reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
ja jeszcze wciąż się powstrzymuję przed zakupami... ale już ostatkiem sił...:-p
Ojjjjj znam to - idealnie to ujęłaś ;-) Chciałam już wczoraj zamówić tą wanienkę baby ok onda ale mój Ł zastrajkował - mówi że "przecież jeszcze jest czas" :sorry2:
a ja chciałabym (większą) część mieć już z głowy :-p No cóż on tu ma konto w allegro więc uzbroję się w cierpliwość :-p jeszcze troszkę...
Ale zdziwił się jak mu uświadomiłam że teoretycznie mogę rodzić już za 2 m-ce:-D
Chciałam nakręcić go trochę żeby nie wydawało mu się że nie wiadomo ile czasu mamy jeszcze - cóż, różne przypadki się zdarzają prawda..? ;-)
Ka..m
Na które konkretnie łóżeczko zdecydowaliście się? Podaj jakiegoś linka;-)
Czekam na relacje...;-)
 
A ja dziś zaszalałam w IKEI kupiłam nowe mebelki do pokoju starszego synka (jak wróci z koloni to będzie miał niespodziankę) Maluszek dostanie narazie meble po straszym bracie (niech się przyzwyczaja) Narazie skręciliśmy z M 1 komode i regał reszta na jutro. Dla maleństwa też kupiła kilka drobiazgów, wanienkę, reczniczek z kapturkiem i takie tam drobiazgi.
Acha i miałam okazję widziec wózek Mutsy na żywca, muszę go mieć !!!

a jakie mebelki dla synka kupilas??jaka seria??Wozek mutsy jaki model ogladalas na zywo??
 
też jestem przeciwniczką gąbek, no i wszelkiego rodzaju myjek.
w szkole rodzenia pediatra nas uczulał, że to siedlisko bakterii, brudu i grzybów, ze żadna matka nie wyparza ani nie wygotowuje za każdym razem tego wszystkiego.
(...)
Ja synka nigdy nie mylam zadna gabka. Sami tez nie uzywamy. A te do wanienki jak mielismy to za kazdym razem wyparzalismy wlasnie:tak: i to prawie tuz przed kapiela, i 2x w tygodniu pralismy:tak:-choc moze Wam sie wydawac to nieprawdopodobne. Ale moj maz bardzo tego pilnowal. Zreszta chyba ze 3 razy je wymienialismy, a potem jak pisalam kupilismy specjalny lezaczek(ok 3miesiaca) na ktorym kladlismy synka do mycia:tak:. Mial zdejmowany material, ktory latwo zachowac w czystosci. Wiec co nic trudnego zachowac higiene:tak::-D:-D:-D
 
a my w piatek poszalelismy:-) kupilam odciagarke do pokarmu i sterylizator tommy tippee, kocyk do wozeczka, kuferek na kosmetyki dla malenstwa johnson&johnson z kompletem kosmetykow i pare drobiazgowdo sterylizatora dostalam gratis 2 butelki i smoczek a do odciagarki wkladki i butelke:happy2: juz nam miejsca brakuje na te rzeczy ;-)
 
ja na zakupy na razie tylko odkładam. na konto z którego nie mogę wypłacać ;-)
ale szcze powiedziawszy nawet mnie nie kusi...

ale jak pójdę na zakupyyyyyyyyyyyy, to uhuhuhuhuuuuuu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wydam chyba ze 3 tysiące za jednym zamachem! :-p
ale to dopiero w październiku- tak postanowiłam!
 
ja na zakupy na razie tylko odkładam. na konto z którego nie mogę wypłacać ;-)
ale szcze powiedziawszy nawet mnie nie kusi...

ale jak pójdę na zakupyyyyyyyyyyyy, to uhuhuhuhuuuuuu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wydam chyba ze 3 tysiące za jednym zamachem! :-p
ale to dopiero w październiku- tak postanowiłam!
podziwiam twoja cierpliwosc mnie az roznosi ja bym juz wszystko teraz kupila:-) budze sie i pierwsze co mysle o wozku jaki kupic moj facet mnie trzyma w ryzach ale chyba juz sie powoli poddaje bo juz mowi ze wszystko jedno czy kupimy teraz czy pozniej ale jak mnie nie powstrzyma wydam cala wyplate i nie starczy nam do nastepnej nawet na jedzenie:-p
 
weri kochana nawet nie wiesz jak mi ciężko!!!

choć przyznam szczezrze, że dużo rzeczy mam już cichaczem wybranych.... takich jak wózek (choć jeszcze się waham), łóżeczko czy pościel:zawstydzona/y:

ale właśnie sobie pomyślałam, że z tymi ubrankami to jednak będę musiała przenieść się na wrzesień... w razie wcześniejszego porodu (tfu tfu tfu...) muszę jednak coś mieć...

ahh te zabobony cholerne...
 
reklama
weri kochana nawet nie wiesz jak mi ciężko!!!

choć przyznam szczezrze, że dużo rzeczy mam już cichaczem wybranych.... takich jak wózek (choć jeszcze się waham), łóżeczko czy pościel:zawstydzona/y:

ale właśnie sobie pomyślałam, że z tymi ubrankami to jednak będę musiała przenieść się na wrzesień... w razie wcześniejszego porodu (tfu tfu tfu...) muszę jednak coś mieć...

ahh te zabobony cholerne...
mojego faceta siostra nic nie mogla kuic ani jednej rzeczy do samego porodu maz jej zabronil pokazala mu wszystko wczesniej a on latal i kupowal;-) ja uwazam ze latwiej pokupowac wczesniej i sprawia to wiele przyjemnosci nie dalabym rady wytrzymac ja mam juz wszystkie ciuszki cala wyprawke dla malej :sorry2: az mi glupio jestem strasznie niecierpliwa jakby mi moj facet zabronil to bym wziela swoja karte na ktorej oszczedzamy na slub i przepuscilabym wszystkie pieniadze :-D
 
Do góry