reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

(...)Mam pytanko do wózeczka na zimę kupujecie kocyk czy kołderkę???
Ja bede uzywala pierzowego becika jeszcze po mnie:-). Tak robilam z pierwszym synkiem. A na to tylko kapka wydziergana szydelkiem przez moja drugo ciocie-slicznaaaa:-D Ale biala, bo za pierwszym razem nie wiedzielismy jaka plec-chcielismy niespodzianke i wiekszosc rzeczy mialam w kolorkach:-D bialych:-D, ale nie zaluje:tak::-D
 
reklama
Inne kolory przeciez tez są dla dziewczynek, zgodzę sie. Nie podoba mi się ubieranie od stóp do głów na różowo jak lalka:confused:
 
Co do kolorów to chyba obserwuję u siebie jakąś "fazę kolorową" :-D- wszystko, ale to wszystko kupiłabym najchętniej w kolorze żółtym i zielonym :-D
zresztą już zaczełam:
rożek miękki - zielony
rożek kokosowy - żółty
pościel - zielona
ciekawe co następnego wymyslę :-D
 
masz rację... ja np miałam do wyboru łóżeczko różowe bo tyolko takie było u innego spredawcy albo czerwone z tych co ja mam turkusowe...
ale w życiu bym nie kupiła całego różowego:no: nieznoszę tego koloru...
a to czerwone też mi się nie podobało boo tuurkusowe ładniejsze:tak: różowe ciuszki to wiem że moja bratowa będzie jej kupować:-) a ja zajmę się inymi kolorkami... hehe
 
Co do łozeczka to nie mam nic do gadania bo ma być prezent od siostry i siostrzenicy( przyszłej chrzestnej). Widziałam mniej wiecej co chcą z allegro, z ciemnego drewna , a pościel to może być rózowa własnie.Naprawdę śliczne i drogie bo ponad 500zł , mnie by stać nie było.Dlatego pozostawiam im decyzje jakie kolory:-) aby się Niuni dobrze spało.
 
jakbym kupowała łóżeczko drewniane też wybrałabym z ciemnego drewna...
ale patrzyłam na allegro chyba wszystkie jakie były z drewna i nawet jakby co to spodobały mi się jedynie 2 wzory:szok: wszsystko na jedno kopyto...
a tutaj to samo... kilka drewnianych do wyboru i gitara....
jednak poręczniej nam będzie z turystycznym:tak:
nam rodzinka chciała wózek kupić a ja miałam wybrać jaki (bo wiedza jaka jestem wybredna:zawstydzona/y: no ale myślę że jednak sami kupimy żeby nie wydawali kasy na nas....
 
Ostatnia edycja:
jakbym kupowała łóżeczko drewniane też wybrałabym z ciemnego drewna...
ale patrzyłam na allegro chyba wszystkie jakie były z drewna i nawet jakby co to spodobały mi się jedynie 2 wzory:szok: wszsystko na jedno kopyto...
a tutaj to samo... kilka drewnianych do wyboru i gitara....
jednak poręczniej nam będzie z turystycznym:tak:
nam rodzinka chciała wózek kupić a ja miałam wybrać jaki (bo wiedza jaka jestem wybredna:zawstydzona/y: no ale myślę że jednak sami kupimy żeby nie wydawali kasy na nas....
Ka...M , a nie wydaje ci sie, że tu jest taniej? Ja jakieś takie mam wrażenie...i większe rzeczy i ubranka...oczywiście wszystko różowe:baffled:
 
reklama
U nas z wózkiem było podobnie tzn.teściowa chciała kupić.Ale delikatnie jej męzulek powiedział żeby tego nie robiła bez konsultacji ze mna bo się wscieknę:-Dma być taki jaki sobie wymarzę ja:-Dno to chcę się dołożyć, a ja mam wybrać.Mówię Wam tesciową to mam jak Anioła:-)
 
Do góry