reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

bura pewnie masz rację, ale jak ktoś ma problem z grzebaniem w ciuszkach to zawsze łatwiej kupić taką pakę. Ja zacznę chodzić po ciuchach pewnie we wrześniu :))
Idź na Szwedzką - gwarantuję Ci, że wyniesiesz pół ciucholandu :-) Tylko nie idź kiedy jest najdrożej, bo wtedy jest mało rzeczy. Już to kiedyś zauważyłam, że najlepiej jest grzebać w te najtańsze dni.
 
reklama
Patrzyłam na allegro i zauważyłam że np. ciuszki z postaciami disneya są drogo licytowane , czasem mam wrażenie że się pozabijają przy licytacji.Moje śpioszki z tygryskiem disneya (oryginalne) kosztowały 2 zł własnie na metke spojrzałam:-D
 
Idź na Szwedzką - gwarantuję Ci, że wyniesiesz pół ciucholandu :-) Tylko nie idź kiedy jest najdrożej, bo wtedy jest mało rzeczy. Już to kiedyś zauważyłam, że najlepiej jest grzebać w te najtańsze dni.
Dzięki za wiadomość.. ja właśnie się miałam Ciebie pytać gdzie ty kupiłaś tamte śliczne pajacyki :))
w sumie to u ,mnie na osiedlu jest chyba ok 5 ciucholandów. Do każdego nie dalej niż minutkę drogi spacerkiem, więc prawie pod nosem, ale jeszcze wolę nie szaleć z ubrańkami :)) Muszę się wybrać tylko do ciucholandu koło europy a dokładniej słoneczka, podobno tam jest dużo markowych ciuchów z Zary, H&M itd
 
Dzięki za wiadomość.. ja właśnie się miałam Ciebie pytać gdzie ty kupiłaś tamte śliczne pajacyki :))
w sumie to u ,mnie na osiedlu jest chyba ok 5 ciucholandów. Do każdego nie dalej niż minutkę drogi spacerkiem, więc prawie pod nosem, ale jeszcze wolę nie szaleć z ubrańkami :)) Muszę się wybrać tylko do ciucholandu koło europy a dokładniej słoneczka, podobno tam jest dużo markowych ciuchów z Zary, H&M itd
Jest, ale tam są wyceniane rzeczy (czytaj bardzo drogie). Na Szwedzkiej jest masę firmówek, nowy towar 2x w tygodniu i naprawdę jest w czym wybierać. Ja chodzę jak jest po 12zł i zawsze wyciągnę mnóstwo rzeczy. Tylko trzeba grzebać - nie każdy to lubi. Ale warto, bo radość większa, jak się coś znajdzie no i o wiele, wiele taniej. Byłam wczoraj w jakimś spklepie, gdzie mieli wyceniane rzeczy i jak zobaczyłam, że zwykłe śpiochy mają po 7-14zł, to od razu zrezygnowałam z zakupów (nowe tyle kosztują!). Ja wczoraj wydałam 13zł, a kupiłam kilkanaście sztuk.
 
A tak wracając do naszego gorącego tematu używanych ciuchów - znam osobiście kilka osób, które handlują na allegro używanymi ciuchami kupionymi w szmateksie. Przebitka jest niezła - np kupuje się spodnie za 5 zł, a sprzedaje za 40. Pewnie sama bym tak robiła, tylko, że ja nienawidzę sprzedawać czegokolwiek na allegro (nie mam cierpliwości). Mogę się założyć, że większość zestawów ubrań (paczek) dla dzieci wystawianych na aukcję pochodzi właśnie z taniej odzieży. Stan bardzo dobry i dobry, same firmówki...to się właśnie kupuje w ciucholandzie. Tylko, że nie za takie pieniądze ;-)
Powiem Ci Bura, że ja kupowałam na początku tylko unisexowe ciuszki, a później pomyślałam, że mogę kupować i takie i takie, bo jakby co, to te niepotrzebne wystawię na allegro :)
 
