reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

To i ja się pochwalę moim dzisiejszym zakupem :)))) dla mojego małego mężczyzny
 

Załączniki

  • 20090710.jpg
    20090710.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dziewczynki wczoraj schowalam te wszystkie sliczne sukieneczki i rozowe koszuleczki w kwiatuszki ktore dostalam po coreczce kolezanki. ajjj troszku sie tego nazbieralo hehe Zostawiam dla nastepnej dzidzi :-D niektore rzeczy zostawilam i mam nadzieje ze synuś sie nie obrazi jak ponosi je troszke po domku wkoncu starsi faceci tez nosza rozowe koszulki hehe :-)

Ale wzamian za to moja mamusia zapelnila szuflady slicznymi jeansikami, koszulkami, dresikami i bluzami dla chlopca :-D cuda :-) hehe jak tylko znajde chwilke to pocykam zdjeciuszka i sie pochwale.
A teraz czas zaczac sie pakowac na urlopik do Polski :-D a taki leniuch ze mnie że szok. Nie poznaje sie, normalnie bylabym juz spakowana z tydzien temu heh a po powrocie zaczne pozadne zakupy dla synusia typu wanienki itd itd.
 
A ja znalzłam na allegro fajne komplety - może ktoś wczesniej o tym pisał, ale przeoczyłam...
Wartto kupić bo 40 - 50 szt ubranek za np. 200 zł nawet jak nie wszystko będzie noszone to chyba okazja - zawsze można odsprzedać.
Wyprawka dla synka,0-6 mies,50 szt,w tym NOWE (678397473) - Aukcje internetowe Allegro

A te sa super ale za 500 zł - w sumie wychodzi 10 zł za sztukę...
0-3-6 JESIENNA WYPRAWKA CHŁOPCZYK NIKE (683381377) - Aukcje internetowe Allegro

Wybór jest ogromny - dla chłopców i dziewczynek. Niektóre sa używane a inne nówki sztuki.
 
Ten drugi zestaw to strasznie drogo!!!! Jak masz czas i ciucholandy to sama sobie poszukaj taniej Ci wyjdzie:-)za 500 zł kupisz o wiele więcej.Ale każdy robi jak uważa..:-)
 
Chyba nie, ja bym się bała takiemu maleństwu wciskać rajstopki.

Byłam zdecydowana na zakup podgrzewacza i sterylizatora, ale dzisiaj dowiedziałam się, że podgrzewać można tylko własne mleko, sztucznego nie, czyli rzadko korzystałabym z tego, w razie potrzeby będę podgrzewać w garnku. A sterylizator z kolei, jeśli będę karmić tylko piersią też się nie przyda, więc wystarczą tabletki. Sporo kasy zaoszczędziłam na samym początku :-)

Powiem ci ze pierwsze slysze, ze mozna podgrzewac tylko swoje mleko? ja np widze to tak: mozesz podgrzewac w butelce czysta uprzednio przegotowana woda dla malenstwa, ma odpowiednia temperature i kiedy wstajesz co dwie godziny w nocy i karmisz sztucznie musisz tylko wsypac kilka miarek mleka i gotowe. a tak na wpol przytomna meczysz sie z podgrzewaniem wody. Wiem tez ze do godziny mozna podgrzewac tez juz mieszanke z mlekiem modyfikowanym. Podgrzewacz przydaje sie tez do herbatek i obiadkow (sa specjalne miseczki do podgrzewaczy)
 
Ten drugi zestaw to strasznie drogo!!!! Jak masz czas i ciucholandy to sama sobie poszukaj taniej Ci wyjdzie:-)za 500 zł kupisz o wiele więcej.Ale każdy robi jak uważa..:-)

Tak wiem - chcę kupić ew. taki do 250 zł. A ciucholadów mam w okolicy bardzo dużo ale omijam szerokim łukiem bo nienawidzę tego klimatu i zapachu :-(Więc jak mogę się wyręczyć netem to chętnie ;-)
 
Powiem ci ze pierwsze slysze, ze mozna podgrzewac tylko swoje mleko? ja np widze to tak: mozesz podgrzewac w butelce czysta uprzednio przegotowana woda dla malenstwa, ma odpowiednia temperature i kiedy wstajesz co dwie godziny w nocy i karmisz sztucznie musisz tylko wsypac kilka miarek mleka i gotowe. a tak na wpol przytomna meczysz sie z podgrzewaniem wody. Wiem tez ze do godziny mozna podgrzewac tez juz mieszanke z mlekiem modyfikowanym. Podgrzewacz przydaje sie tez do herbatek i obiadkow (sa specjalne miseczki do podgrzewaczy)
Czyli podgrzewacz może być włączony kilka godzin, tak ? Hmmm, no tak, przecież nie może działać jak mikrofala.
 
Mary-Mary, kupiłam Ondę :) Śliczną, żółtą, w hurtowni w Poznaniu. Tak mi się podoba, że już chciałabym ją sprawdzić i przez głowę przemknęła mi myśl, czy by kota nie wykąpać.... :ninja2:
 
reklama
sterylizator przy karmieniu piersią raczej nie potrzebny (chyba, ze chce się ściągać mleko, żeby gdzieś na chwilę wyjść bez dzidziuśka). Ale np. podgrzewacz to już inna sprawa - ja żałowałam, że nie kupiłam przy pierwszym dziecku, wygodnie jest podgrzać chociażby słoiczki. Na codzień starałam się sama gotować, ale np. na wyjazdy dobrze mieć to cudo ;) No, ale na stałe posiłki ze słoiczków to jeszcze pół roku trzeba czekać, więc będzie czas .
 
Do góry