reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

ja też odwiedzałam pare razy ciucholand, ale ja mam problem z tym że nigdy nie mogę nic fajnego wygrzebać :(( zawsze muszzę chodzić ze znajomą to wtedy cała siata ciuchów niosę do domu. Teraz moja koleżanka otworzyła ciucholad i mam lepiej bo zawsze mi mówi kiedy jedzie po towar i mam pierszeństwo. :))
To ja mam własnie taką siostrę:) oto co mi znalazła dla dzidziusia:-)
 

Załączniki

  • ciuszki.JPG
    ciuszki.JPG
    72,7 KB · Wyświetleń: 20
  • ciuszki1.JPG
    ciuszki1.JPG
    69,7 KB · Wyświetleń: 25
  • ciuszki2.JPG
    ciuszki2.JPG
    62 KB · Wyświetleń: 21
  • ciuszki3.JPG
    ciuszki3.JPG
    74,5 KB · Wyświetleń: 21
  • ciuszki4.JPG
    ciuszki4.JPG
    75,8 KB · Wyświetleń: 22
reklama
To ja mam własnie taką siostrę:) oto co mi znalazła dla dzidziusia:-)
śliczne... ja jeszcze nie mam ani jedego ciuszka w domku bo nie wiem co dostane po bratanicach i siostrzenicy. Muszę przeglądnąć te ciuszki dopiero. Podejrzewam że i tak część będzie do wyrzucenia bo w tych ciuszkach chodziło już 5 dziewczynek. U mnie w domu wszyscy mają córeczki więc jeśli będzie synek to i tak będę musiała robić zakupy.
 
U mnie w domu wszyscy mają córeczki więc jeśli będzie synek to i tak będę musiała robić zakupy.
Moja szalona siostra jak tylko się dowiedziała że jestem w ciąży zaczęła kupować mi ciuszki. I tak mam trochę niebieskich i różowych.W niebieskich też córcia będzie ładnie wyglądać:-) mi aż tak nie przeszkadza ten kolor.
A propos nowych ciuszków widziałam w C&A welurowy dresik dla dzidzi i na to się na pewno skusze bo jest śliczny i akurat na listopad będzie.Ostatnio kosztował 40 zł.
 
ja ostatnio przeglądałam na allegro mega paki ciuszków dla dzidzi i widziałam śliczny zestaw 19 rzeczy dla chłopczyka za jedyne 30 zł, ale nie wiem jaka płeć więc się powstrzymałam.
 
A tak wracając do naszego gorącego tematu używanych ciuchów - znam osobiście kilka osób, które handlują na allegro używanymi ciuchami kupionymi w szmateksie. Przebitka jest niezła - np kupuje się spodnie za 5 zł, a sprzedaje za 40. Pewnie sama bym tak robiła, tylko, że ja nienawidzę sprzedawać czegokolwiek na allegro (nie mam cierpliwości). Mogę się założyć, że większość zestawów ubrań (paczek) dla dzieci wystawianych na aukcję pochodzi właśnie z taniej odzieży. Stan bardzo dobry i dobry, same firmówki...to się właśnie kupuje w ciucholandzie. Tylko, że nie za takie pieniądze ;-)
 
A dziś ma Ci lekarz powiedziec już jaka płeć ???
mój learz zawsze mówił że woli nie mówić żeby się nie pomylić, ale jak się go poprosi to coś tam poszuka :)) więc zobaczymy... jak nie on mi powie to w sierpniu jedziemy do |Krakowa na usg3d i wtedy będziemy wiedzieć
 
reklama
bura pewnie masz rację, ale jak ktoś ma problem z grzebaniem w ciuszkach to zawsze łatwiej kupić taką pakę. Ja zacznę chodzić po ciuchach pewnie we wrześniu :))
 
Do góry