reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Witajcie!!!!!
Długo mnie tu nie było...nadrabiam zaleglosci..choć nie wiem, czy dzis mi się to uda;)..Wrociliśmy z mezam z wycieczki..bylo suuuper...Spontan:)..i cuudowni spędzonych chwil...z dala od problemów..obowiazków..i wszelkich trosk..ach..cieżko było wrcacać..Pojeździłam na koniu...byliśmy w zoo..winko..rstauracje..Zregenerowaliśmy siły..i czas do boju!- w sobtę egzam....bleee...
Co do starań:)jak udałoby się tak na kwiecień/maj 2006-to idealny dla nas okres!..tak przed obroną:)..a potem wspólne wakacje.....:)...już chcialabym lipiec...ten cykl jeszcze musimy odpuscić..:(..
Pozdrawiam Wszystkie Buźki!
 
reklama
Dla mnie maj to najpiękniejszy miesiąc, wszystko się zieleni i budzi to życia. Może dlatego, że sama jestem z maja. I nie miałabym nic przeciwko, żeby moja dzidzia też urodziła się w tym miesiącu :)
 
Kwiecień-maj SUPER :) Też będę przed obroną:) Fajnie by było już wtedy mieć małego kibica :laugh: Mój mąż jest urodzony w maju i chciałby potomka pirwszego w maju. Zobaczymy jak się postara :laugh:
 
Ja łykam foliki od stycznia-to już 6 miesiąc,a starania już trwają 4 miesiące -i gdzie ta moja "fasolinka" ??? :o
 
To może mnie się uda dołączyć do maja 2006 - maj-piękna pora, można już z dzidzią wychodzić na spacerki i przed sesją :) Ilinka - to bierzemy się do roboty :)
 
ej..no jeszcze kwiecien zostal:)...bo jak zajdziemy w lipcy..to 9 miesiecy daje kwiecien..dobrze liczę?????
wczoraj nie doczytałam do konca wszystkich Waszych postów..padłam po dwóch rozdzialach..po prostu usnęło mi sie o 19:)
 
reklama
Do góry