Powiem Ci Bura, że ja kupowałam na początku tylko unisexowe ciuszki, a później pomyślałam, że mogę kupować i takie i takie, bo jakby co, to te niepotrzebne wystawię na allegro :)
Jak ja będę miała niepotrzebne ciuszki po dzieciach, to chyba raczej komuś oddam. Na pewno znajdzie się ktoś chętny z rodziny, albo jakaś potrzebująca koleżanka. Za to pewnie spróbuje wystawić na allegro moje ciuchy ciążowe. Może zrobię paczkę i sprzedam jako zestaw...
 
Ja choruje na taki spiworek ale kremowy, a moja ciocia juz mi powiedziala, ze mi kupi w prezencie dla malenstwa, tylko mam podac kolor i rozmiar. Wezme chyba 62. Zawsze mi sie podobaly ale sa drogie, a ciocia mase rzeczy co miesiac kupuje z tych katalogow;-). Dobrze, ze sie zaoferowala to spelnie swoje male marzenie, bo tak chyba byloby mi pieniedzy szkoda...

royanna znalazlam na aukcji cos takiego
Fisher-Price Baby Gear L0539 2-in-1 Schaukelsitz Deluxe bei eBay.de: Wippen Schaukeln (endet 12.07.09 19:09:12 MESZ)
Jest to cena zakupu odrazu,sa tez taki na aukcji ktore zaczynaja sie od 1€
Kevinko, dziekuje:-D dokladnie o takie cos mi chodzilo:tak:teraz mam porownanie:-)

Jak ja będę miała niepotrzebne ciuszki po dzieciach, to chyba raczej komuś oddam. Na pewno znajdzie się ktoś chętny z rodziny, albo jakaś potrzebująca koleżanka. Za to pewnie spróbuje wystawić na allegro moje ciuchy ciążowe. Może zrobię paczkę i sprzedam jako zestaw...
Ciuchy ciazowe tez sprzedam na allegro-choc narazie nie mam ich duzo;-)
a z dzieciecymi zastanowie sie. Jak ktos bedzie potrzebowal to oddam. Moze moj szwagier z zona wreszcie zdecyduja sie na baby, bo na moich braci nie mam co liczyc.
Moja tesciowa juz przy pierwszej ciazy mowila jak kupowalismy rzeczy dla dziecka-nic sie nie zmarnuje-przyda sie Juniorom(szwagrowi)-a mnie krew zalewala!:wściekła/y:Bo jeszcze moje dziecko sie nie urodzilo a ona juz miala takie plany:angry:. Wiec jak sie nie pospiesza ja nie zamierzam dla nich specjalnie trzymac:no: tylko oddac komus innemu a na pewno bardziej potrzebujacemu-wiem, straszna jestem....Ale dlatego, ze zawsze popsula mi radosc cieszenia sie z rzeczy dla moich dzieciatek:tak:
 
No kremowy też bardziej mi się podoba:-) taki mały misio:-),
Przy pierwszym dziecku nie bylo mnie na to stac, teraz obiecalam sobie, ze odloze a kupie, ale ciocia jak uslyszala to sama sie zaoferowala:-D i juz sie ciesze:-D:-D:-Dze bede miec kremowego misiaczka:tak::-D:-D:-D. Tylko mysle nad rozmiarem...chyba 62, b:-Do 56 za maly, a na 68 mam inny kombinezonik-choc juz nie takie cudo...albo pozniej dokupie taki sam ale wiekszy jak ten sie sprawdzi;-):-)
 
reklama
Ja na zimę w sumie nie mam żadnego kombinezonu a przydałby się na pewno:-)jak się wyrobię ze wszystkimi zakupami i starczy to kupię.Bo odłozyc nie dam rady jestem strasznie rozrzutna:-D

Mam pytanko do wózeczka na zimę kupujecie kocyk czy kołderkę???
 
Do góry