reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
Czytałam ostatnio że rybę się powinno często w ciąży jeść...ja niestety nie lubię i nie jem wcale.
 
Wczoraj zjadłam OGROMNIASTY deser Galaretka z bita smietana a do tego morze owoców głownie arbuz :)
YUMMMMIII!! :)
Winogrona??... chyba skocze do warzywniaczka hehe
 
Wiecie u mnie dziwne sa te zachcianki. Zanim dowiedziałam sie o ciąży to pierwsze co zobaczylam to pączek,aż oczy mi się zaswieciły i wiedziałam ,ze muszę go zjeść a w poprzedniej ciąży jadłam codziennie 1 pączka i batonika z karmelem. Teraz też pączki i batonik, a tak to madarynki, pomarancze a ostatnio miałam wielka chęć na buraki i kuiłam sobie 2 ,mąż się ze mnie śmiał,ze jem zwykłe buraczki:)))))) przez ostaTNIE 3 DNI MOJĄ PASJĄ są pestki z dyni:) maja duzo witamin:) i tyle z moich zachcianek.ryb nie jadam zwłaszcza wedzonych (ryzyko toxo i listeriozy) a po zwykłych w oleju mam mdłości i mi niedobrze. zamiast ryb jem kwasy omega 3 czyli olej z rybek to bezpieczne i mozna brać a nawet wskazane zamiast jedzenia wedzonych ryb.
 
Ja dotychczas miałam tylko dwie: raz mnie złapało na pączki, a drugi raz na lody śmietankowe.
Tyle że ja mam taki ogólny jadłowstręt od początku ciąży, więc w ogóle rzadko mam ochotę na jedzenie nie mówiąc już o jedzeniu czegoś konkretnego.
 
a mnie odrzuca od jakichkolwiek słodyczy ...
babki świąteczne to na wiór wyschły bo nie jestem w stanie na nie patrzeć.

Za to któregoś dnia miałam straszną ochote na chipsy solone ... wiem jakie to niezdrowe :-) ale jedno małe opakowanko :-)
i jak na złość były same mega paki więc kupiłam sobie dla skosztowania te Lay's pieczone ... okropność ... strasznie słodkawe to było :-(

dzisiaj zrobiłam sobie za to zakupy - na liscie były winogronka, ogóreczek na mizerię i truskawki - na razie jeszcze morożone, ale koktail będzie super :-)
 
reklama
Ja się winogronami obżarłam jak byłam około 5tyg i do teraz mam spokoj :) Tak mi brzuch wycisło, taka wzdęta się czułam ze masakra :D Ja u mnie dzis znów rosołek hehe :D:D:D mmmmmm... :)
 
Do góry