reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Wszystko też zależy kiedy ma się owulacje. Ta sierpniowa to będzie dzidziuś na maj a ta lipcowa na kwiecień. Ja się będę starać żeby było na maj ;)
 
reklama
a ja sie staram by byla!!niewazne kiedy!choc super tak na wiosne...ja sie urodzilam w sierpniu i ponoc moja mama rozpacala z powodu ciepla hehe
 
to czyli..jesli ja owulację mam teraz ok 23 czerwca..to urodziłabymok 23 marca...tak???(tylko, ze czerwiec muszę odpuscić:(....a jeśli koniec lipca owul..to koniec kwietnia rodzę??(tak bardz bym chciała w kwietniu ur..achh..:)Dobrze to liczę??
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. Chcę do Was dołączyć. My zaczynamy w wakacje. Morze.........., plaża........ptaków śpiew. .......
Można spokojnie się odstresować i mieć na starania nieohraniczoną ilość czasu. Mam nadzieję, że się uda.
Pozdrawiam wszystkie
 
Dorka-no coś w tym stylu, mniej więcej. Magda A witamy wśród nas :) Ja też bym chciała w kwietniu, ale chyba ja już mam najmniej do gadania :mad: :mad: :mad:
 
Witaj madziu..Viwiane..przestań- obstawiamy kwiecien..i w tym miesiacu(lipcu)dołaczam do Was:)! na bank!
 
Ja sobie wyliczyłam, że jeżeli cykle będę miała tak regularne jak do tej pory, to owulacje powinnam miec ok pierwszego sierpnia :) Wtedy dzidzia urodziłaby się ok 24-26 kwietnia :) No ale to tylko takie szacunki... Zobaczymy jak faktycznie to wszystko wyjdzie :)

Podaję link do kalkulatorka, który wylicz przebieg ciąży na podstawie daty ostatniej miesiączki.
http://pregnancy.about.com/cs/pregnancycalendar/l/blpregcalc.htm
Miłej zabawy w obliczanie. No i super miłych starań ;) ;D
 
no i obliczyłam, ze 40 tydz ciazy wypada ..16 kwietnia:)..urodzinki mojej mamuski:)..pasuuuje jak ulał:)!JA TAK CHCĘ! ;D ;D ;D ;D
 
reklama
ale jaja..jak nie uda się zapierwszym razem..to kolejny 40 tydz ciązy..wypadnie na 21 maja:)-urodzinki męża:)-tak dobrze i tak:)hurrrraaa:)!!!
 
Do góry