reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzbogacamy diete naszego malenstwa/wszystko o karmieniu

Magali kaszka moze pomoze miedzy innymi wam obojgu dluzej spac o ile bedzie chcial jesc,tez moze kilka dni minac az sie przyzwyczai.Jedynie co moge powiedziec to to ze Vanesske karmilam 14 miesiecy a pod koniec tego karmienia potrafila kilkanascie nawet razy jesc z cyca i nie mylam jej wtedy zebow w nocy a do tej pory ma czyste bez prochnicy :-)
 
reklama
Ja tak szybko widze ze nie mam polotu do waszej skrupulatności bo od kad jestem u rodzicow maly ciagle cos żuje a to bule od cioci kawalek a to cos od dziadka
ogolnie obiady je znami ale bez przypraw w sumie z zupy je wszystkie warzywa ziemniak kalafior por pietruszka seler brukselka brokul i jest ok a mc temu nawet bo pietruszce mial problem z brzuchem takze to prawda kolki nawet do 9 mc !!! a jak mamy drugie to dostaje ziemniaki miesko gotowane i np buraczki tarte gotowane
U nas petitki sprawdzaja sie rewelacja poprostu chwila ciszy ;-)
acha a jak widzi jak ktos je szalu dostaje poprostu i trzeba skubnac i mu dac albo leciec po petitka bo jest awantura jak niewiem :eek:
 
Tak jak napisałam na głownym Martynka pije mleczko w końcu!:-) Robie jej narazie ze 150 ml wody! Kupiłam Bebilon i kaszkę ryzową brzoskwiniową z Nestle i jej smakuje:-) Pije nad ranem więc jest ok, bo ząbki nie ucierpią na tym a i nienauczy sie znowu pić w środku nocy...OBY!!
 
Anusia, a to nie jest tak, że nie powinno sie mieszać różnych rodzajów mleczka i kaszek? Nasz Matik kaszek nestle nadal nie trawi :-( ale wczoraj kupiłam mu w kauflandzie kaszkę z serii little bee z owocami i był zachwycony...jakoś nie mogłam sie przekonać do tych produktów, bo wcześniej o nich nie słyszałam, ale małemu smakują... i bardzo lubi jogurty...nie wiecie jak często mozna takim maluchom podawać jogurty czy serki???
 
Pije nad ranem więc jest ok, bo ząbki nie ucierpią na tym a i nienauczy sie znowu pić w środku nocy...OBY!!
Dziewczyny jak czyścicie ząbki Waszym Maluszkom i czy po każdym posiłku?
Moje dziecko ciągle coś żuje... zwłaszcza jak jest u dziadków. Nie chciałabym żeby miał słabe ząbki :-:)-:)-:)-(
 
Prosba do mamusiek co same gotuja jedzonka.Porosze o jakies proste przepisy na obiadki a deserki tez robicie?
Dzis Klaudia jadla moj rosol :-)
 
Iwonka ja nie gotuje dla Ani ale dostalam od kolezanki mnostwo przepisow. Moge Ci to wyslac.Na wklejenie tu sie nie nadaje bo tam jest ok 200 stron. Jest podzial na wiek dziecka (od 6 mcy do 2 lat ) i posilki typu obiadki, desery ,sniadania itp.

Wczoraj dalam Ani rozprazona szara renete z rozgniecionym bananem. Plula tym strasznie. W koncu ja to zjadlam a ona dostala suszona sliwke ze sloiczka.
 
Wiecie chcialabym jakies proste,bez zadnych dyni,kabaczkow,baklazanow,czy tam nie wiem,brokolow. U mnie tego nikt nie je wiec nie chce gotowac tylko dla jednej osoby.
Jutro np gotuje pomidorowa zupe i mam zamiar przed podaniem smietany i mocniejszym posoleniu wyjac marchew pietruszke i kawalek kurczaka do tego ryz i to blenderem po traktowac...chyba danie moze byc co nie? ;-)

Mm a to moj adres vanessab@onet.eu Dziekuje :-)
 
reklama
Iwonka ja nie gotuje dla Ani ale dostalam od kolezanki mnostwo przepisow. Moge Ci to wyslac.Na wklejenie tu sie nie nadaje bo tam jest ok 200 stron. Jest podzial na wiek dziecka (od 6 mcy do 2 lat ) i posilki typu obiadki, desery ,sniadania itp.

Ja poproszę jeśli mogę...adres wyślę Ci na pryv, z góy dzięki :tak:
 
Do góry