reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Cleo wow, boskie :)))) a ja mieszkam przy rondzie Starzyńskiego więc nie mam daleko :)))) tylko, że teraz w pracy jestem na Służewcu :) Od środy idę na zwolnienie na 2 tygodnie więc na pewno przyjadę - Dzięki!
No mówiłam, że ładne rzeczy:-) teraz pójdę po niedzieli na łowy:-),w czwartek wyjezdzam na badania, pozniej do Lublina i dopiero będę pod koniec lipca w Wawie.Jakby Ci się chciało w środę wybrać to daj znać:-)przejdę na drugą strone ulicy i jestem na bazarku:-)
 
reklama
No mówiłam, że ładne rzeczy:-) teraz pójdę po niedzieli na łowy:-),w czwartek wyjezdzam na badania, pozniej do Lublina i dopiero będę pod koniec lipca w Wawie.Jakby Ci się chciało w środę wybrać to daj znać:-)przejdę na drugą strone ulicy i jestem na bazarku:-)
o.k. wstępnie jesteśmy umówione :)))) ja polowanie dla chłopczyka urządzę a Ty dla dziewczynki :))))
 
Ja kiedyś mieszkałam w Warszawie i miałam 3 ulubione ciucholandy: przy Rondzie Wiatraczna taki duży - 2 piętra ciuchów, następny to Aleje Jerozolimskie - tam, gdzie dawniej był Pewex i na Bemowie w okolicach bazarku przy Powstańców Śląskich (tam były nawet 2 fajne), ale to chyba od Was daleko? Ciekawa jestem, czy jeszcze są tam te sklepy i co tam teraz dają. To było jakieś 3-4 lata temu :-)
 
Ja kiedyś mieszkałam w Warszawie i miałam 3 ulubione ciucholandy: przy Rondzie Wiatraczna taki duży - 2 piętra ciuchów, następny to Aleje Jerozolimskie - tam, gdzie dawniej był Pewex i na Bemowie w okolicach bazarku przy Powstańców Śląskich (tam były nawet 2 fajne), ale to chyba od Was daleko? Ciekawa jestem, czy jeszcze są tam te sklepy i co tam teraz dają. To było jakieś 3-4 lata temu :-)
Masz rację daleko, daleko. Ja to jezdzę jak muszę bo się nie dobrze robi w tych korkach w stolicy:sorry2:dobrze że mam pod nosem dużo sklepów i bazarek.
 
Rondo Wiatraczna aż tak daleko nie jest :) sprawdzę w wolnej chwili :)))) Cleo jak będę jechac mogę po ciebie zajechać :)))
A gdzie na Alejach Jerozolimskich był pewex?
Ja w warszawie jest od 9 lat, przyjechałam na studia i tak zostałam z mężem :)
 
Rondo Wiatraczna aż tak daleko nie jest :) sprawdzę w wolnej chwili :)))) Cleo jak będę jechac mogę po ciebie zajechać :)))
A gdzie na Alejach Jerozolimskich był pewex?
Ja w warszawie jest od 9 lat, przyjechałam na studia i tak zostałam z mężem :)

Nie mam pojęcia gdzie był Pewex. w stolicy mieszkam 5 lat ale nadal się gubię czasami:-) Al.Jerozolimskie to długaaaa ulica.
 
Zaraz naprzeciwko Dworca Centralnego, teraz sobie nie potrafię przypomnieć innego punktu odniesienia, wiem, że wychodziło się tam prosto z przejścia podziemnego... cholera nie wiem - skleroza ;-)
 
Zaraz naprzeciwko Dworca Centralnego, teraz sobie nie potrafię przypomnieć innego punktu odniesienia, wiem, że wychodziło się tam prosto z przejścia podziemnego... cholera nie wiem - skleroza ;-)
Kurde tych wyjść z Centralnego jest trochę:-Da kiedy ostatnio byłaś w stolicy ???
 
reklama
Do góry