reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
to ja muszę w warszawie czegoś takiego poszukać :))))
Mieszkam przy bazarku na Kondratowicza.Przed chwilą poszłam tam po warzywa i weszłam do pawilonu z używanymi ciuszkami. Wszystko po 5 zl !!!!a bywalo drożej dlatego nigdy tam nie wchodziłam kupiłam 4 rzeczy.Naprawdę słuchajcie boskie ciuszki.Mnóstwo tego wszsystkiego.ZA chwilę wrzuce fotki co udało mi sie kupic dla mojej Niuni.Takze Dziubasek wpadnij sama zobacz:-)
 
Tak jak obiecałam:-)
 

Załączniki

  • DSCN0905.jpg
    DSCN0905.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 20
  • DSCN0907.jpg
    DSCN0907.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 18
  • DSCN0908.jpg
    DSCN0908.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 18
  • DSCN0909.jpg
    DSCN0909.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 15
Dlatego ja sie jednak ciesze, ze mam synka obok i znim nie ma mowy o takich zakupach:-D:-D:-D bo tez bym konto bankowe wyczyscila:-):-):-)jakbym sama czesciej biegala do takich sklepow:tak::-D
Mnie to zaraz mąż na ziemię sprowadzi:-)chociaż i na to sa sposoby żeby nie słuchał mojego marudzenia:-Dzaraz mu zrobię pyszny obiadek hihi:-Dja to zawsze powtarzam że on to pójdzie żywcem do nieba będąc ze mną:-)
 
reklama
Cleo wow, boskie :)))) a ja mieszkam przy rondzie Starzyńskiego więc nie mam daleko :)))) tylko, że teraz w pracy jestem na Służewcu :) Od środy idę na zwolnienie na 2 tygodnie więc na pewno przyjadę - Dzięki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry