reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

reklama
Dusia dziękuje bardzo za dietę:)
ja kiełki kupowałam w sklepie simply (kraków)
chciałam Wam dziewczyny polecić strone internetową fitappy.pl na której znalazalam fajne ćwiczenia, jest też specjlany zestaw dla kobiet , które rodziły i chca zrzucić zbędne kg. Ja zaczełąm ćwiczyć 2 tyg temu. Nakgorzej jest u mnie z dietą bo wszytsko mnie kusi:-( i lubie podjadac zwłaszcza "mace".
Z kondycją jest u mnie bardzo ciężko, rodziłam 2.5 miesiące temu i chce ztrzucić 5 kg
 
a ja wczoraj z ciekawosci chcialam sprawdzic ile "brakuje" mi do ulubionych dzinsow i co sie okazalo? sa w sam raz :) nic mnie nie cisnie i spokojnie wytrzymalam wczoraj w nich caly dzien :) takie rurki obcisle, rozmiar 38. szczerze mowiac to myslalam ze juz nigdy w zyciu ich nie zaloze a tu taka niespodzianka :) a to wszystko dlatego ze przestalam jesc kolacje o 22 :) i waga znowu poszla w dol i to sporo w krotkim czasie
 
She gratulacje:tak::-)
Ja w swoje jeansy tez juz wchodze:tak:i nawet nie jest zle...jeszcze brzuch nie ten ale sie zapinaja normalnie:-DDzis przymierzyłam obcisłą sukienke przed kolano bo nie chce mi sie nic kupować na chrzest i okazało sie że nie ma tragedii:tak:wiec wydatek mam z glowy...żeby boczki zatuszować sa dwie opcje : na chłodny dzień marynarka, na ciepły narzutka z krotkim rekawem i bedzie git;-)
 
reklama
Do góry