reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Moja teściowa też jest super....
a i D nie musiał móić jej że jestem wybredna.... hehe bo sama zauważyła... i jak powiedziała że kupią wózek dla nas to po chwili dodała że jak już dla nas wybiorą to przed kupnem dadzą mi ocenić czy ładny czy nie....:-D
Ka...M , a nie wydaje ci sie, że tu jest taniej? Ja jakieś takie mam wrażenie...i większe rzeczy i ubranka...oczywiście wszystko różowe:baffled:
zależy w jakim sensie jest to TU ;-)
tu czyli w pl? i co z tym różowym??
 
reklama
Hej dziewczyny,
ja coraz mniej odwiedzam forum bo dorwałam kilka świtanych książek o porodzie, pielęgnacji niemowlaków i wychowywaniu dzieci (to troche za wcześnie ale lubię takie poradniki psychologiczne - niektóre metody próbuję na mężu i działa ;-)). I wlasnie przeczytałam cos ciekawego o kolorach. Małe dziecko nie widzi jasnych i pastelowych kolorów więc zby zagwarantowac mu dobre otoczenie do ćwiczenia wzroku warto zaopatrzyć się w bardzo kolorowe elemety ale tez czarno-białe np. zabawki.
Moje mebelki będa zielone ze zwierzątkami Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl albo niebieskie z pojazdami (w sam raz dla chlopca) Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl ale okoliee łóżeczka mam zamiar wyposażyć w coś z bardziej kontrastującymi kolorami.
 
sory, tu to tam, gdzie ty-Irlandia,
a rozowy to moja zmora, jak dziewczynka to wiekszosc ubranek rozowych w sklepach i wybrac nie mozna
 
śliczne mebelki....
ja mebelków dziecięcych nie kupuję bo później nie będę mialą co z nimi zrobić...
zobaczymy jak będzie wyglądał dom do którego się zamierzamy wprowadzić....
meble napewno będzie miał.. więc co najwyżej ozdobiłabym je jakimiś naklejkami i gitara ;-)
 
nasz pokoik dziecięcy czeka od 3 lat na mieszkańca, wiec jego meblowanie to dla mnie spełnienie marzeń :-) A na szczęście te mable co wybrałam ndają się do 7 roku zycia bo z łózeczka sa zdejmowane boki i podłogę opuszcza sie na sam dół więc nie kupuje na rok tak jak np. kołyskę.
 
sory, tu to tam, gdzie ty-Irlandia,
a rozowy to moja zmora, jak dziewczynka to wiekszosc ubranek rozowych w sklepach i wybrac nie mozna
heh zxależy co...
jak niektóre rzeczy przeliczę np wózek... to w pl mi się bardziej opłaca... bo ten jedyny który mi się ostatecznie spodobał tu jest po 900e a w pl podobają mi się niektóre za 1200 a niektóre nawet tańsze... a nie za 3500 tak jak w przeliczeniu ten Irlandzki wychodzi...
łóżeczka... w sumie też są tańsze ale nie dużo.... z przesyłką wychodzi na to samo ale tutejsze kolory mi się nie podobają....:baffled: wszystkie albo szare albo kakaowe albo granatowe....
lub takie te kolory jakby przybrudzone...
jeśli chodzi o takie rzeczy jak butelki, czy inne dodatki wychodzi na jedno i to samo więc nie ma co w pl zamawiać...
a ubranka to różnie.... wiadomo że w Penysie czy Dunsie mam tanie...
ale w zwykłych sklepach jak mam kupić rożek za 50e to wolę z pl... :-p albo pościelki za 120e to wolę za 120zł....:tak:
 
reklama
Do góry