reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

A ja kupilam dzis 2 paczki Pampersow nr1 po 43szt za 23zl :)
I w tym miesiacu to beda chyba ostatnie zakupki na dzidziusia :), ale nie mowie tego na 100% ;)
Najbardziej zadowolony synek-od razu schowal je pod swoje lozko-bo tam trzymamy jego-i powiedzial, ze poczekaja :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mary-Mary, kupiłam Ondę :) Śliczną, żółtą, w hurtowni w Poznaniu. Tak mi się podoba, że już chciałabym ją sprawdzić i przez głowę przemknęła mi myśl, czy by kota nie wykąpać.... :ninja2:
hahahhaha:-D - dobra jesteś...
Ta Onda wydaje mi się być najbardziej logiczna z dostępnych na rynku bo:
a) duża więc wystarczy na dłużej niż 3-4 m-ce
b) profilowana
Stwierdziłam że pozostałe "bajery" dostępne w innych wanienkach wcale nie są mi potrzebne :happy2:
 
Jak urodzilam synka to tez chcialam kupic taka, ale przemyslalam sprawe i kupila tradycyjna, profilowana wanienke. Dokuplam wkadke gabkowa i lezaczek. I jestem zadowolona do dzis, bo moj synek do tej pory lubi sie w niej kapac i wcale nie jest za mala. Te co pokazujecie sa fajne, ale dziecko jak skonczy wiecej jak pol roku(jak zacznie siadac) to nie bedzie sie nadawala, bo to wewnetrzne profilowanie uniemozliwi sadzanie dzieciaczka-bedzie mu niewygodnie.
 
Jak urodzilam synka to tez chcialam kupic taka, ale przemyslalam sprawe i kupila tradycyjna, profilowana wanienke. Dokuplam wkadke gabkowa i lezaczek. I jestem zadowolona do dzis, bo moj synek do tej pory lubi sie w niej kapac i wcale nie jest za mala. Te co pokazujecie sa fajne, ale dziecko jak skonczy wiecej jak pol roku(jak zacznie siadac) to nie bedzie sie nadawala, bo to wewnetrzne profilowanie uniemozliwi sadzanie dzieciaczka-bedzie mu niewygodnie.
Ja unikam gąbek, które miałyby mieć kontakt z wodą, bo to niezłe siedlisko bakterii i grzybów.
Onda spokojnie może posłużyć do 1 r.ż. ponieważ od 6-go m-ca sadza się w niej dziecko w przeciwnym kierunku, jest naprawdę sprytnie wyprofilowana :-)
 
Ja dzisiaj pojechałam z mężem do sklepu z rzeczami dziecinnymi, żeby wyjaśnić mu dokładnie, co do czego służy i co będzie nam potrzebne (dostał listę zakupów i jak wielki dzień będzie się zbliżał, to wyślę go na zakupy).
Nie powstrzymałam się i kupiłam 2 ręczniczki/okrycia kąpielowe z kapturkiem - wewnętrzna strona jest z miękkiej frotki, a zewnętrzna polarkowa. Do tego w komplecie były frotowe myjki dla dzidzi. Strasznie mi się to spodobało, aż mam ochotę sama się w to zawinąć po kąpieli :-D Chyba jeszcze dokupię takie dwa następne - przy bliźniaczkach na pewno się przyda. Super sprawa na zimę.
 
Ja dzisiaj pojechałam z mężem do sklepu z rzeczami dziecinnymi, żeby wyjaśnić mu dokładnie, co do czego służy i co będzie nam potrzebne (dostał listę zakupów i jak wielki dzień będzie się zbliżał, to wyślę go na zakupy).
Nie powstrzymałam się i kupiłam 2 ręczniczki/okrycia kąpielowe z kapturkiem - wewnętrzna strona jest z miękkiej frotki, a zewnętrzna polarkowa. Do tego w komplecie były frotowe myjki dla dzidzi. Strasznie mi się to spodobało, aż mam ochotę sama się w to zawinąć po kąpieli :-D Chyba jeszcze dokupię takie dwa następne - przy bliźniaczkach na pewno się przyda. Super sprawa na zimę.
a gdzie byliście na zakupach :))
 
A ja dziś zaszalałam w IKEI kupiłam nowe mebelki do pokoju starszego synka (jak wróci z koloni to będzie miał niespodziankę) Maluszek dostanie narazie meble po straszym bracie (niech się przyzwyczaja) Narazie skręciliśmy z M 1 komode i regał reszta na jutro. Dla maleństwa też kupiła kilka drobiazgów, wanienkę, reczniczek z kapturkiem i takie tam drobiazgi.
Acha i miałam okazję widziec wózek Mutsy na żywca, muszę go mieć !!!
 
też jestem przeciwniczką gąbek, no i wszelkiego rodzaju myjek.
w szkole rodzenia pediatra nas uczulał, że to siedlisko bakterii, brudu i grzybów, ze żadna matka nie wyparza ani nie wygotowuje za każdym razem tego wszystkiego.
Jak Emisia była mała to wyrzuciłam myjki i myłam ją zawsze własną ręką (zresztą tak najdokładniej umyć można każdą przestrzeń między maleńkimi paluszkami i fałdkami skórki). Mała ma juz prawie 3 latka i do te pory ne używam żadnych gąbek.
No i ostatnio uśmiałam się z mojej tesciowej, która przyszła wieczorem popilnować Emki i była bardzo zdziwiona JAK my ja myjemy:confused: wyciągnęła z szafki maleńki ręczniczek i tym ją szorowała w wannie :baffled::confused:
 
reklama
dziewczyny ja dziś byłam na zakupkach... jutro wkleję fotevczaki moich pierwszych ciuszków....:-D kupiłam bo nie mogłam się powstrzymać a jutro zamawiam łóżeczko na allegro......


co do wanienki będę iała po synku siostry bo jej nie wywieźli do pl...:-p
całe szczęście.....:-D
 
Do góry