reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
A ja wlasnie przegladam na allegro ciuszki ciazowe dla siebie...Sukienki mam, jedne czarne bawelniane rybaczki mam, ze 3 tuniki mam, ale mysle, ze przydalaby sie letnia spodnica-biala lub bezowa do tych tunik aby wiecznie w tych rybaczkach nie chodzic...I dlugie spodnie jak robi sie tak zimno jak dzis-mylslam, ze kupie je dopiero na wrzesien, ale moze juz pora...jak myslicie?
Spodnica w oko wpadla mi taka: SPODNICA CIAZOWA JEANS roz.(36-46)roz.42 (682669421) - Aukcje internetowe Allegro. Podobaja i sie jeszcze biale spodnie lniane tego sprzedawcy, ale na lato szkoda mi ich kupowac, mam sukienki...i rybaczki.
 
O, już wiem - to było zaraz przy skrzyżowaniu z Chałubińskiego :-)
Jeżeli chodzi o były Pewex na Al. Jerozolimskich to był na przeciwko Ikea czyli od Centralnego iść w kierunku Pl. Zawiszy.

A ja dziś poszłam oglądać wózki i przy okazji przekopałam ubranka - same cuda :-) Znalazłam dużo takich jakie chce na początek czyli rozpinanych z przodu lub kopertówek i juz je sobie odłożylam..... ale coś mnie powstrzymało i nic nie kupiłam. Kilka razy się wracałam ale wyszłam z pustymi rękoma. O co kaman???
 
Ja, urodzona warszawianka od lat mieszkająca gdzie indziej :) podziwiam Was - od kiedy nie mieszkam w "największej wsi" tego kraju odpoczywam - nie wiem co by się musiało wydarzyć żebym z własnej woli wrócila do warszawy. Ja najbardziej sobie cenie bazarek na marymoncie :)
 
reklama
Jeżeli chodzi o były Pewex na Al. Jerozolimskich to był na przeciwko Ikea czyli od Centralnego iść w kierunku Pl. Zawiszy.
Ja już nie pamiętam dokładnie, kilka lat już minęło, a skleroza nie boli. A Ikei to tam wtedy na pewno nie było :-)
A to prawda, że już nie ma koło palacu kultury tych kupieckich domów towarowych (czy jak to się tam nazywało)?
Ale ja bym sobie pojechała do Warszawy! Gdyby nie ciąża, to na pewno bym przyjechała chociaż na tydzień!
 
Do góry