reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

reklama
Ja kombinezony takie cieplejsze mam dwa ten szyty jak na śpiworek to jest specjalny do fotelika bo ma nacięcie miedzy nogami, a drugi mam normalny na nóżki :) Szczerze uważam ze lepszy i cieplejszy jest ten szyty jak śpiworek bo naga noge ogrzewa a tak to są osobno, no i lepiej sie wtedy dzidziola wyciąga z takiego śpiworka.
Rozmiar 68 to chyba taki troche duży mój Alan 68 nosił jak miał 3-4miesiące i jeszcze był troszke za duzy a przy urodzeniu miał 55cm. Taki na 62 chyba byłby idealny.

Taki do fotelika wygląda tak .... http://allegro.pl/kombinezon-zimowy-3-6-miesiecy-zima-do-fotelika-i2514742743.html
Tylko ja mam inny
 
Ostatnia edycja:

Super ! Taki chyba zakupie :-) I przyda też się do wózka , już nie mówiąc o tym że wkładanie tych małych nóżek do nogawek to po prostu wrr....a tak hop i już.
Dzisiaj w ciucholandzie się rozglądałam za kombinezonami ale wszystko jeszcze letnie.
Powoli zaczynam już myśleć i kompletować rzeczy dla dzieciaczka drugiego.
 
ja kupilam ostatnio na allegro kombinezon wlasnie taki do wozka, fotelika, mozna tez zrobic zeby byly nogawki albo zeby nozki byly razem, cale 31 zl mnie kosztowal, piekny, praktycznie nowiutki :)
 
Ja kombinezonow na zime mam chyba z 5 ;) moja mala urodzila sie w listopadzie takze wszystkie sie przydadza. Znow czeka mnie troche wydatku, niby wszystko mam po Maji, ale drugie lozeczko trzeba kupic, materacyk, posciel i poszewki, reczniczki, dla Majki kupie chyba spacerowke, mam teraz 3 w jednym wozek i uzywam spacerowki, ale jak sie dzidzius urodzi to znow bede musiala uzyc gondoli, a nie wiem czy Majcia bedzie juz smigala. A no i jeszcze siedzisko do samochodu...oj zbiera sie zbiera.
 
Ja najpierw odkopie rzeczy po Adaśku bo wiem że miałam jakiś kombinezon na 62 albo 68 i wtedy zadecyduje jaki kupować i czy w ogóle... Teraz się szykuje do kupna laktatora..
 
Ja mam plan aby pozbierać najpierw od rodziny/znajomych a potem kupić resztę czego brakuje.
Jeśli chodzi o ciuszki bo łóżeczko i wózek na pewno bedzie nowe
Kurcze to jest temat odnośnie zakupów dla mamy czy jak w końcu

Sobie dzis kupiłam biały lakier pękający :D i teraz mam na różowym
Plus super sukienkę akurat na ten czas oraz taką zwykłą bluzkę obcisłą ale rózowy rażący :D
 
Fiolka czy Wyy znacie już płeć? :>
Nie chcę nic sugerować :-p Ale jedne spodnie różowe, bluzka różowa :-D
Pierwszy mój zakup, nim jeszcze wiedziałam, że jestem w ciąży z Laurą to była wieelka RÓŻOWA (aż raziła) torebka :-D
A teraz na róż patrzeć nie moge... :-D Nawet Laure bardziej ubieram w "normalne" kolory... Chyba, że mam coś różowego pod ręką a nie chce mi się szukać czegoś innego :-p
 
reklama
Do góry