomowe i już mamy je w domku
troszkę tylko je odświeżę i dokupię materacyk

dostałam też kasę od mojej babci na fotelik samochodowy dla dzidzi:-)
pewnie niedługo pojedziemy na zakupy

wózek muszę też odświeżyć i te najważniejsze sprawy będą gotowe
 
reklama
Do góry